0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar 20 yıllık bir arkadaşım vardı.. çok severdim kendisini yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi neredeyse her gün gorusurduk evlerimiz de yakındı.butun iyi kötü anlarımda cocuklugumda o yanımdaydı O kadar severdim ki onu... Kocası ile bile ben tanistirdim benim eşimin arkadaşı kocası. Neyse bunlar nişanlandı ve arkadaşım o sırada iyi bir iş sahibi oldu devlet kademesinde.  Sonra bana soğuk davranmaya başladı ben de o sırada evlendim. Bana hiçbir şeyini anlatmamaya arayıp sormamaya başladı. Yüzyüze görüşünce her şey normal gibi ama bir soğukluk var belli. Bir gün çok üzüldüm dayanamayıp sordum iyi misin bir süredir soğuk gibisin bir şeyin mi var ya da istemeden kırdım mi seni dedim. Sen beni kıskandın işimi kıskandın bir tuhaf davranmaya başladın dedi. Ama ne ağır konuşmalar neler neler... Ben kibarligimi hıc bozmadım ve o gün bugündür konuşmam kendisiyle ama o kdr üzülüyorum ki çok sevdiğim birinin böyle yapmasına.iki senedir ne konuştum ne gördüm çok alındım çünkü ama çok da üzdü bu durum keşke böyle olmasaydı konuşursam kendime saygısızlık yaparım dedim siz olsaniz konuşur muydunuz birdaha

14 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Herzaman derim ennguzel arkadaşım aynadaki goruntum
(1,271 puan) tarafından
O kadar haklısın ki iki senedir arkadaş kavramım değişti hiç kimseye kalıcı gözüyle bakmam ve kendimden başkasına da guvenmem
(9,247 puan) tarafından
Yaşım.33 herkesten herşeyden nefret ettim geldim taşındım komşu edinmedim.bundan önce hayatımda yediğim kazıklar yeter dedim yeni jnsanlar tanıyıp bidaha kaziklanamam . Herkes bana der hayata duvarların var ben ormedim ama onları ördüler
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle canım biliyor musun komşu bile edinmedim ben de. Eskiden de çok arkadaşım yoktu sayiliydi ama o kdr güvenirdim ki onlara. Böyle bir kaziktan sonra artık sadece ailem vardedim .tabi ki arkadaşlarim var ama hep mesafe . Demek ki yıllar geçtikçe öğreniyoruz bir şeyler yaşanmışlıklar ders oluyor bize...
(9,247 puan) tarafından
Ailede benim için biryere  kadar anne baba hariç aile derken sülale diyeyim aramam sormam
(1,271 puan) tarafından
Valla neler yasamissin ki böyle düşünüyorsun canım nasıl bu raddeye getiriyorlar insanı yazıklar olsun... İnsanı hayattan soğutarak soyutlayarak ne kdr kdr kötü şeyler bunlar Allah görüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben tabiri caizse kazık yedim
(1,271 puan) tarafından
Ckk üzülüyor insan.... Beklemediği insanlar böyle yapınca hala ona kızamıyorum ama hala seviyorum özlüyorum bu yüzden kendime de kızıyorum
tarafından
Takma kafana üzülme eninde sonunda kapına gelir bana nelr nelr yaptılar bi bilsen ağzın açık kalır hemde 2 arkdsim
(1,271 puan) tarafından
Off bir de iki kişi... Nasıl başa çıkıyorsun uğraşıyor musun onlarla yoksa kendi hallerine mi bıraktın
tarafından
Kendi hallerine bıraktım öyle bir kazık yedimki 2 hafta şok yasadım snra bidha bu sefer 2sindende yedim kazık allaha avale ettim cok ağladım cok üzüldüm
0 oy
tarafından
Bazıları koca görünce çoşuyor vvalla benimde öyle tanıdığım var baktım yukarda bakmaya başladı hepsini çıkardım hayatımdan 
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle biliyor musun benim tahminim onu dolduran da kocası. Ve ben tanistirdim. Şoklara girdim bunlari duyunca hiç aklimdan geçmeyen şeylerdi çünkü. Allah herkese akıl versin canım sen de hayatından çıkarmakla iyi yapmışsın insan üzülüyor ama üstünden yük kalkıyor en azından
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Seni tanimiyo mu ki nasil kiskanabilcegini düşünür..kisi kendinden bilirmiş aslnda..demk ki kendisi kiskanc biri ki senin de onu kiskandigini düşünmüş..
