0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,581 puan) tarafından
21 aylık bebeğim sünnet yaptırmak istiyoruz devlette durum Corona var ve çok fazla iki yaşı geçerse 6 yaş sonraya kalıyor kısmet olmadı bı turlu salı günü götürmeyi düşünüyorum siz olsanız bu zamanda yaptiriiydiniz ben çok korkuyorum artık kasıyor sanki pipisini

4 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eger imkanin varsa özelde yaptır bende korona zamanında yaptırdım cok şükür bise olmadı 7 ay önce yaptırdım 
(9,626 puan) tarafından
Valla canim bitecek gibi değil o yüzden boşuna ertelemeyin biz artık virüsle yasamaya alismamiz lazım o var diye herkes çoğu şeyini ertelemek zorunda kaliyo ama bitecek gibi değil
(2,581 puan) tarafından
Bende öyle diyorum şimdi altını alıp masaj yapmaya izin izin verir 6 yaş sonrası izin vermeyebilir artık utanabilir kendini ezik hissedebilir annem altımı temizliyor kaç yaşındayım vs herşey düşünüyor insan
(2,581 puan) tarafından
Ama kaynanam ertele diye diye bu vakte kadar geldik şimdi Allah korusun bişey olsa sana demiştim diyecek
(9,626 puan) tarafından
Evet canim yani her türlü zor olur ama nasip kısmet ne zamanda insallah o zaman olur..zaten yasaklarda geldi eger yarin konuşmaya gidersen bayram sonrasına gün verebilirler belki
(2,581 puan) tarafından
Bayram öncesi halledilse keşke bakacaz artik
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bu zamanda yaptırmam beş yaşında oğlum duracağı kadar durmuş bu durumda iki sene falan beklerim 
(5,721 puan) tarafından
İnşallah düzelir bu bir süreç canım.. ilk zamanlar zor olur. Tuzlu şeyler daha çok iyi geliyor sanki
(818 puan) tarafından
Ekşi şeyler daha iyi geliyo sagolsun kardesim bugun erik getirmisti oyle iyi geldi ki yoksa afedersin sabah 2 defa kusmustum erik sayesinde toparladim domates zeytin salatalik bu gibi seyler iyi geliyo bana
(5,721 puan) tarafından
Olsun ne iyi gelirse onu ye canim benim
(818 puan) tarafından
Oyle yapiyorum artik neyse kiz kadınin postunun altinda neler konustuk valla hadi kendine iyi bak cnm
(5,721 puan) tarafından
Doğru dedin kız görüşürüz canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben 6 aylıktı martın 13 ünde özelde yaptırdım 
0 oy
(901 puan) tarafından
20 aylık benimde oglan evde yaptırcam ben karar verdim 
(2,581 puan) tarafından
Evde tahlil yok bebeğimin tiroidi var evde cesaret edemem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (720 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
3 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ballbadem (24 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...