+1 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (48,704 puan) tarafından
eşimin testi pozitif çıktı neler yapmalıyım almaliyim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ahh ikbalcim sizdemi canım benim çok geçmiş olsun bizde haber bekliyoruz inşallah degildir :/
(48,704 puan) tarafından
inşallah degildir canim ya sen bide hamilesin
-Reklam-
+1 oy
(15,731 puan) tarafından
Sirke ve saarimsak bol bol meyve canım uyku düzeni önemli dinllemmesi çok geçmiş.olsun 
(48,704 puan) tarafından
bide kekik okumustum burda baktim bulamadım koranayla ilgili postları
(15,731 puan) tarafından
Kaynat içsin zararj olmaz.
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ah ikbalim geçmiş olsun inşallah çok hafif geçirir sizede bulaşmadan. Bol meyve sebze D vitamini falan alsın canım bol su tabi
(48,704 puan) tarafından
sagol canim benim biz annemdeyiz elayla cok vardi korana beslenme diye post acmayacaktim cikmadi aratinca
+1 oy
(866 puan) tarafından
Valla bize hemşire kelle paça önerdi hic sevmem ilk kez yaptim bana paça kelle al evde yap dedi bende yaptım iki gün onu içti soğan sarımsak vvitamin takviyesi getirilen ilaçları içti bol bol et  yedi atlattık cok şükür 
(48,704 puan) tarafından
ilaclari icmiyor şuan insallah atlatir hemen sagolasin canim sarimsak bitmis evde alip goturcem
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Çoğu yemeğe sarımsak ekledik biz yoğurda çorbaya falan. C vitaminli pastil aldık. D vitaminim vardı onu kullandım o çok önemliymiş. İlaçları da içtik biz. Bol bol limon ve limonlu şeyler tükettik. Zeytin yaprağının çayını yaptı annem. Koku duyusunun gelmesi için çok faydalıymış. Benim karantina bitmeden geldi şükür. Ama tansiyon problemi varsa içmesin düşürüyor.
(48,704 puan) tarafından
teşekkürler canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
16 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde &Marsilyal!& (2,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canveannesi (1,036 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...