0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar kızım 3aylikken hamilə kaldım ilk kızim 1yil sonra olduğu için düşünmedim korunmadim və hamilə kalmisim sımdi kızımin 1yasi olucak bende gelen ay doguruyorum demem şu ki aralarında 1yas fark olucak kızım geziyor.

Oğlum olucak inşallah başına gələn varmı  kiskanclik oldumu nasil idarə etdiniz cokmu ağır olucak kaynanam yardım ediyo ama

4 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
Maşallah abimle benim aramda 1 sene var abim 4 aylıkken annem bana hamile kalmış kıskançlık isterse 8 sene olsun yine olur merak etme hem ne güzel beraber büyüsünler demi 
(78 puan) tarafından
Evet herkes oyle soyluyo bir yerdə buyucekler diyo 2/3yillik çətinliyin olucak diyolar
(352 puan) tarafından
Sen sıkma canını stres yapma Allah verir sabrını :)
(78 puan) tarafından
İnshallah canim doğuma az kaldı simdiden korkuyodum təşəkkür ediyorum)))
(352 puan) tarafından
Sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(78 puan) tarafından
İnshallah canim twk ederim
-Reklam-
0 oy
(16,072 puan) tarafından

Benimde ilk bebeğim kız. Kızım 3 aylıkken  hamile kaldım. Kızımın doğum günü 13 şubat 2019 oğlumun da doğum günü 12 şubat 2020 aralarında 1 yıldan 1 gün eksik var :D

(78 puan) tarafından
Yaaa ne güzel kızımin doğum günü 12mayis doğum 1haziran bakalım ne zaman gelecek kocamın doğum günü 26mayis oğlum babasının doğum günündə gelsin isderim)))
Nasil oldu zor oldumu lütfən söylərmisiniz uykusuzlukla nasil yapdiniz emzirdinizmi kızimda lohusaligim.cok kötü gecdi diye chok korkuyorum birde kocam gecələri işdə gunduzleri evde oluyo küçük aglayinca  büyük uyaniyomu?nələri bilmem lazım təcrübenizden
(1,238 puan) tarafından
Banami dediniz acaba :)
(78 puan) tarafından
Emine s dedim.
Sizde yaş farkı benimki gibimi ya sadəcə doğum günlərimi denk geliyo
(1,238 puan) tarafından
Yok canım 3 yas var ikisinin arasinda biri 6 biri 3 yasinda  kucuguyle karnimdaki bebeginde  3 yas olacak.
Korkma sıkıntı etme  bende hep bir yas olsaydi diyorum simdi   oyunlari kafalari bir degil cunku beraber buyuseler boyle olmazdi diyorum
(16,072 puan) tarafından
Meryemcim oğlumda doğum yaptığım zaman annemlerde kalıyordum. Ilk 3 gece ben kızım ve oğlum yatıyorduk oğlum geceleri uyanıp ağladığında kızım da uyanırdı. Sonra kızımı annemin yanında yatırmaya başladık. Kendi evime döndüğümde oğlum 18 günlüktü oğlum gece 1 e kadar yatmazdı kızım da o saate kadar bizimki kalırdı uyumazdı o yüzden geceleri yorgunluktan oğlumun sesine uyanmazdı.
0 oy
tarafından
Benim kızım 5 aylikken ogluma hamile jaldim 14 ay var aralarinda kıskançlık her yqsta var onu unutma biraz zorlugu olur sadece yapman gereken kızımla birlikte bebegi sev bezini o getirsin birsey alin kardeşin aldi deyin 
(78 puan) tarafından
Twk ederim ederim canim bilgin icin
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benimkilerin arası tam 2 yaş olsun beraber büyürler cnm 1 sene zorluğunu çekersin biter Allah kolaylık versin inşallah
(78 puan) tarafından
İnşallah canim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 285 göst.
23 Şubat 2023 Aile kategorisinde -susuu- (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 257 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu