+1 oy
470 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (352 puan) tarafından
Tabi ki başta sağlık olsun ama...Ben kilo veremedim...Oglum 15 aylik..Unlulerin pek çoğu doğumdan sonra 20 gün geçince tığ gibi çıkıyorlar karşımıza...Hic mi bisey yemiyo bunlar, nasil da hemen fit görünüyorlar anlamadım gitti...Yaza biraz daha iyi görünerek girmek istiyorum artık...

29 Cevaplar

+1 oy
(1,343 puan) tarafından
Tabikide yiyorlar ama doktor kontrolunde bilinçli yiyorlar bizim halk arasında yaygınlaşmış onu ye bunu ye tatlı ye bisküvi ye sütün olsun ya corbayla su bile içilse süt zaten oluyor bilinçli yemek lâzım onlar da insanlar tabiki ama destek alıyorlar ona göre ilerliyorlar ayni sekilde hamileykende ona göre saglikli seyleri yiyorlar kilo alsin diye yediğimiz çoğu şeyin bebeğe faydası yok
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bende çabuk zaylfladım
(1,661 puan) tarafından
Yok kuzum emzirdim sadece
(352 puan) tarafından
Ben pandemide çok yürüyüş spor ve yapamadım açıkçası ama görüntümden memnun değilim aynaya bakınca...Biseyler yapmak gerek.
(1,661 puan) tarafından
Kuzum emzirmiyormusun
(352 puan) tarafından
Emziriyorum halen de emiyor..Ama gitmedi göbeğim...Duruyor...
(1,661 puan) tarafından
Belkide bünye ile alakalı canm bilemem benimde çok çok az göbeyim var sarkıyor ... Yani belim en ince halinde bile çok azda olsa sarkıntı oluyor ... Karın egzersizi yapmam lazım ki sarkan yerler toplansın ama uraşamıyorum pek
0 oy
tarafından
Onlar paralı uygulamalar kullanıyorlar canım hiç birinin vücudu öyle değil Fahriye Evceni hatırlasana yakalandı kameralara bayağı kiloluydu ama kendi paylaştığı fotolarda öyle değildi hepsi düzmece 
(352 puan) tarafından
Evet hatırlıyorum onu...:) Biraz uğraşmak gerek herhalde bizim için de...
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla bünye meselesi sanırım hemen eski halime döndüm keşke biraz kalsaydı diyorum kilom
0 oy
(10,420 puan) tarafından
Bende zayifladim valla. Oglum 4 aylikken dogum kilomunda altina indim 54 kilo
(352 puan) tarafından
Ne güzel...Darisi başına olsun inşallah...
(10,420 puan) tarafından
Ama dikkat ediyorum canim. Basindan beri hic sut olsun diye homini girtlak yemedim. Hep bol su ictim. Hamurisi kizartma ekmek makarna pilav paketli gıda fastfoodu kestim. Tatlida minimum derecede. 18kilo aldim 20 kilo verdim
(352 puan) tarafından
Ben de 18 kilo aldım.. 8 i duruyor..Artik istemiyorum bu fazlaliligi.
(10,420 puan) tarafından
Yemene icmene dikkat ediyormusun yiyormusun :)
(352 puan) tarafından
Biraz yedim tabi :)) Ama çok aşırı da değil yani..Normal..
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Hepsi aynı değil ki. Hamilelik dönemi dikkat eden spor yapanlar evet dediğin gibi incecik çıkıyor. Ama Ezgi Sertel vardı o hem çok kilo almıştı hemen de verememişti. Fahriye Evcen de aynı şekilde.
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Ertesi gün aynı kilomdaydım
(352 puan) tarafından
Maşallah valla..Cok güzel..
0 oy
tarafından
Valla ben 78-80 ile doğuma girdim. İlk 6 ay içinde 60 a düştüm. İki çocuk olunca kilo kalmıyor :D
(1,271 puan) tarafından
Beyinlilerde yakında 2 tane olacak darısı benim başıma
(352 puan) tarafından
Allah kolaylık versin..Ben bir taneyle anca ilgilenebildim..Birinci olunca iki çocuktan gözüm korktu..Bi de çalıştığım için ..
0 oy
tarafından

Onlardaki para bizde yokda ondan onların başında özel diyetisyenleri yağ aldırmaları estetikleri falan oluyo artı telefonlarda filtreli uygulamalar oluyo paralı onlardan kullanıyorlar normal öyle görünmeleri kendilerine özgüven sıfır 

0 oy
(940 puan) tarafından
5 günde bende eski halime döndüm 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence bünyeyle alakalı bende 20 günde hamile kalmadan önce ki kiloma döndüm ama göbek baki tabi :) onun içinde korse takıyorum inşallah düzelir
0 oy
(1,501 puan) tarafından
İlaç kullanıyolar
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sağlıklı besleniyorlar canım onlar hamilelikte de öyle yapıyorlar kilo almıyorlar fazla zaten doğum anında da gidiyor 5-6 kilo o yüzden gayet normal 
0 oy
tarafından
Sürekli fit kalmak için ilaç kullanıyorlar 
(352 puan) tarafından
Öyle bir ilaç mi varmış gerçekten:)
tarafından
Evet hatta halam kullandı zayıflamak için günde 1 tane içiyor istediği kiloya gelince aynı kalmak için günde yarım içecek
0 oy
(27,766 puan) tarafından

Valla giden gider kalan kalar dogumdan 1 ay sonra 49 kilo oldum zar zor 50 düşüp kalkıyor kilo 

0 oy
tarafından
Hadi ok zayıflliyorlar ama karin nasil gepgergin bi tane catlak yok bence onlar dogurma esnasinda karin gerdirme ameliyatida oluyorlar 
(352 puan) tarafından
Valla ne bileyim...Ya gerçek değil...Ya da bişeyle r yaptiriyorlar arkadaşların da dediği gibi..
0 oy
tarafından
Annem söylemişti onceden ünlüler karni cok büyümeden sezeryan doğum yapiyorlarmis cocuk kuvezde buyuyormus doğruluğunu bilemiyorum gunah almak istemem
0 oy
(88 puan) tarafından
Hamile olduğumu ogrendigimde yürüyüş yapmaya başladım daha önce yapmıyordum  herşeyi yedim hiç birşeyden eksik kalmadım çok istahliydim normalde  pek yemek yiyen biri değilim bulanti kusma yaşamadım sürekli aktif hareket halindeydim dokuz ayda üç kilo aldım 68kiloyla doğuma gittim 59kiloyla doğumdan çıktım  doğumdan sonra kendimi saldım kilo almaya başladım oğlum dört aylık ve ben üç kilo aldım şuan 62kiloyum yani aktiflige bağlı tabi beslenmeyede başımda herşeyi yedirmeye caisan bı kocam var
0 oy
(12,870 puan) tarafından
Bende 20 kilo almıştım 15 kilosu kırkım çıkmadan gitti ama hiç bir şey yapmadım biraz da metabolizma ile ilgili sanırım
0 oy
(790 puan) tarafından
Ünlü değilim ama iki çocuktan sonra bende eski halime ertesi gün dönüyorum vücut yapısı ile alakalı sanırım kilo almak istiorm ama olmuyor :) 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 335 göst.
0 oy
15 cevap 397 göst.
16 Haziran 2020 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,179 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 204 göst.

385,941 soru