0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
Merhana kizlar ben 26 yasindayim iki oglum var ve hamileyim kizim olucak Allah nasip ederse neyse bende bu ay 2 kere ablama gittim esimde mesaide oluyor is cikisi geliyor beni alip eve donuyoruz  aksamlari erken geldi zaman teyzeme gittik bir kere semaver misir kozleme felan yaptik dedem tek yaşıyor diye dedeke gittik adama degisijlik olsun ve erkek kardesim 1 ay once evlendi babami en son orda gordum surekli gece calistigi icin babami goremedim 2 gun once gittim ama ben minubusten indim.o bindi yine.gorusemedik ve ben babami özledim icin gitmistim bugun buyuk oglumun disine dolgu yaptirmaya gittim beni aradi sen  evde niye oturmuyorsun surekli geziyorsun bi ordasın bi burda senin derdin ne sen orosbu musun ne hakaretler.etti bende ona islerim var cikiyorum ne var bunda dedim ben alttsn aldikcs bu daha bagarmaya basladi busefer bnde kizdm herkez geziyor bende gezerim kime ne dedm yuzune kapattim sonra.esimi aramis sen karina sship cikmiosun lafini geçiremiyor musun ortaligi katti karistirdi esimin haberi varki gidiyorum  kocam da sok oldu  duruma eve gelene kadar.gozumun yasi durmadi :(( ne yapmalıyım kizlar insan derki kizim beni ozlemis eve gelmiş beni goremeei bari ben gidim gorim diyendusunmuyorda bana hakaretler ediyor 

14 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Bu alttan alincak bir durum degil ki zaten nesini alttan aldin? Sen ****** musun ne demek ya. Onun haddine mi dusmus terbiyesiz. Herkes kendi namusunu korur o ayrı ama sen birinin namusuysan eşinin namususun. Evlenene kadar babanin namusu evlendikten sonra da esinin namusu olursun. Sen yine iyi susmussun. Esinin agzinin payini vermesi lazim. Ben olsam asla susmazdim. 
(348 puan) tarafından
En cok zoruma.giden ben babami ozledm diye gidiyorum o bunu kaile bile.almiyor hayir zaten iiki cocugumla gittim islerim var cocugum korkuyor disini zor yaptirdim oyuncak alicaz diye soz verdim o eznada beni aradi etrafim kalabalik konusamadim bile o hirsini alamayinca esimi aramis bide
-Reklam-
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Çok şaşırdım bu duruma normalde eşler babaları arar şikayetçi olur senin baban aramış böyle bir algı oluşturmaya çalışması kötü olmuş hemde kendi kızı için 

Bence bir süre görme görüşme belki anlar hatasını 
(348 puan) tarafından
Ya esim ozellikle dedi bana babani goremedin bayadir erken git babani gor diye ama malasef benim baba saolsun herseyi maf ediyor
0 oy
(298 puan) tarafından
Bir baba kızına o kelimeyi nasıl kullanıyo anlamıyorum ya babamda bana bekarken sabah altıda kalkıp kahvaltı hazırlamadıgım için demişti üsütnden elli yıl da geçse unutmam o lafını çok ayıp ya gerçekten düşüncesiz allah yardımcın olsun sıkma canını eşinde babana uyup sana hakaretler edip kavga çıkarabilirdi boşver allaha havale et
(348 puan) tarafından
Ben terslenince anne bile hakaret etti bu nasil biseydi anlamiyorum sakamiysi ruyamiydi hakim olamıyorum kendime cok üzüldüm gercekten eltilerimin babalari evlerini asindiriyor surekli gelip gidiyorlar benimki bana orosbuluk muamelesi yapıyor
(298 puan) tarafından
Allah'a havale et canım en iyisi o allah kimseyi şaşırtmasın
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Benim babam öyle bisey asla demez ama deseydi de hayatta konusmaz ve gorusmezdim. Hatasini anlayana kadar
(348 puan) tarafından
Bu hatasini anlamaz malasef  kendisi kiz kardeşleri icin sehir disina.cikar.20 gun gezer ama ben 2.vasita ike kardesime.gidiyorum veya isim var bu sekilde azarlaniyorm
(446 puan) tarafından
Senin nere gittiğini nerden biliyorki baban sende şöleme ne gerek War eşin biliosa kimseye gerek yok bence
(348 puan) tarafından
Ya.ne duurm.ne baska bsey yapmadim kim.solemis bende bilmiyorum
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim sen yetiskin bir kadinsin babanda olsa kimsenin bu sekilde hakaret etme hakki yok. En iyisi babanla gorusmemen suan icin. Yaprigi cok cirkinnbirde esine konusmasi daha cirkin ama sonucta seni bu yasa getirmis baban. Anladigim kadariyla surekli bu uslupta olan biriside degil neden boyle konustugunun sebebini ogren ya da bosverip dusunmemeye çalış.
(348 puan) tarafından
Cok geziyorum diyeymis halbuki insanlar akraba birlik ve beraberliginin ne dengi onemli oldunu nesillere aktarmaya calisir bu tam tersi niye surekli  kardedime gidiyor musum
0 oy
(3,532 puan) tarafından
O nasi babaymış.  Bidaha gitme ozlencek bi adam dgl ewlada öyle denir mi......
(348 puan) tarafından
Zaten gitmem birdaha gidilcek kapi bırakmadı  kendisi  olayi kisa anlattm neler.diyor hakaretin biri bitmeden digerini soyluyor
(3,532 puan) tarafından
Sen ewlatlik wazifeni yapmisin  eşinde ne güzel gondermis  kendi bilir
(348 puan) tarafından
Ya annemde.calisiyor babamds.calisiyor evde kimse yok gittim.evlerini temizledim yemek yaptm hepte yaparim ama tesekkur yerine hakaret ediyor
0 oy
tarafından

o nasıl bir kelime o nasıl bi üslup dur ya birşey derdimdeee neyse babadır adi yinede.. bana benim.babam yapmış olsaydı asla görüşmez knsmazdm arasada açmam aramamda sormamda.. ben babamı çok seviyordm bizim çok kavgalarmz olmstr ben sinirliymdr gelince gözüm kimseti görmez agizimi bozarm buna rgmn iyidik hep ama bazı olanlar artık bardgmi taşırdı ve arayıp srmuorm arasada acmiorm gnlde çünkü umrmda dgl cani sağolsun yeter 

(348 puan) tarafından
Hep bole bir kisiydi her zaman kendi kardesleride biliyor garibim.annemde çekiyor ama ben arrik insanlari kaile almamayi ogrendm gitmem de.gelmemde aramam da sormam da bukadr basit
tarafından
en iyisi canım bsver dünyaya birkez daha glmeywcksn sncda kocanla iyisen gerisi bsver
(348 puan) tarafından
Cok şükür esim cok anlayisli birisidir her ortama uyum saglar
tarafından
sen kendi ailene bak tatlım o zaman ❤
(348 puan) tarafından
Tesekkur ederim  canm desteklerinz icin ♡
0 oy
(638 puan) tarafından
Olmaz olsun öyle baba. Lanet olsun, insan evli barklı 2 çocuk annesi kızına nasıl öyle bi kelime kullanır. Onun haddine mi düşmüş? Baba olmak ne demek anlamamış senin baban. Ben senin yerinde olsaydım bir daha babam var demezdim. Kusura  bakma keser siler atardım, canım yana yana da olsa asla ama asla bi daha baba demezdim 
(348 puan) tarafından
Bir erkek  kardesimiz var ama keske oda kiz olsaydi der hep kiz cocunu daha cok seviyor
(638 puan) tarafından
İyiki seviyor, sevdiği hali bu. Sevmese neler yapardı kimbilir. Canım sen bi süre uzak dur, eşinle de aranı açmasına sakın müsade etme
(348 puan) tarafından
Haklisin canim uzum bir sure uzak durucam gelme dedi zaten bende gitmem umurumda degil annemle.disardada bulusurum oturur sohbet.muhabnet yemek yeriz sorun olmaz ama.babam.bitti bende
(638 puan) tarafından
Çok haklısın. Ama üzme kendini. İki paşan varmış onlara kadınların önce anneleri kardeşleri sonra arkadaşları olması gerektiğini öğret
(348 puan) tarafından
Tek hedefim canm ama umarim tam tersi olmaz
0 oy
tarafından
valla atsan atilmaz satsan sstilmaz nasil bir baba babam benden bir bardak su istemez ote git demez hicbirseyime karışmaz yolda gorur nereye gidiyon diye sormaz. esin bbasinda izin vermis hergun gezmeyede cikabilirsin ne varki bunda kensisi demekki kotu dusunceli biri herkesi oyle saniyor
(348 puan) tarafından
Aslinda soyle.bunlar.tarikattalar kafayi yemisler hatta kadin kole gibi bisey kadin dışarı cikamaz kocasına.karsi gelemez  vs gibi  ama.halbuki benim esim cok anlayisli cok dusunceli herseyi once detayina kadar anlayan akraba baglari cok kuvvetli olan bir.aile  bu babama.gore kadin evden disari cikmicak ben babami ozledm.diye gidiyorum onun bana yaptı davranış  yenilir yutulur cinsten degil esimede soyledim benim babam.yok artik
tarafından
o zaman babanla arana mesafe koy esinle arani acmasin canim demekki o seni ozlememis hic ozlese tarikat falan dinlemezdi en azindan hsogeldin kizim der bi dahakine evden cikma diye gusellikle uyarırdi islamiyette hosgoru çok önemli kalp kirdiktan sonra istediği kadar tarikata girsin heleki evladini kirmis
(348 puan) tarafından
Daha gitmem umursamam bu nasil birşeydi hala aklim almiyor
tarafından
üzülme canim dua esin anlayisli ve Allah bir daha baba evine dondurmesin esinle mutlu huzurlu yasa
(348 puan) tarafından
Amin  canm ins
0 oy
tarafından
benim babam da evliliğim ilk zamanlarında arayıp küfür ederdi düşmanız derdi herkesi tehdit ederdi sonradan alıştı duruldu ama böyle bişey ilk kez duydum allah ıslah etsin canım eşine helal olsun ki seviyor seni tepki vermemiş ve doldurusa gelmemiş 
(348 puan) tarafından
Esim zaten hep bilir nere gittimi ben herşeyimi söylerim  hem.neden solemim ki gittim yer ablamdir annemdir kardesimdir bugunde.gittim dis doktoruna oglumun dislerine dolgu yaptrdm esimde bana babana git sedi bayadr gormedin zaman gecir babanla diye ohooo babamda valla sevgi dolu karsiladi saolsn
tarafından
üzülme canım geçer allah ıslah etsin pişman olacak ama geç olmaz umarım
(348 puan) tarafından
O pisman olmaz.o hep bole adammis zamaninda anneme.ne zulumler.etmis  halada.ayni
tarafından
Ne diyim ki canım yuvana eşine bak sen boşver mesafe köy o zaman özleme bile
(348 puan) tarafından
Saol canm desteklerinis icin
0 oy
(797 puan) tarafından
Allah'ım ne diyeceğimi bilemedim canım üzülme çok üzüldüm ben bunları duyduğuma Allah'a havale bırak ne hali vatsa görsün ama ozluyr insan
(348 puan) tarafından
Canm insan ozluyor evet ama bak.smdi okadr.yiprandm okadr uzuldm ki anlatamam 2.saattir.agliyorum cocuklarm.yanima geliyor anne niye agliosun diye oglumda agliyor  bir kis cocu icin baba cok onemlidir ama bu adam hep böyleydi hep azarlar hep kizar kendi dogrusundan baska kabul etmez bende bitirdim artk onu baba olarak gormicem
(797 puan) tarafından
Bencede en doğru su çocuklarında mutlu ol evinde huzurlu ol düşünme bırak canim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Çok büyük terbiyesizlik yapmış sen babanı görmeye zaten gidiyormuşsun ama saatlerin uyuşmuyor Muş ne demek o***** kelimesi Ben kesinlikle kaldıramazdım bu kelimeyi bir de eşine şikayet ediyor dayak Yemenimi istiyor üzerine gelsin eşin kavga çıksın resmen onun için aramış yedi cihan bir araya gelse asla böyle bir babayı affetmezdim senin adına çok ama çok üzüldüm
(348 puan) tarafından
Toplim.icindeydim konusamadim ben okadar rezil birisi degilim hayir kendi bacisi kocasi bıraktı kendisine.yakismiyor diye kendi bacisinin kayniyla.metres hayati yasadi babamda onu gormeye gebzeden antalyaya gidiyor bacisini ozlemis cnku benimle mesafesi yarim saat gelmiyor ben gidiyorum.diye kiziyor bide
(5,938 puan) tarafından
Dekek ki ahlaksızı seviyor Babam ahlaklı olana da böyle ağır ithamlarda bulunuyor Allah ıslah etsin canım benim
(348 puan) tarafından
Sildim artik yeteri kadar.uzdu bu zamana kadar bundsn sonrasini bende cekemem onsuz da mutluyum onunla.mutsuzum
(5,938 puan) tarafından
En doğru kararı verecek olan gene sensin Allah babana akıl fikir versin canım
(348 puan) tarafından
Saol canm  dogrusu bu artık
0 oy
tarafından
Ayyy benim içime oturdu resmen oyle baba olmaz olsun hayatta konuşmazdım
(348 puan) tarafından
Annem isteydi is yerinde telefn yasak cikti aradi beni kadinda sok oldu  bu saatten snrs babam.yok dedim.isterden sende beni silersinn dedim babam bitti bende
tarafından
Kim olsa aynı tepkiyi verir zaten
(348 puan) tarafından
Allah islah eylesin anneme.uzuluyorum bunadamla bir.omur nasil yasicak daha
tarafından
Omrun çoğu bitmiş  zaten alışmış demek ki napsin
(348 puan) tarafından
Evet malaasef
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Ne diycemi bilemedim bı baba nasıl öyle küfür edebilir aklım almadı Allah hidayet versin
(348 puan) tarafından
Ons verir annemle.konustum isteyken telfn yasak onlara kadinda sok oldu

İlgili bir soru bulunamadı

379,972 soru

11,374,468 cevap

34,857 kullanıcı

...