0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki gündür dişim çok kötü acile gitmek istiyorum dayanamıyorum artık acaba ceza verirler mi bide araba yok servisler çalışıyor mu

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Taksi tut git birşey olmaz hastane için 
(7,783 puan) tarafından
Aynen taksi tutup gidebilirsin post sahibi arkadaş
-Reklam-
0 oy
tarafından

Araba yoksa gidemezsin  cnm polisten polise değişiyor cnm normalde benim izin kağıdım var ama dün hastaneye gittim polisle çarşının ortasında kavga ettik. O bana ben ona Allah ne verdiyse. Kavga ettiğim yeni yetmeydi.  Sonradan aklı başında Abi geldi Şahsende tanıdığım biriydi sen bin git dedi.  Ambulans çağır derler oda dış için gelmez

0 oy
tarafından
Dişin agriyorsa dişcininde yapacagi birsey yok ilk asamada antibiyitik yazar sonra tedavi eder birsey varsa o yuzden aile hekimine telefonla yazdirabilirsin yarin 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Git bıse olmaz biz gittik acil bısey bu sonucta keyfı deıl. Durdururlarsa hastaneye gidiyorum de 
tarafından
Araci yokmuş
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yok servis çalışmaz. Ya taksi çağır ya da ambulans. Gitsen de sana ağrı kesici bir serum takarlar antibiyotik yazar. Hamile değilsen klamoks iç antibiyotik veya cipro hangisi varsa bi de parol al hafifletir yarın da polikliniğe gidersin 
tarafından
Kuzum sadece parol var onuda içiyorum geçmiyor üç gündür hiç bişey yiyemedim
0 oy
(22 puan) tarafından
112 yi ara bulunduğun şehri ve gideceğin hastaneyi söyle geçen pazar benimde dişim tuttu öyle izin alıp acile gittim
tarafından
Servislemi gittin
(22 puan) tarafından
Hayır yürüyerek
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Polisi ara öyle git
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bana yazmadılar taksiyle gittim durdurdular zaten kıvranıyorum 
0 oy
(327 puan) tarafından
Böyle durumlarda biz 112yi arayıp aracın plakası için izin alıp öyle gidiyoruz,öylr yapabilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 291 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 417 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 503 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu

381,283 soru

11,414,283 cevap

34,962 kullanıcı

...