0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (3,095 puan) tarafından
Sezeryanda boydan gecelik gerekli olurmu

14 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Gerek yok bnce ben goturmustum onu kullanmadim alt ust kullandim.daha rahat oluor zaten dogru duzgun harket edemior insan bide elbiseyle ugrasmak.zor
(3,095 puan) tarafından
Bende 2 takım alt üst takım aldım uzunda alsaydın lazım olur dediler
(5,913 puan) tarafından
Yok canim.lazim.olmuor ona verecegin paraya baska birsey alirsin
-Reklam-
0 oy
(260 puan) tarafından
Pijama daha rahat oldu bende onu düğmeli şimdi ikinciye de aynı şekil esortman pijama koyucam 
(3,095 puan) tarafından
Bende 2 takım önü düğmeli pijama takımı aldım uzunda alsaydın dediler size sormak istedim o zaman hiç almama gerek yok
(260 puan) tarafından
Şöyle düşün gelip kontrol edecekler sezeryan yerine pansuman yapacaklar komple açacakmisin boydan zor yani sen bilirsin tabi al istersen
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben alt üst takım almıştım daha iyi oldu gecelik sürekli açılır
(3,095 puan) tarafından
Bende düğmeli aldım 2 takım
0 oy
tarafından
Uzun zaten tavsiye etmiyorlar sezaryan yerine gelip bakıyorlar ya aşağıdan acmaktansa pijamani az açıyorsun tamam 
(3,095 puan) tarafından
Evet mantıklı 2 takım önü düğmeli pijama takımı aldım uzunda alsaydın dediler size sormak istedim almayim o zaman
tarafından
Hiç gerek yok canım ben 3tane sezaryan yaptım ilk kızımda giydim oram buram açıldı hemen çıkardım
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Hastanede kesinlikle cok gerekli ilk ciktiginda sonda takili oldugu icn kolaylik oluyor ayrica hemsireler gelip hasta bezini degistirdiginde de kolay oluyor ben hastaneye 2 gecelik 1 tane de alt ust takim goturdum 
0 oy
(775 puan) tarafından
Çok gerekli canım sonta takılı. Oluyo o kadra rahatı zaten dikişli oluyosun oraya bisi deymemesi lazım tiril  tiril rahat oluyo ben 1 boydan gecelik 3 takım pijama koymustum
(3,095 puan) tarafından
Bende 2 takım önü düğmeli pijama takımı aldım uzunda alsaydın dediler size sormak istedim
(1,451 puan) tarafından
Cnm bişey sorucam bn 2 tane sezeryan yaptım sontayı çıkarana kadar üzerimi giydirtmediler amaliyat önlüğü vardı üstümde giydiysen bile sonta oldugu için pet kullanamazsın o zaman geceligin kirlenmedi mi kanama oluyor ya
(1,320 puan) tarafından
Sonda çıkarırken açıyor mu :((
(775 puan) tarafından
Bende tek kullanımlık geniş iç çamaşırı ve Pet vardı altımada yatak goruyucu taktılar sonradan bende çok korkardım hiç hissetmiyosun
(775 puan) tarafından
Vede hemşireler ilk gözlem odasında tuttular sonra üstümü giydirip odama geçtim
0 oy
tarafından
Bende gerek.olmadı
0 oy
tarafından
Yok ya ben hic giyemedim en iyisi yumak pamuklu kumastan alt uat takim önü dugmeli 
(3,095 puan) tarafından
Bende önü düğmeli 2 takım aldım uzunda alsaydın dediler
tarafından
Ben aldim hic giymedim rahat degil
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla ben götürmedim çünkü hemşire getirme dedi canım bende götürmedim lazım olmaz demişti 
(3,095 puan) tarafından
Bende almayim o zaman
(4,061 puan) tarafından
Alma canım boşuna
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Asla tavsiye etmem perişan oldum o gecelikle hemen çıkarıp alt üst takım giydim yatarken heryerin açılıyo emzir ekte zor oluyo önden 
(3,095 puan) tarafından
Bende almayim o zaman 2 takım önü düğmeli alt üst takım aldım onlar yeter
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım ben elbise giydim ilk ameliyat sonrasi

Hemşire doktor muayenesi için altimi açmak kolay oldu ayağa kalkınca da WC de kolay oldu hastaneden çıkarken pijama giydim  ben çok rahat ettim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yok kız zaten kalkarken ben sürüne sürüne kalktiydim alt üst bile ağzıma kadar sıyrıldı gecelik giysem çıkardı herhelde üstten :D alt üst takım iyidir
(3,095 puan) tarafından
Öyle yapacağım tşk ederim
0 oy
(10,048 puan) tarafından
Hic gerek yok normal pijama en rahati
(3,095 puan) tarafından
Öyle yapacağım tşk ederim
0 oy
(748 puan) tarafından
Hic gerek yok önden dugmeli al altinada picma rahat ediosun yoksa komple karnina kadar aciolar en azindan ustunu acarsin canim az buyuk al lastik yeri dikislerinj acitmasin 
(3,095 puan) tarafından
Öyle yapacağım iki takım önü düğmeli pijama takımı aldım tşk ederim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 206 göst.
6 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZGT (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 845 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 152 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...