0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hâlâ ilerleme yok kızlar napıcam bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(48,681 puan) tarafından
hayirlisiyla al kucagina inşallah canım. acilman var mi suyun geldi mi
tarafından
3 cmdi açılmam suniye rağmen ilerlemedi ama hala suni vermeye devam ediyorlar çatı muayenesi yapıp duruyorlar
(48,681 puan) tarafından
benimde öyle olmustu acilma ve sanci yoktu sezeryan olmuştum hakkinda hayirlisi olsun canim hayirlisiyla al kucagina
tarafından
Serum büyük suni serumu bende bu bitene kadar mı vericeksiniz dedim yok 20 dakika daha nstden sancına bakalım dedi bu ne demek ??
(48,681 puan) tarafından
sonra karar verecekler canim
-Reklam-
0 oy
(2,130 puan) tarafından
O sanci belli olmuyor baci bana sabah verdilerdi ta gece 3 de basladi sancim 5 dogum yaptim :)
tarafından
Dün akşam,verildi hala aynıyım yapamadım
0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsun.. Bian önce kavuş yawruna inşallah.. Doğum yspıncada postunu gormk isterz
0 oy
tarafından
Yürüyüş yap çömel kalk işe yarayabilir 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Beklicen canını sıkma dua et bende çok bekledim sonunda kızımı alınca kucağıma herşeyi unuttum gece 9 da gittim ben 11 de suyum geldi birden yatis oldu diğer gün 3 te oldu dogum namaz kildim dua ettim yürüyüş yaptım klozete otur bekle açılmayı kolaylastiriyormus ebe oyle dedi ondan sonra acilmam hizlandi  sende telefon da var vakit gecirisin  bende hicbisey yoktu yasakti saate baktım durdum biraz uyudum ne
0 oy
tarafından
Surekli yuruyus yap canim sancin geldikce comel kalk hareket halinde olursan acilman daha hizli olur
tarafından
Kaldırmıyorlar ki nstye solunum cihazına bağlayıp duruyorlar
tarafından
Yaa ne sacma ben dogumhaneye bile yuruyerek gittim bir de bi kat ustteydi beni hep yuruttuler
0 oy
(61 puan) tarafından
Sıcak duşa da girebilirsin beline karnına tutabilirsin onunda faydasını görürsün 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Sancinin ne zaman gelecegi belli olmuyor sen stres yapma rahatla bol dua et insallah sancın gelir.
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Comel kalk yap.    
0 oy
(1,466 puan) tarafından

O zaman sezaryan olur uzulme kız icerde  kalmicak  ya kendini  teseli  et ole:D

tarafından
Keşke sezeryan yapsalar ama yok beni delirtiyorlar burada ağrıdan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 315 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 202 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 503 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
20 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...