0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar bayramın 1. Günü doğumum var doktorun dediğine Göre ailem gelebilir mi bn Hatay'da oturuyorum Osmaniye gidiyorum hastaneye il dışına çıkma için de hastaneden izin alacaz ailem doğum için izin alabilir mi

7 Cevaplar

0 oy
(307 puan) tarafından

Canım virüsün Türkiye ye ilk geldiği zamanlarda doğum yaptım. Şehirlerarası yasak vardı. Ailem izin alamamıştı. Kızımı 2 aylıkken görebilmişlerdi:(

(190 puan) tarafından
Aynı şehir içindeyiz cnm hastanem il dışında cnm doğumda eşim yanımda olur eve gelince ailem gelebilir mi aynı ildeyiz ailemle
(307 puan) tarafından
Anladım canım. Ben ailen de şehir dışında sandım. Tam kapanma olduğu için bilemiyorum. Şehir içi yolculuk da yasak ya. Hastane veya iş durumu olmadıkça izin vermezler sanırım. Özel hastaneden randevu alsınlar randevumuz var desinler gelsinler yanına :D mesaj geliyor zaten telefona randevu alınca :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçerli sebep değil, izin vermezler. Büyük sağlık sorunu olması lazım
(190 puan) tarafından
Aslında bnce doğumda vermeliler ilk gebeliğim eşimde bnde bilmiyoruz zaten ailemle aynı ilde oturuyoruz hastanem il dışında
tarafından
Sebepleri yazıyor genelde. O geçersiz sayılıyor yani keyfi gibi birşey
(190 puan) tarafından
İzin almazlarsa mecbur eşim bakacak eşime de 5 gün izin varmış 5 günde kendimi toplayabilir miyim acaba
tarafından
Zor canım, hem uykusuzluk hem doğum etkileri. Kayınvalide filan yok mu
(190 puan) tarafından
Kaynanm çok yakın cnm o gelir bakar mecbur
0 oy
(58 puan) tarafından
Doktorunuza bakıma ihtiyacı vardır yazısı yazdırılıyormj bir danışın Haziran'da doğum yaptım sezeryandı ailem başka şehirdeydi bakıma ihtiyacı vardır belgesi yazalım onunla gelebilirler demişti o zamanda ama şansımıza 1haziranda yasaklar kalkmıştı gelmişlerdi
(190 puan) tarafından
Aynı ildeyiz cnm ailemle hastanem il dışında Perşembe günü doktora gidecem cnm
0 oy
tarafından
E devlet üzerinde  başvuru yapsınlar şimdiden canım e devlet e giriş yapıp arama motoruna açık kapı yazsınlar oradan yönlendirmeleri takip ederek formu doldursunlar inşalalh alırlar izin
(190 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Ailene vermezler benim. Ablama vermediler ben dogum.yaparken 
(190 puan) tarafından
İnşallah verirler cnm eşimin işten izni 5 gün o ise gidince bn nasıl bakacam
tarafından
Oncesinde gelemezler mi
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bnm annem geçen sene yasakta girmişti izinbelgesi cikarmisti izmirden Mersin'e ztn izin nedenini soruyorlar kizm hamile dicek annen sonra senin gttgne hastanenin doktorundan bı imzamı ne alman gerkyo öyle yaomslardi ve gtmisti anne desin kızım tek damadım yk yanında mecbur gitmem lazm izin verirler 
(190 puan) tarafından
Söylerim cnm annemgile insallah izin verirler
0 oy
tarafından
Alabilirsn canim .benim sancim oldugunda dogumum  basladigivgece ustelik cok kar yagiyordu yollar kapaliydi ve sokafa cikma yasagida vardi.. sorun olmadi hastane izin kagidi verdi donuste yolda izin versinler diye
(190 puan) tarafından
Ailem izin alabilir mi acaba
tarafından
Canimbdoktorundan rappr iste bakim lazimvdiye o zamanbailen uzaktaysa gelebilir. Ama bsokak yasagi icin  hic sorun nolmaz sana  magdursun cunku

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 299 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 467 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı