0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bez bitti diyerek kandırdım lazimliga oturtup cis yapmasını bekliyorum ama oğlum hep çişini yapıyor sonra söylüyor sık sık soruyorum oturtturuyorum yapmıyor lazimliktan kalkınca halıya yapıyor sonra özür diliyor kızamıyorum da konuşuyorum güzel güzel hediye veriyorum yaparsan yine vericem diyorum ama pijama kalmadi artık evde kurumasını bekliyorum nolcak şimdi acaba böyle olup bir çözüme varan varmı 

16 Cevaplar

+1 oy
(3,730 puan) tarafından
Ne kadarlık canım daha hazır değil demekki 
tarafından
Ekimde dört yasinda gircek:)
(3,730 puan) tarafından
Ahahahah :D senin delikanlı seninle eylenir bacım :D
tarafından
Doğru diyorsun:) benimde eylencek halim yok 25 haftalık gebe gebe peşinde oruc oruc perişan ediyor
(3,730 puan) tarafından
Çok zor valla artık kocaman olmuş temizlemesi de çok zor olur belki bez rahatsız etse bırakır
tarafından
Hiç rahatsız olmuyor bezden çok ağlıyor takmayınca utanıyor soyundugunda küçücük çocuk nerden biliyor öyle çok utaniyorki benden bile utanıyor nerdeyse birazda o yüzden alisamadi
-Reklam-
+1 oy
(379 puan) tarafından

Malesef canım bunun bi çözümü yok biraz böyle devam eder sonra öğrenir bende lagzimliga yaptığın da hediye sevdiği şeyleri fln verirdim allah kolaylık versin :D:)

tarafından
Ayy insallah:) allahtan hava soğuk değil ama mecburum öğretmeye dört yaşına gircek ekimde dkskjsjsjsj
0 oy
tarafından

Süreç öyle devam ediyor bikac gün işeyip alisiyolar :D

tarafından
Yani bir kaç gün sonra alışır mı:)
tarafından
Aynen canım biraz sabretcen
0 oy
tarafından
O söylemeden sen götür bekle canım bende başladım inşallah hemen öğrenirler 
tarafından
Aynen öyle yaptım bekledik bekledik yok dedi kalktık neyse arkamı döndüm işedi donuna:)
tarafından
Vay sidikli vay :))) bizde iki gün oldu söylemiyor ama ben götürüp oturtup bekliyorum :)
tarafından
Kız birşey  icmedide nerden geliyor bu cis bu kadar dkdjdjsjdjsd
0 oy
tarafından
Benimde kızım aynı ya temmuzda 3 yaşına girecek lazımlığa oturtuyorum yapmıyor gelince şöyle annecim diyorum yok elde yıkıyorum artık pijamaları yoksa makina dolsun diye bekleyecem bu defa pijama kalmıyor zaten 2-3 pijamasi var öğrenemedi bı turlu
(3,895 puan) tarafından
Heyy Allahim yaa eşin kaynanan böyleyse senin durumun çok kötü.. :(
(3,895 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.
tarafından
Allah razı olsun kendileri çok düşünür bizi :D
(3,895 puan) tarafından
İnsanin en yakinlarinin boyle olmasi cok kötü sonucta hep yüz goz oldugun insanlar .. .
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...................
0 oy
tarafından
Canım normal biraz daha zamn alabilir ben küçk başlamışım 2 ay her yere işedi bende inatlastım ama 2 ay sonunda pes ettim saha sonra 2 yas 4 aylık olmuştu tekrar denedim 2 günde alıştı. Geceyide aynı anda kesti. Pozitif ol sen yasıda müsait çokk zaman almaz bence
tarafından
Yok pes etmiycem benimki üç buçuk yasinda aslında öğrenmesi lazım çoktan ama böyle olunca insan ümidini kesiyor yoruluyor dediğin gibi çalışmalara devam edeyim pes etmek Yok dört yasinda öğrencek degilya:)
tarafından
Dedigin gibi büyük seninki birkaç güne sonuç alırsın sen
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnsallah ogrenir canım yaa bnce seni anliyor bilerek yapiyor tuvalete yapmazsa onunla konusmayacagini soyle ciddi ol belki o zaman yapar.
(3,895 puan) tarafından
Birde o öğrenene kadar yikayacaksin maalesef bnde cok yikadim hep petege astım kuruttum.
tarafından
Aaa evet bide onu deneyim iyi fikir çok üzülüyorum deyim bide:)
(3,895 puan) tarafından
Üzülme illa ki ogrenecekler onun aklı eriyor bilerek yapiyor bnmkinin de akli eriyor cocuklar cok akillilar altina yapmak işine geliyordur.Birde erkek çocuğu afacan olur :)
tarafından
Çok doğru valla :)
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Valla ben halıları kaldırcam oruç bitsin, sıcaklar olsun sadece tek donla gezdiğinde uğraşacam. 23 aylık konuşamıyor işim çok zor:'(

Allah kolaylık versin inşallah bizlere:D

tarafından
Amin inşallah canım senin ki küçük yalnız:) işin harbi zor
(6,796 puan) tarafından
Valla kilim sercem yere , yarısı açık olacak, lambiri ha bire silerim artık işerse ahaha. . Aman öğrensinlerde 1 ay içinde. İnşallah kısa sürer.
tarafından
Inşallah canim:)
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Canım 2 ay hergün pijama yıkadım allaha bin şükür 3 4 gündür anne çişim geldi diyor sabret yıkamaya devam:) öyle öyle alışacak inşallah 
tarafından
Ay insallah
(1,066 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sabır sabır
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Aşırı zor bi durum başlarda öyle oluyor sabır Et hiç kızma kızdıkca inatlasir daha çok yapar bidaha geldiğinde bana söyle annecim falan de cisini yaptığı yeri ona sildir bak cisini tuvalete yapmış olsaydın burayı silmek zorunda kalmiycaktin de falan filan öğrenir sabır :) 
tarafından
En sonunda bir kez kızdım bugün dünden beri uğraşıyoruz kızmayım bida haklısın:)
0 oy
tarafından
Oğlum 2 yaşındayken bende denemiştim geçen sene evde don kalmamıştı temiz :)))) hep halıya ve üstüne yapıyordu vazgeçtim bu sene denicem tekrar 3 yaşında havalar az daha ısınsın inşallah bende başlicam bakalım bizi neler bekliyor işin kötüsü lazımlık ve tuvalete oturmuyor ikisini de istemiyor 
tarafından
Aynen bende öyle oldum fikrim oydu ve başladık:)
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ya canim sinirlenme  yapar bidenem.. sende ozur dilemesi cok tatli ya. bu kadar  yazdiklarinda  ona aklim gitdi.  kuyamam ben ona.
tarafından
Yok sinirlenmiyorum zaten inşallah pes etmek Yok yorulsakta
(1,161 puan) tarafından
cann.  biliyorum cok zor insan sinirleniyor. bende bazen sinirlemirim. anneyiz. rabbim  insAllah tez zamanda oyrenir. sende rahatlarsin
0 oy
(91 puan) tarafından
Canim benkmde 4.5 yasinda oglum geceleri bez takiyorum birakmiyor birde kanli ishal yasadik tuvalete oturan cocuk oturmuyor cisini yapiyor ama kakasini altuna yapiyor 
tarafından
Yok kakayi başardık lazimliga yaptı cisi öğrenemedi daha
0 oy
tarafından
Ay çok zor ya bende baslicam bu yaz bir iki aya yandık  Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(924 puan) tarafından
Benimkide Ekim'de 4 yaşına girecek canım üç gündür bizde alıştırma çabasındayız Çişini yapıyor kakasını altına yapıyor gece çişini altına yapmadı bugün erken kaldırdım 9 da wcye gitti yaptı bezi temizdi gündüz takmıyorum ama gece. Takıyorum. İnşallah basaririiz erkek çocukları çok zor alışıyor ben kızıma hemen alistirdim ama ogaln keyfine düşkün :))
tarafından
Aynen bu erkekler herşeye ite kaka alışıyor:)
0 oy
(534 puan) tarafından
Bayramdan sonra bende öğreteceğim büyük ihtimal bizde aynı şeyleri yaşayacağız çünkü kısa girmeden bı öğreteyim dedim aynı dediğin gibi anne cis diyordu dediğin an yapiyordu
tarafından
Bende aslında bayramdan sonra öğretecektim bez almak yerine erken denemeyi seçtim
(534 puan) tarafından
Kurutamam kıyafetlerini korkusuyla öyle yapacağım bı de külotlu çorap giydiriyorum normal çorabı durdurmuyor hasta olur diye korkuyorum bayramdan sonra havalar ısınır bu problemler biter diye dusunuyorum
tarafından
Aa evet o zaman sen biraz daha durmakta haklısın
(534 puan) tarafından
Aynen canım inşallah cabuk ogrenirler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 400 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 529 göst.
2 Aralık 2020 Aile kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...