+1 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Etrafinizdakiler hangini oldu. Ve bilginiz varmi hangisi iyi 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım herkes alman aşısı demişte alman aşısını yapanlar çok rahatsız oluyorlar yan etkisi çok ağrı yapıyormuş. Etrafımızda yapan 4  5 kişi var korona dan daha beter ağrı yaşadılar. Ben babama ve anneme sinovac randevusu aldım çünkü biontech in 3 CÜ doza da ihtiyacı olabilirmiş ve yan etkileri çok. Artı kanser veya ağır hastalık geçirenlere zaten alman aşısı önerilmiyor. Annem kanser babam kalp hastası bu yüzden araştırdım sinovac daha iyi ve sinovac ın 2ci dozunun araştırılması dahi yapılmış ama biontech in ki yan etkisi çok fazla olduğu için sadece araştırma hastaneleri ve üniversite hastaneleri yapıyor.. 
tarafından
Bakalim bugunde kyananmalr yaptircak biontech yaptircak onlarda
-Reklam-
0 oy
(899 puan) tarafından
Alman aşısı daha iyi diye duydum eşim de Alman aşısı oldu
tarafından
Sagol bilgin icin canim
(899 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Annem çin aşısı oldu ilk doz bı sorun yasamadi. Eşim alman aşısı oldu bı sorun yok
tarafından
Anladim canim
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Sinovac iyi diye duymuştum kadınlarda yüzde 98 erkeklerde yüzde 96 falan antikor üretiyormuş. Sinivac alerjik bünyelerde daha az yan etki yapıyormuş.
tarafından
Anladim canim sagol
0 oy
tarafından
Alman aşısı canim ilk dozda %90 koruma sağlıyormuş annemler oldu ilk dozu ates halsiz ve kolda ağrı şikayetleri vardi sonra gecti. 
tarafından
Kaynanamlarda aksam olucak alman asisi
tarafından
Şifa olsun. Ateşleri çikarsa yada baş ağrısi olursa parol içebilirler canim
tarafından
Sagolasin canim
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(2,880 puan) tarafından
Biontech daha koruyucu canım 
(1,446 puan) tarafından
Kesinlikle biantech
0 oy
tarafından

Bionteck olacam ben sıra gelince aslında bana çıkmış aşı ama uygun değil diyo uygun olur olmaz olacam çok iyimiş alman aşısı 

tarafından
Anladim canim
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Kaynanam birini oldu ama hangisini oldu bilmiyom;))
tarafından
Hadi bakalim :))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cewrem ve MEB ten olanlar alman vuruluyor
tarafından
Anladim canim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşim çin aşısı oldu. Seçme şansı yoktu kışlada
(13,214 puan) tarafından
Esim de cin aşısı oldu askeriye de sanırım çin yapıyorlar
tarafından
Sagol canim
(4,725 puan) tarafından
Aynen canım öyleymiş
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biontech oldu  eşim  bana sıra gelince ben de o aşıyı  olcam 
tarafından
Tamam canim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sinovac oldum seçme şansımız yoktu ama ben ikisini de olurum.sinovac geleneksel bir asi türü yan etkileri daha az eğer ki kişinin ağır hastalıkları varsa kemoterapi görüyorsa nörolojik hastalığı varsa kesinlikle sinovac yapılmalı diğer türlü biontech koruyuculuğu daha fazla ilk dozdan itibaren.. biontech yan etkisi olabiliyor yani alerjik olanlarda yaptırırken dikkati olmalı zaten hastane ortamında yapılıyor sadece bu yüzden.sonuc olarak sinovac asisida hastaneye yoğun bakıma yatışı yüzde yüz engelledi bulassa bile ayakta atlatma şansı var 
tarafından
Anladim canim cok sag
0 oy
(10,637 puan) tarafından
Bıontech teknik olarak daha yeni ve canlı tabir edilen aşı. Koruması ilk dozda bile yüksek 
tarafından
Anladim canim sagol
0 oy
tarafından
Cin bence canım
tarafından
Sagol canim
0 oy
(119,833 puan) tarafından
post ciksin askim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 184 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 255 göst.
20 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,185 puan) tarafından soruldu

383,267 soru

11,470,558 cevap

35,075 kullanıcı

...