0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kizlar kaç gündür yazıyorum burada biliyorsnz belki dün aksm yine ateşi yükseldi 38.5 e kadr çıktı ondan önceki gün acile gitrmstm muane etti dış den dolayı ateşi dedi şurup yazdı veriyorm şurup u yok düşürmüyor çocuğu soydum soğuk kompleks yaptm yok düşmüyor ateşi diş te bu kadar ateş olurmü Allah aşkına ben ilk kızımda hiç yasamadm bunu bugün başka doktra daha götürmeyi dusunuyorm

9 Cevaplar

0 oy
(673 puan) tarafından
Diş ateşi en fazla 3 gün sürüyor canim. Senin bebeğinin ateslendigi kac gun oldu. 
(673 puan) tarafından
Doktor bademciklerine bakti mi. Bugünden sonrada devam ederse disten değildir bence
tarafından
Baktı canım baktı onlarda hiç siknti yokmuş şiş felan degillermis bir tek ateşi var
(673 puan) tarafından
InsaAllah bugün son olur ateşi canim Allah şifalar versin tüm kuzucuklara
tarafından
Ayy inşallah yemin ederm sabahtan beri afedersen ev ye gidemedim sadce ayagmda sallarsam devamlı sakinlesiyor başka türlü öyle bir ağlıyor ki biri duysa dovuyorm felan sanar öyle bagiriyor
(673 puan) tarafından
Bol bol su için canim ateşi için. Rahatlatır kuzuyu
-Reklam-
0 oy
(307 puan) tarafından
Kaç gündür ateşi var? Bir de tahlil falan yapıldı mı? 
tarafından
Döküntü yok kuzum şuan vucdnda ishal degl oksurmesi kusması yok bir tes isde ateşi var birde damagi şişmiş elletmiyir
(307 puan) tarafından
Döküntü ateş sonrası oluyor canım. 3 gün ateş sürüyor. 3 gün sonra ateş bitince döküntüler başlıyor. Damağı şiştiyse diştir o zaman canım. Ama sen yine de yarın vücudunu kontrol et.
tarafından
Kuzum 10 aylık zaten bu zamana kadar sadce altta iki dişi vardı şimdi usttenn iki tane yan kesiciyi patlattı şimdi i yan kesicinin de yani köpek dişimi oluyor tam şuan bilemedm o şişmiş su bile içmiyor ağzına kendi parmağı bile değince agliyor bende dış olabilir diye dusunuyorm ama ateşi düşmüyor sabah 6:30 dan beri ayagmdn salliyorm başka türlü sakinlesmiyir öyle bir ağlıyor ki dışardan biri duysa dovuyorm feln sanat yani oyle agliyor
(307 puan) tarafından
Ahh kıyamam yaa :(( diş ateşi nasıl olur bilmiyorum canım. Kızım da hiç ateş olmamıştı diş çıkarırken. Sadece çok yükselmiyor ve 3 gün sürüyor diye biliyorum. İnşallah bir an önce normale döner ateşi :(
tarafından
Ah kuzum benm de ikinci çocuğum güya ama ilk kızımda hiç yaşamadık böyle şeyleri sadce azı dişleri çıkarken huysuzlnmsti büyük kızım  teşekkür ederim inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Corona testi verdinizmi
tarafından
Kuzum başka hiç birşeyi yok sırayla çıkarmadı dişlerini 10 aylık alttan iki diş çıkardı şimdi aynı anda üst yan kesicleri çıkardı birde yan tarafı şişmiş damagibin bugün başka bir doktora daha gotrvm bakalm o nedick esimn isden izin aldı gelmesini bekliorm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tahlil yapıldı mı neye göre diş dedi belki enfeksiyon var 
(25,224 puan) tarafından
Kan vermen lazım bence cnm başka doktora gir
tarafından
Eşim isden izin aldı canım gelmesini bekliyoruz başka doktora goturcez
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin cnm
tarafından
Teşekkür ederim kizlar Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir
0 oy
(510 puan) tarafından
6. Hastalık veya enfeksiyon olabilir canım biz geçirdik hiç düşmüyordu ne ilaçla be başka birşeyle 5 hastane gezdik en son Dr 6. Hastalık dedi 4 gün sürdü sonrada vücudunda döküntüler oldu geçti 
0 oy
tarafından
Boğaz iltihabı olabilir 
0 oy
(600 puan) tarafından
Benim kızım 16 aylık dün ateşi 39 bıçu buldu azı dişleri çıkıo kovid testi bile ettiler negadif çıktı yani diş maf edio 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kabız değil dimi canım kabızlıkta ateş yapar gaz idrar enfeksiyonu yapar evde elma varsa elmayla kabuğunu kaynat ver iyi gelecektir birde ayak altina aspirini ez limonla karıiştir ayak altina sür çorabini giydir İnşaAllah şifa olur yavruna kuzum 
tarafından
Kabız değil kuzum yapıyor elma var kaynatın vermeyi denicm su bile almıyor ağzına inşallah içer de iyi gelir aspirn yok evde :( ateisnimi düşürüyor aspirin acı elma yağı var sanki oda fayda ediyor diye duymuştum bak sen yazınca aklıma geldi onu sürsem ateşine iyi gekrmi ayaklarnin altına sursem
(1,327 puan) tarafından
Aci elma yagi çok faydalı değil çok rısklı canım çok dikkat etmen lazım limon aspırın ateş düşürür canım aklında olsun araştir istersen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.

377,295 soru

11,290,985 cevap

34,706 kullanıcı

...