0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (605 puan) tarafından
Kızlar kızımın iki üç gündür ateşi çıkıo 38 6 falan oldu düşmedi fitil verdim biraz düştü şimdide terlio zıbın giydirdim arkasına ince havlu koydum terini alsın die neden böyle oluyo 16 aylık dişmi anlamıyorum üşğrmü zıbınla petek yanıo ama üşütür die korkuyrm napmam lazım nie böyle oluo

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm oğlumda öyleydi boğaz enfeksiyonu dedi gotrduk düşüyor ise ateş sknti yok ama ne yaparsan yap 38 buçuk da seyredyosa getrn dedi canm  geçmiş olsun bü Arada
(605 puan) tarafından
Saol canım ya nasıl geçer peki düştü allaha şükür 38 bçktu 37dğştü
tarafından
Antibiyotik verdi bize bı dolven bı calpol ver dedi bir günde attllatk canım darsi size inşallah
(605 puan) tarafından
Ay inşallah canım bi hastaneye gittik bir kere dha böyle oldu bizi hemen kovid tedtinne yolluolar
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ter atması iyi canim diş zamanında üst solunum enfeksiyonu oluyor normal carpol içir geçmiş olsun 
(605 puan) tarafından
İnşallah canım eşimde işte şuan gececi yarın getircem inşallah
(4,661 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim terledikce üzerini değiş ılık bi duş ohhh iyileşir Allah'ın izniyle kuzucuk op yanaklarından senin sevgin ilgin ilaçtan bin kat şifalıdır annesi oku onu..
(605 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim beni sözlerinle şuan çok mutlu  ettğn bu aralar çok yorgunum kovid geçirdik herşey üst üste geldi allahım sana darlık sıkıntı ailene göstermesin rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah darda koymasın çok sağol öptüm bile ♥️♥️♥️
(4,661 puan) tarafından
Allah sendende razi olsun canim her zorluğun bi çıkışı vardır bizi yaradan Allah her bir derdin bi kapısını varmis acabiline ne mutlu bizlerini onlardan eylesin şükret sabret dua et gülümse ne güzel herşey velidi geçici iyi geceler canim...
(605 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun hamd olsun bugunümüzede  iyi geceler rabbime emanet ♥️♥️
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ince pijama giudirebilirsin cok geçmiş olsun  enfeksiyon da olabilir doktora goturseydiniz keşke 
(605 puan) tarafından
Canım hastaneye getirdik bir kere dhaa böyle oldu diş çıkarıo du hastane hiç bişey yapmıo direk kovid testine gönderip şuan düştü ateşi
0 oy
tarafından
Bugün benim bebeğimde de ateş var hastaneden şimdi geldik 10 aylık sabah kalktgmda 37.5 di sonra 38 oldu 38.5 derken 39 oldu soğuk uygulma yaptm ateş disurucu verdm geçmedi hastaneye gotrdm muanede bogazndankulagmda bir sorun yokms grip deglmis kesici dişlerin çıkarıyor doktor ondan dolayı olduğunu söyledi ateşi 38 i geçtim ateş düşürücü yu 4-5 kez verebilirsin bir günde dedi rabbim tüm bebislere şifa versin
(605 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun şifa. Versin rabbim bende azı dillerden şüphe ediyorum sanki çıkar gibilrr
tarafından
Ah kuzularm benm ya nasıl zorlanıyorlar onlar ağladıkça içim gidiyor :( biran önce çıkarıp rahatlasnlar insllah
(605 puan) tarafından
Bacım vallahi inan rabbim bilio diyorumki o hasta olmasın ben olayım o hasta oldumu ben çok üzülüyorum  her gelen rabbim den başım üstüne ama üzülüyorum yinede
tarafından
Aynısını bugün ben dedim onlara birşey olmasın ben olayım diye :(
(605 puan) tarafından
Napcaz hayırlısı ile büyüseler inşallah
0 oy
(44 puan) tarafından

image

tek çare bu ilaç ateşi yarım saatte düşürüyor benim oğlumun ateşi hep inatçı olur ilk duş aldırırım ince giydiririm ateşi 37.8 oluyorsa hemen bu şuruptan kilosuna göre veririm hiç birşeyi kalmaz 
(605 puan) tarafından
Ne bu canım bilgi verirmisin kızım 16 aylık
(44 puan) tarafından
Ateş düşürücü canım oğlum 3 gün ateşler içinde kaldı ne yapsam fayda etmedi bu ilaç ateşin neden olduğu etkenler savaşıyor direk olarak doktorum öyle dedi
(605 puan) tarafından
Canım getiridm antibiyotik verdi kovid testi yaptı halbuki biz kovidi daha 6 gün önce atlattık allahım ya
0 oy
(4,685 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah duş aldır
(605 puan) tarafından
Aldırdım canım saol allah razı olsun
(4,685 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun inşallah cnm nasıl oldu
(605 puan) tarafından
Canım hastaneye gittik kovid testi rtiiker halbuki biz 6 gün önce kovid atlattık bide şurup falan verdiler iyi biraz daha
(4,685 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun inşallah cnm
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bir doktora gotur canım 
(605 puan) tarafından
Yarın getircem canımda direk kovid teste yolluyor boş yere canı acıo biz kovid yeni atlattık zatende ateş görünce hemen teste yolluolar halbuki diş çıkarıcka aylarda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 91 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Neslis (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 51 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...