(1,271 puan) tarafından
20 yıl tanımaz mi. Demek ki taniyamamisim seni dedi bana. Yemin ederim kıskanıp hiçbir şey yapmadım aklımdan bile geçmedi ben de öyle düşündüm demek ki kendi kiskanacak potansiyelddki kendinden biliyor. Okdr güzel aciklafim ki kendimi sen bnm canımsın kardeşimsin neden kiskanayim saçmalama dedim. Ama geri adım atmadı ben de atmadım taviz veremem kendimden
(3,901 puan) tarafından
Verme cnm demk ki o ole bisey olsa kiskancak..bugune kadar bole bisey yasamadiginiz icin normal sohbet muhabbette cok iyiymis ama işin icine mevki para girince insanlarin gercek yüzü ortaya cikyo
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle benim onun mevkisinde parasında ne gözüm olur herkesin kendine aittir kıskanıp işini elinden almaya mi çalışmışim hiçbir şey yapmadım sadece yanımda olsun istedim ama gün geçtikçe uzaklaştık herkes gerçek yüzünü çıkarıyor ortaya
0 oy
(921 puan) tarafından
Ya salla gitsinn ben.olsam.sormazdim.bile 
(1,271 puan) tarafından
Haklısın aslında canım o günden sonra asla konuşmadım zaten konuşmam da. Ama insanın içi acıyor bazen malesef fazla duygusal olabiliyoruz
(921 puan) tarafından
Birak.onun ici acisinn 20 yillik demek ne demek
(1,271 puan) tarafından
Aynen bana 20 yılsa ona da 20 yıl :)) gerçekten çok üzücü oldu ama taviz veremem asla onun da içine oturur Allah herkesin gönlüne göre versin
(921 puan) tarafından
Yani boşver en.iyi dostumuz kendimiz :)
0 oy
tarafından
Ay o kadarda değil görüşme sakınn
(1,271 puan) tarafından
Yok canım görüşmem konusmam kendisiyle. İki yıl oldu. Ama bazen duygusallasiyorum özlüyorum keşke böyle olmasaydı diye o da bnm saflığım olsun :))
tarafından
Saflığın değil iyi niyetin cnm haketmemiş seni
(1,271 puan) tarafından
Gerçekten iyi niyetli oldum iyi niyetli konuştum hep tek bir sert konuşmam olmaz beni bilen bilir hep yapıcı yumuşak konuşurum sorunlar çözülsün diye ama buns rağmen çözülmüyorsa kopmayi haketmistir Allah herkesin gönlüne göre versin:))
0 oy
(379 puan) tarafından
Asla konuşmam 
(1,271 puan) tarafından
Ben de konuşmadım cnm iki yıl oldu ama bazen özlüyorum üzülüyorum ama kendimden de taviz vermem asla
(379 puan) tarafından
O seni kaybettiği için üzülsün bende can dostum dedim güzel bi kazık yedim özür de diledi ama bitti bende yüzüne bile bakmam asla
(1,271 puan) tarafından
En azından özür dilemiş canım benimki hala suçlamalara devam etti yüzü bile kızarmadan. Dik durmakla çok iyi yapmışsın bir kere yapan yine yapar
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Sonradan görmelik çok zor çokkk
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle canım kişi kendinden bilirmis ya. Asla kıskanmadm hep yanında olmak istedim ama demek ki o böyle bir şey olsa kiskanirmis kendinden biliyor
0 oy
tarafından
Benim hikayeme çok benziyor kuzum. En yakın arkadaşm matematik öğretmenliği okuyordu güzel bi ünide bende türkçe okuyordum daha küçük bi şehirde. Gitgide baktım uzaklaşıyor benden yanındakilerle yakınlaşıyor hatta bi zamandan sonra beni beğenmediğini hissettim düşüncelerine hep bi kulp bulma falan. en son küstüm konuşmuyorum işte. Zoruna gidiyor insanın seni o kadar iyi anlıyorum ki bazen çok özlüyorum ama yinede konuşmuyorm çok kırgınım
