0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Ikıncı sezeryan birinciye göre daha kolay diyolar doğrumu 

7 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Evet daha kolay 3. dahada kolay 
tarafından
Gerçekten üçüncü kolaymı kız ağustosta üçüncü ye girecem vol korkuyorum
(4,661 puan) tarafından
Için rahat olsun benimki çok şükür kolaydı inşallah seninki de öyle olur 1 haftada ayaklandim
tarafından
Ya ben ikisindede üçüncü günü eve geldim yemek bulaşık çocuk eş ev temizlik herşey üstünde yaptım da yani ama niyeyse ameliyattan korkuyorum işte inşallah dediğiniz gibi olur:)
(4,661 puan) tarafından
Dediğine göre bünyen güçlü maşallah kasma kendini rahat bırak dahada kolay geçer canim iyi geceler :)
tarafından
Inşallah çok teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hayir bunye meselesi bu ikinciyle ucuncuyle alakasi yok.Genel anestezi daha agir gecer spinalden mesela
tarafından
40 dan sonra çocuk yapmak değil mesele zaten öncesinde yapılan çocuğun acısının 40dan sonra çıkması
(6,203 puan) tarafından
Yok 27di kadinin yaşı
(6,203 puan) tarafından
Eeee tamam 40dan sonra basladiysa demek ki sorun onlarda.Her turlu sorun kişide sezaryen şekliyle ilgisi yok bunun
tarafından
Neyse uzatmicam ben bildiğimi söyledim karar zaten sizin ama ne 60 70 yaşında insanlar var bir tane ilaç içmiyor yakınımda bunları yaşadım ben diyorum gerisi size kalmış bise
tarafından
Ikinizde haklısınız kızlar lakin ağustosta üçüncü sezeryana gircem ödüm patlamazsa sağ çıkarsam yazarım size:)
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim kolay geçti ikiside maşallah diyim oğlum ikinci günü süpürge açtım temizlik yaptım evimde
(1,601 puan) tarafından
Oğlum da kiziminda çok rahat geçti doğumlarım
(384 puan) tarafından
Ben 17 yaşında ilk doğum yaptim sezeryan 40ima kadar toparlanamadim
(1,601 puan) tarafından
Bende 20 yaşındaydım kızıma doğum yaparken bünyeyle alakalı canım
0 oy
(2,447 puan) tarafından
İkiyi bilmiyorum da ben birinci de elendim. Coook korkuyorum yaşadıklarımı unutamıyorum 
tarafından
Noldu ki
(2,447 puan) tarafından
Benim kız kiloluymus kuzu farketmemis doktor. 2 tane kesim varmış çıkmamış çocuk bide kaka yapmış. 2 3 kişi bastırdı karnıma. Ortuden dolayı panik atak başladı bende nefes alamıyorum diye çırpındığımı hatırlıyorum. 2 3 kere kustum bebek çıktıktan sonra da ağlamadı balon gibi mosmor olmuş çocuk benim nabız tansiyon yerlerde tabi ben ucuyordum en son. Doğuma 11.30 da girdim 3 gibi anca odaya gittim öyle diyeyim :)
tarafından
İşte ben bu yüzden belden uyuşturma istemiyorum tam bayiltsinlar nolursa olsun
(2,447 puan) tarafından
Bazen uyuşmuyor zaten canım bünyeyle alakalı. Kuzenime 2 kere yaptılar belden uyuşmamis komple bayıldı oda daha rahattı
tarafından
Aynenn görümceme de yaptılar en son tam bayiltmislar
0 oy
tarafından
2kizim var ama 3 sezryan oldm en en kolayı 3.cu olandı uyanmadn yuruyekr cikacktm hast kimse inanmıyordu amlyt olduğuna :D eve geldm mutfak dolabı alt üst komple temzledm dusun
tarafından
Neden üçüncü genel oldu acaba herkese mi öyle yapıyorlar bende ağustosta üçüncüye gircem çok korkuyorum ya
tarafından
Hayır canım herkes e öyle yapmıyorlar benim 3 sezryanimda geneldi hepsi geneldi yani panik atak hastasıyım ben o yuzdn geneli daha uygun gordk
tarafından
Haa tamam canım peki genel nasıl dı görümcem dediki zor ayıldım çocuk ac kalmış ayılınca da o ağrıyla hemen yürütüyor lar çok kötüydü keşke belden uyustursalardi da çıkınca gidip 6 saat otursaydım bende dedi
tarafından
Valla canım sezryan kişiden kişiye değişiyor doktor kızımı verms 15 dk sonra beni çıkarmış ameliyat dan ciktn direk kendimdeydim gayet güzel konuşuyordum bilincim yerimdeydi ağrım yoktu gerckten yoktu yani az di demiyorm bak sanki ben sadce uyup uyanmıştım gibiydi hemende bebeğimi emzirdim şükür sütüm de hemen geldi ayağa kalk dediklernd ekimseden destek almadan tek sefer de kalktım yürüdüm hiç zorlanmadim dedm ya 3. Sezrynm çok kolaydı Allah herkese nasip etsin böyle yani ben doğuma gormedm önce okunacak duaları okumstm bol bol onun etkisi olduğunu dusunuyorm
tarafından
Anladım canım benim sütüm birgün sonra geliyor malesef ikisindede öyle oldu bunda da öyle olur diye biberon mama görür cem
0 oy
(22 puan) tarafından
Valla canım ben ilkinde aynı gün ayaklandim şimdi 2. De üstünden 34 gün geçti hâlâ inanılmaz bir ağrım var doğru düzgün hareket edemiyorum
tarafından
Ilki bana zor geldi ikincide zor du ama çabuk toparlandim üçüncüye gircem ödüm patlamazsa sağ çıkarsam yazarım:)
(22 puan) tarafından
Allah sağ salim evladına ve ailene kavuştursun inşallah :) Rabbim kolaylık versin
tarafından
Amin insallah:)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Benim ikinci daha rahat geçti canım ilk sezeryanda 3 kişi zor kaldiriyordu beni ayağa ama ikincide kendim kalktım hep biraz da tecrübeli olduğun için herhalde daha rahat ediyorsun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 341 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
0 oy
2 cevap 132 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu

382,443 soru

11,449,949 cevap

35,025 kullanıcı

...