0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar neden dediğini anlamadim eşim bana her zaman tukettin beni diyor çok para harcamıyorum çok gezip tozmuyirom günüm evimde temizlik yemekle geçiyor kendi işten gece bile gelse karşılıyorum yemeğini hazırlıyorum kavga ettiğimizde bile diğer odaya geçip susuyorum ama hala anlamış deilim neden böyle diyor 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herşeyini minimumda tuttugun için birazcık bişey yapsan, istesen o batar ona. Başta biraz çok isteseydin, gezseydin ya da kavgada cevap verseydin, onları şuan azalttın diye çok iyi olurdun
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Erkek milletini memnun etmek zordur canım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Eşini başkaları çok tüketmiş acısını cikariyor galiba..böylesine ağzında kuş tutsan yaranamazsın
0 oy
(119,153 puan) tarafından
napsan yaranazsin erkeklere
0 oy
(928 puan) tarafından
Fazla sevgi ilgi simartiyor canım ondan bahane bulamamış laf edecek
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Al karsina sor en doğru cevabı i verir sana bu erkekler boyle bacim nan.kör
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Derdi neymis ne kadarlik evlisinz belki icinde bunalim geliyodur ondan diyodur  sorumluluk filan derken insana bazen oluyo 
0 oy
(529 puan) tarafından
Bu devirde fena olacaksın onların kıymet oluyor.Daha ne yapacaksın kadir kıymet bilmeyen adam için kendini üzme.Vicdanın rahat olsun boşver ne derse.
0 oy
tarafından
Sana bir daha öyle derse kendimi aynaya bakıyor gibi hissediyorum sanki karşımda ayma var ve bu sözleri ben söylüyor gibiyim kimin kimi tükettiği konusunda şüphelerim var de bakalım ne diyecek
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Totusunu cok kaldırmış sin ne dediğini bilemez duruma gelmiş te o yüzden diyordur 
0 oy
(321 puan) tarafından
Rahat batmış 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Genelde dirdir yapanlara derler ama sen yapmiyormussun da, gözü mü dışarda acaba
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   Bazı erkekler. Ekşinli hayatı eşi ister somurcen onu iliklerine kadar senden iyi eş olamaz o zaman
(434 puan) tarafından
:Dd haha

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 361 göst.
8 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 397 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,815 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Zeeep (1 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,582 cevap

34,777 kullanıcı

...