0 oy
149 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar 33 haftalık gebeyim kıyafetlerini yavastan yikicam bebegimin ama alınca memnun olmak istiyorum çünkü ilerde değiştirirsem alerjik tepki verebilir.bebegim sizce organik ve lekelerde etkili hangisi deterjan

11 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından

Hacı şakir kalıp aabun :D üstüne tanımam vallahi daha hiçbir lekeyi çıkarmadığını görmedim. Azcık çitiliyorsun beyazsa çitileyip bekletiyorsun, renkliyse çitileyip duruluyorsun ya da direk çitileyip makineye atıyorsun mis gibi oluyor. Renklilerde vekletme renk solduruyor

-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Tek işe yarayan şey bimin bulaşık makina parlatıcısı onla elimde çitile at makinaya başka çare bulamadım ben ek gıdadaki lekeleride çıkarıyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç kakalı kıyafetimiz olmadı ama yemek lekelerini baby me çıkarıyo çok memnunum e bebeğin markası 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kalip sabun cikario deterjan cikarmio
0 oy
tarafından
Ben duru granül kullaniyorum memnunum
0 oy
tarafından
Bazen çıtçıtlı atletinden çıkıyo altına yapınca ben sabun sürüp elimle citiliyom makinaya ariyom tertemiz oluyo
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim valla ben ozel deterjan almadim. Boron kullaniyorum. Kaka lekeleri kusmuk lekeleri hep çıkıyor. Yemek lekesi cikmazsa bulasik deterjanı ile citileyip durulamadan atiyorum onlarda oyle çıkıyor 
0 oy
tarafından
Ben sabunla citileyip makineye attm deterjan olarak dalinin deterjanı kullandım kaka lekesi cikmadiysa biraz güneşte bekletim öyle çıktı
0 oy
(160 puan) tarafından
Dalan zeytinyağlı granül çamaşır deterjanı çıkarıyo
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kaka lekelerini kalıp sabun çıkarıyor canım citileyip makineye öyle atarsın en sağlıklısı sabun tozu deterjanlar alerjik bunyeler için de en doğalı ben duru granül kullaniyorum 
0 oy
(568 puan) tarafından
Kalıp sabun disinda hiçbir deterjan önce elimde yikiorm sonra makinaya atiorm granül aldım Dalin çok kötü ya hiç cikmio leke 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...