0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
ben bebeyime bastan blender kullandim. sorunlu nir bebek oldugu icinde  hep uzanarak yemek yiyordu oturmayirdo cok gec oturdu. doktorda oyle ver dedi.  simdi  ne olur. puturlu qidaya nasil kecis yapdiniz. ilk once ne verdiniz. bu konuda  rica ediyorum yardimci olun..    yanu illaki bebeyi once  bulamac gibi verib sora puturluye benim gibi gec kene  anneler yardimci olurmusunuz. bana. cok rica ediyorum. 1 yaasi olacak mayisda nasil alistira bilirim neyle baslayim ne yapayim. yardimci olun. inanin  hep dualarimda olacaksiniz. o kadar arastirdim o kadar  kotu oluyorumki boyle olunca. 

5 Cevaplar

0 oy
(10,975 puan) tarafından
Canım ben kücück kücück ekmeği yemege banarak vererek basladım pütürlüye ama minnacık tırnak kadar
(1,161 puan) tarafından
ekmeyin icini canim diymi kussada vereyimmi?  ben verdiyimde  onceden yediyini cikartir  kusar hemen devam edeyi yinede diymi?.
(10,975 puan) tarafından
Evet içini ama kücück canım bol bol bamdırıp ver islak olsun baya birde cok sevdiği seye banıp ver ilk.
(1,161 puan) tarafından
tama cani ya. sabah deniycem insAllah ise yarar.
(10,975 puan) tarafından
İnşallah canım korkma ama yanlız bırakma yani agzına verip yemek yemege devam etme kontrolu ol.
-Reklam-
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Canım çatalla ezebildigin kadar ez sevdiği şeyleri sonra o yedikçe büyüt parçaları önüne koy sabret zamanla alisiyorlar sakın pes etme 
(1,161 puan) tarafından
canim bu gun oyle kabak verdim mesela.  ben verince elimle verdi kucuk parcalar verdim..  hep kafasini ceviyor  yemek istemiyor. o kadar zorlaniyorumki cok xor. bir durum.
(14,034 puan) tarafından
Canım meyve dene kabağın tadı olmadığı için yemek istemez meyve dene o tatlı mesela portakal bir dilim ver eline kemirsin tadını aldıkça yer öyle öyle alışır
(1,161 puan) tarafından
cok haklisim canim. veriyorum oylede  yemiyor elinde  firlatib atiyor. agzina bir turlu almiyor  her seyi agzina sokar bir yrmeyi sokmuyor
(14,034 puan) tarafından
Zamanla canım alışacak oda merak etme
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Catalla ezerek ver ilk zamanlar. Snra ufak ufak dilimleyip ver. Snra zaten kendi yer. O bi şekilde öğütür. Sen korkma yeter ki vermeye
(1,161 puan) tarafından
canim verriyorum ama kusuyor. malesef.
(2,075 puan) tarafından
Oğürür kusar zamanla alışır
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ben birden verdim hatta ben değil eşim verdi 6 aylik hemde lahmacunu baktım kopartti oğlanın ağzına koydu o da severek yedi yuttu :Dhic korkma ver yutabilir bide seninki büyükmüs 1 yas diyorsun dişi vardır yer yani 

(1,466 puan) tarafından
Lahmacun  yakmadimi  cocugum  midesi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimde 9 aylık geçen eline pide verdim koparttı koparttı damağına yapıştırdı hepsini ağzını doldurdu  3 tane dişi var valla bende akla karayı seçiyorum nasıl yicek 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 308 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
0 oy
9 cevap 140 göst.
0 oy
8 cevap 120 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...