(1,271 puan) tarafından
İşte olay ordan başlıyor zaten canım dimi..önce beğenmiyor sonra düşüncelerine her şeyine kulp buluyor. Bu içten pazarlıklı olmak demek ki içinden daha neler geçiriyor ki dişina bu şekilde laf sokarak yansıyor. Herkes kendi tercihini yaşar. İnsan çok üzülüyor özlüyorama kendinden de taviz veremiyor emin ol konuşsak yine ayni şeyleri yasaroz
tarafından
Aynen öyle bu saatten sonra konuşursam kendimi küçük düşürürüm. Demekki bu durumu tek yaşayan ben değilmişim ben bi tek benim sanıyordum.  Değişik bi durum o kadar değer ver yediğin içtiğin ayrı gitmesin bir sürü fedakarlık et sonra biraz ortam gördü diye seni küçük düşürmeye çalışsın. E buyursun takılsın yanındakilerle
0 oy
tarafından
33 yaşındayım hiç kalıcı arkadaşım olmadı çocukluk arkadaşlarım dahil. Benim gözümde herkesin bir devri zamanı var. Herşey yerinde ve zamanında güzel arkadaşlar bile. Sen kendinden eminsen vicdanın rahatsa geçmişe geçmiş gözüyle bak bu sadece zaman kavramı değil olaylar insanlar da dahil. Hayatta neler görüp neler geçirirsin bazıları ders bazıları sınav...
(1,271 puan) tarafından
Çok rahat vicdanjm canım çok eminim kendimden. Ne kadar güzel hayata karşı bir duruşun olması canım takdir ettim inşallah bu şekilde çok mutlusun dur hayatta:)
tarafından
Hiç bir arkadaşımı bana kazık attı diyecek kadar takmadım. Benim icin onemli olan ailemdekilerin ne sekil davrandığı ancak onlara üzülürüm
(1,271 puan) tarafından
En güzeli canım onlara da hiçbir zaman uzulmezsin inşallah Allah gönlüne göre versin:))
tarafından
Amin hepimizin herkesin gönlüne göre versin. Rabbim iyi insanlarla karşılaştirsın her daim.
0 oy
(842 puan) tarafından
Bende kazık yedim yapmaz derdim yaptı aynı evde yaşadık kaç yıl kardeş gibiydik en zor zamaninda ben vardım yanında maddi manevi çok kayıplar yaşattı bana sonra karnı doydu düşman oldu işi oldu değişti dahada arkadaşlık yapmam kimi tanisam hepsi aynı 
(1,271 puan) tarafından
Ya en kötüsü o kdr yaşanmışlık olup bunları yaşamak. Onların da içi uaniyor mudur acaba. Yok yansa böyle yapmazlar zaten ,:)
(842 puan) tarafından
Yanmaz onların ki gamsız oluyorlar tek kalsalar işi düşse belki akıllarına geliriz diğer türlü nerde benim de çok aklıma geliyor kendime kızıyorum bir daha kimseye değer vermem anca kendime
0 oy
tarafından
Benimde çocukluk arkadaşım vardı hemen hemen birlikte büyüdük evlendi etti çocuğu olmuyordu hep dua ederdim çocuğu olsun diye  hep ben arar sorardım ikiz bebesi oldu ne ariyo ne soruyo bende bıraktım artık ne Ararim ne sorarım umrumda değil artık beni umursamayani ne soracam insanin zoruna gidiyo gitmiyo değil ama kafaya takmamak en iyisi sende öyle yap cnm benim de hiç arkadaşım yok çıkardım hayatimdan
0 oy
(470 puan) tarafından
Banada onu 10 senelik arkadaşım yaptı okadar cok iyidikki bigun o birini bulmuş kaçıp evlendi ve beni birdaha arayıp sormadı bende ondan 1 hafta sonra evlenmiştim yazıklar olsun boyle arkadaslara ben de bidaha gorusmedm o arkadasimla kendi kaybetti umarım hic arkadaşı olmaz da bana muhtaç olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde Tuba1898 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,509 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 965 göst.