0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar hamileliğimin başinda aşırı derecede kabizdim makattan kan geliyordu doktorum ya anal fissur (makat çatlağı) ya da basur vardır dedi ilaç yazmıştı ilaçta ise yaradığı için gitmemiştim sonra 1 aylık hamile olduğumu söyledim aylarca kabızlık çekmiştim ama geçti sonradan bayadir kabızlık yasamiyirdum şimdi 38 haftalık olmak üzereyem bugünde çok kabız değildim ama kan geldi biraz doktora gitmeli miyim sizce

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
beze gibi şeyler çıkmıştır her lavabo da zorlanmada onlar kanıyor kendin için gitmek istersen git 
(190 puan) tarafından
Çok zorladım kendimi doğum yaklaşıyor diye ama az da olsa geldi
tarafından
bende doğumdan sonra yaşamıştım yani hamilelik doğum kalıcı oluyor
(190 puan) tarafından
Hamileligimin başlarında çok kötü olmuştum insallah doğumdan sonra da onun gibi olmam
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Büyük ihtimal basurdan kaynaklı canım kanama bı doktora sorun
(190 puan) tarafından
Olabilir cnm hamileliğimin başında vardı zaten aslında kendimi çokta zorlamadim
(5,721 puan) tarafından
Ağrın varmi çok geçmiş olsun canım benim ❤️
(190 puan) tarafından
Yok cnm sadece diskimi biraz zor yapıyorum doğum yaklaşti diye de kendimi zorlayamayinca bı o sıkıntım var biraz
0 oy
tarafından
Tuvalete çıkacağın zaman böyle cam parçası kesiyor gibi bir ağrın var mı? Ya da büyük tuvaletini tam yapacakken yirtiliyor gibi olup kendini toparlayamiyor musun?
(190 puan) tarafından
Hamileliğimin başında dediğin gibi yırtılıyor gibi ağrı olmuştu ondan sonra kan gelmişti üzerinden aylar geçti bu sefer kendimi biraz zorladim dediğin gibi de ağrım olmadı cnm ama kan geldi
tarafından
Basur o zaman bitanem. Yırtık genelde dediğim şekilde acı veriyor. Doktora tekrar git derim doğumuna da az kalmış. Allah'ım hayirlisiyla kucağınıza almayı nasip etsin ♥️
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bi beze falan yoksa eline gelen o zaman çatlaktır yine. Kabızlığını giderici şeyler tüket. Bol su, kayısı, ılık suya kayısıyı at gece beklet ertesi sabah uyanır uyanmaz iç. Kabızlık geçmezse kanama da geçmez canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
21 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (977 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...