0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar burda eski sorular sorulara baktım neredeyse tamamı doğumdan sonra tırnak batması olmuş çok ilginç benimki de öyle oldu . Hala aciyro.. nedeni nedir bu doğumla tırnak batmasinin

7 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bir bağlantıSı var mı bilmem ama benimde doğumdan sonra oldu ama.bizim ailede genetiktir abimlerde ablamlarda da olmuştu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnmki dogumdan sonra oldu sezeryan da ayaklarim üç katina çıktı resmen şişti.Tirnaklarda o şişliğe gore sekil aldi.Bnce nedeni bundan yani öyle tahmin ediyorum 6ay oldu dogum yapali üç parmağım ayni sekilde
0 oy
tarafından

Eller ve ayaklar şiştigi için tırnak batması oluyor

0 oy
(358 puan) tarafından
Aynen benimde dogumdan sonra olmuştu
tarafından
Nasıl geçti canm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Aynı şekilde bende de oldu ayak tırnaklarımda diyorum böyle bişe hiç yaşamıyodum şimdi niye oluyo diye garip yani hemde küçük tırnaklarımda bile oluyodu daha yeni düzeldiler
tarafından
Kendiliğinden mi canım. Benim doğumdan 20 gün sonra oluştu. Bebeğim neredeyse 7 aylık olacak hala var
(3,156 puan) tarafından
Canm valla bi geçti bi oldu bi ara ara tekrarladı baya şimdi en sonu biraz benim çabamla geçti kendiliğinden çok geçen bir şey değil tırnaklarımı şimdi çok dipten kesmemeye çalışıyorum bayadır olmadı çok şükür...
0 oy
(384 puan) tarafından
Benimkide oğlum 3 aylikken oldu  çektirdim 
0 oy
tarafından
Hormonlardan kaynakli canm netten arastirirsan gorursun.ahh biz kadinlar dogurana kadar ne cekiyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Banu.28 (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.