0 oy
1,173 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,601 puan) tarafından
Kızlar ben abimle nişanlısını yemeğe alicam bana fikir verir misiniz ne yapabilirim yemek yasak var diceksinz ama bana yakınlar aynı yerde oturuyoruz 

31 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Yazık canım herkes senin lincliyor boşver üzülme insan önce kendine baksın herkes dışarda kimse uymuyor bu arada istediğini yapabilirsin abin ne seviyorsa onu mesela :)))afiyet olsun canım benim sizlere allah kabul etsin sarma karnıyarık pirinç pilavı yanında sulu yemek herşey olabilir 
(1,601 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm ve abim yeni sozlendi ilk kez alicam evime onları kim ne diyorsa desin
-Reklam-
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Burada evinizde oturup sana laf diyenler emin ol ki dışarda fink atıyorlardı akşama kadar takma kafana canım onları sen 
0 oy
tarafından
Merak ediyorum bu linçleyenler. Ailesiyle görüşmüyor mu burda konuşupta. Aynısını yapmayın ki farkınız olsın
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Abisi nişanlısı tabi davet edecek ne yani Bir senedir sanki hiç biriniz eve misafir almadınız helal size ya
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Sen hiç linç edenleri takma canım salla gitsin kendileri hapisteydi 1 senedir napsınlar gün yüzü.görmediiiler yazık güzel.guzel ağırla misafirini 
(1,601 puan) tarafından
Benimde iki tane küçük bebeğim var kimseyi alamıyorum çocuklardan dolayı abim yeni sozlendi bi hevesle yemeğe alım dedm menü sormaz olaydım  korona var bende biliyorum daha olmadık olmayacağız anlamına gelmiyor dikkat ediyoruz gelirse de Allah'tan
(1,929 puan) tarafından
Kız boşver burda yazarlar tabi emin ol dışarda fink atarlar böyle tipler güçleri sana yetiyor tabi kaleye alma ver cevaplarını geç onlar devam etsinler hapis hayatlarına
0 oy
tarafından
Fırında köfte patates yapabilirsin herkesin sevceği yemek hem mercimek çorbası yanına da pilav. Ortaya dolma ve havuç tarator.tatlı da magnolia olabilir ya da şerbetli bişe dersen Hira tatlısı da güzel oluyo.
0 oy
(48,660 puan) tarafından
tepkinin de bir ölçüsü olur ne bu siddet celal 

bende sevmiyorum menü sorulmasını ama bu kadar da yuklenmeyin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yakın olsa da yasak uzak olsa da yasak. Yakın olunca daha çok bulaşıyor bil istedim... 
0 oy
(4,543 puan) tarafından

Yapılan yorumlara canını sıkma ilk menü

Ayran çorbası

Et sote 

Pilav

Biber dolması

Köfte

Ağlayan pasta 

2. Menu

Şehriyeli tavuk suyu çorbası

Kuru fasulye 

Pilav 

Dolma 

Et 

Revani yada ıslak kek 

Aklıma bunlar geldi
0 oy
(29 puan) tarafından
İftara çağırma sevap isleyecegin yere gunaha giriyorsun millet kabeye gidemedi neymiş biz dışarı çıkmıyoruz çok kimse sana çıkma demiyor maskeni tak mesafeye uy onlemini al çık ama iftar yapma toplanma mübarek günlerde günahı çok büyük bir nevi katillik ayrıca ben hiç evden çıkmadım virüse yakalanmadim yazmış çoğu ben 2019 martinda yakalandığımda bir ayin sadece bir günü çocuğu hastaneye götürdüm diye kaptım virüsü taksiciden mecbur millet çalışıyor hastaneye gidiyor ama senin gibi toplasip bir araya gelenler yayıyor kapmadin ama misafirin sana bulastirabilir bilemezsin ve bu virüs seni öldürebilir haberin olana kadar 15 gün geçer virüs öyle bulaşır bulaşmaz anlaşılmıyor ayrıca son olarak abin evli bile değil muhtemel aralarında nikah da yoktur yani henuz bir aile bile değiller ben kültürümüze çok uydurmuyorum böyle şeyleri 
(1,601 puan) tarafından
Saygı duyuyorum siz çağırmayin misafir oldu bitti yaw arkadaşım dışarı çıksam bulasmiyor mu bı 2 kişiyle bulasicak ve ilk kez alıyorum sizene
0 oy
(7,190 puan) tarafından
İyi yapiyorsun 1.derece akraba gideceksin de geleceksin de  . Korona bitmeyecek hep var olacak herkes öyle ya da böyle geçirecek eceli gelen gidecek sadece ölümün sebebi değişecek ... 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 306 göst.
28 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Livmirmin1993 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
0 oy
9 cevap 291 göst.

379,476 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı

...