0 oy
103 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 7 buçuk aylık, 4 buçuk aylıkken ek gıdaya başladım, 2 tane de dişi var geçenlerde yoğurtlu pilav verdim gayet yedi bugün de nohut haşladım ondan versem mi acaba siz ne zaman vermeye başladınız? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından
7. Ayda fasulye nohut mercimek pilav makarna hersey verebilirsin  
tarafından
Teşekkür ederim =)
(1,808 puan) tarafından
Istahi yerindeyse aman sakinma ver herşeyi:)
tarafından
Herşeyi denemeye çalışıyorum canım ilkinde yemiyorsa zorlamıyorum ikincisinde yiyor genelde ısrar yok bizde beyefendiye ayak uyduruyorum
(1,808 puan) tarafından
Iyi iyi masallah bende öyle yapiorum püre falan hic vermedim bakalim insallah böyle devam eder
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz valla ben im bitane var beş yaşına gelecek inanki unutmuşum küçük bebek:)ikinci ye hamileyim bende hep düşünüyorum bunları oladar zaman girince ilk bebek gibi geliyor bana da 

Ben ilkine besbucuk aylık ken seftali ezip işte oieinc unu mama yigurt bs basladom tadimlik minik minik sende dikkatli ol yiyebildigi seyleri ver az az ver birak cignesin emsin bol haşla
tarafından
Öyle yapıyorum zaten canım çiğnemeyi öğrensin diye biraz daha erken başladım zaten =)
0 oy
tarafından

ÜçKiz valla ben im bitane var beş yaşına gelecek inanki unutmuşum küçük bebek:)ikinci ye hamileyim bende hep düşünüyorum bunları oladar zaman girince ilk bebek gibi geliyor bana da 

Ben ilkine besbucuk aylık ken seftali ezip işte oieinc unu mama yigurt bs basladom tadimlik minik minik sende dikkatli ol yiyebildigi seyleri ver az az ver birak cignesin emsin bol haşla

tarafından
Üç kelimesi yanlış olmuş bir kızım var
0 oy
tarafından
9 10 aydan sonra vermeye başladım ben bakliyati sindirmesi zor çok gaz yapar diye geç başladım 
tarafından
Denemek istiyorum duruma göre ertelerim diye düşünüyorum
tarafından
Deneyebilirsin tabi canım eğer rahatsız olursa biraz daha büyümesini beklersin
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Pilavı nasıl yaptın canım zeytinyag ile mi benim de 9 aylık yoğurt yiyemiyor alerjisi var acaba direk öyle yedirsem yer mi 
tarafından
Tereyağlı yaparım ben canım pilavı öyle kendimize yaptığımdan verdim ama yoğurtla hem çiğnemeyi hem yutması kolay olur diye düşündüğüm için verdim, senin için nasıl olur bilmiyorum
(3,681 puan) tarafından
Bize maalesef tereyağı ya yasak ne vereceğimi şaşırdım bu çocuğa
tarafından
Zeytinyağlı dene canım internetten bak mutlaka vardır öyle yapanda
(3,681 puan) tarafından
Meyve suyu yapar onunla veririm belki yumuşar bir bakiyim
tarafından
Allah yardımcın olsun canım kolaylık versin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 108 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu