0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Silindiiiiii

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
17 ay ayrı durdum bende canım ve bizi daha cok ayrılıklar bekliyor bundan eminim 9 ay oglumu babasız buyıttım zamanla alisacak sın ve hersey sıızn ıcın bol bol dua et Rabbım yardım etsin 
(507 puan) tarafından
Benim eşim de mühendis olunca şantiye işi çıktıkça hep gitti canım biz sevgiliyken nisanliyken bile sözde 10 dakika mesafede oturuyorduk ama hiç aynı şehirlerde olamadık. İlk defa bu kadar zor geldi çünkü doğumuma çok az kaldı birlikte hastaneye gidip geliyorduk kapida beklemesi çıkınca onu görmek bile güç veriyordu şimdi doğuma bile onsuz gidecek olmak bide doğuma kadar evde yalnız kalma ya annemlere ya annene git nolur dişini sık dedi ikisine de gitmeyi hiç istemiyorum bunlar öyle bunalttı ki beni
tarafından
Dirayetli ol kuzum bebegın ıcın esın ıcın benim oglum 9 aylıkken babasıyla aynı eve girdi gerısını sen dusun eli kulağın da surıyeye gidecek 1 ay ıcınde cok zor insanın nefesi kesiliyor ama onlar da bizim ıcın calısıyor lar sen guclu ol ki esın de bebegıne guclu olsn
(507 puan) tarafından
Çok haklısın canım Allah size de güç versin ben en azından doğum olunca 1 hafta sonra bizde gitcez diye avunuyorum asker eşlerinin görevde öyle şansı da olmuyor Allah razı olsun valla hepinizden
tarafından
Ne yazkkı canım ama olsun hersey de mutlaka vardır bir hayır sen canını sıkma hersey guzel olur ınsallah Allah senden de razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından
Nereye gitti canım
(507 puan) tarafından
Zonguldağa gitti canım ben Ankaradayim aslında yakın ama haftasonu çalışmayacak cumalari çıkar gelirim diyodu akşam yasaklar açıklandı :(
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Valililten izin alabilir belki karım hamile diye bi bakın doğunu da takma valla bence zaten içeride teksin yani ha kapıda beklemiş ha yoldan gelmiş gözün görmüyo onu merak etme
(507 puan) tarafından
Şansını deneyecek canım ama bizde şans yok millet gezmek için izin alabilir biz bunun için alamayız :( Öyle tabi ama yinede sancida doğuma giderken yanımda olabilseydi keşke :(
(1,501 puan) tarafından
Canım ben sezaryan olacaktım gunu belliydi suyum geldi esim işteydı gorumcem götürdü hastaneye bosver yanı aynı ilde fe olsam nasıp
0 oy
(29 puan) tarafından
Yani suyun gelince bebeğin çantasını da al ambulansı ara korkma doğum zaten öyle hemen gerçekleşecek bir şey değil benim gece on buçukta suyum geldi evde tektim ambulansı aradım hastaneye gittim eşim geldi ama hastanede doğum yapınca bir şey yemiyir icmiyorsun ihtiyacın yok sana tavsiyem bebeğin cantasina birbir kutu meyve suyu ve de bisküvi köy doğumdan sonra ebeden istersin verir sana ben doğum yapınca eşim işlemlerle çok uğraştı doğumum zordu çıkınca gözlerim karardı odaya çıkmadan bekletiyor ya orda mahvoldum sen merak etme kimsen olmasa doğumdan sonra eşin gelene kadar bebise de sahip çıkarlar 
(507 puan) tarafından
Allah razı olsun canım koyayım çantaya bütün ailemizle aynı sehirdeyiz sözde ama önceki postumda da dedim yok gibiler birbirimizden başka kimsemiz yoktu. Eşim giderken de son zamanların evde kalma birine git dişini sık dedi ama düşünmesi bile beni bunaltiyor napcam hiç bilmiyorum
(29 puan) tarafından
Yok kimseye gitme evde kal  dediğim gibi suyun gelirse 112 yi ara hemen gelirler kaldı ki doğum su geldikten sonra eğer ilk doğumsa en erken üç dört saat sonra oluyor benim gece on buçukta suyum geldi sabah sekize doğru doğum yaptim
0 oy
(859 puan) tarafından
Eşinle çok bağlısınız maşallah. 3 haftan kalmış doğuma hadi 1 ay diyelim sabret alışırsın canım. Bende evleneli çok olmadı eşim sürekli geceli gündüzlü çalışıyo yüzünü toplasan 1 saat görüyorum 
(507 puan) tarafından
Sağol canım. Benim eşim de çok çalışıyodu bazen 1-2 günlüğüne şehir dışı işi bile çıkıyordu ama yine de çıkıp geleceğini bilmek yetiyordu :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
26 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,668 cevap

34,833 kullanıcı

...