0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben 8 marta adet oldum fakat 22 gun adetim gecikti  14 nisanda test verdim. 1.20 cjkti kan testi bugun evde kendm idarar testi yaptim. Negatif bu sekilde 22 gun adeti geciken varmi (sorumu cvplarsaniz sevinirim) 

7 Cevaplar

0 oy
(17,925 puan) tarafından
Benim geciktiği oluyo 10 15 gün ama şimdi düzene girdi 3 aydır hiç bişey kullanmadım yenimi doğum yaptın
(5 puan) tarafından
Iki sene oldu korunmuyoruzda zaten zor hamile kaldim esimde varikosel vardi korunmuyrz dogum yaptigmdn beri acaba hamile olablirmym ki
(17,925 puan) tarafından
Kadın doğuma git o zaman mutlaka ya hamilesin yada Allah korusun kist filan olur
(5 puan) tarafından
Baktim. Inanarmsn hic bir doktor. Yok tam kapanma geldi ya kadin hastliklara randevu yok sakaryada
(17,925 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum aynen burdada yok kadın doğum olsa spiral taktırcam hemen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kan ver istersen yarın sağlık ocağında net çıkar 
(5 puan) tarafından
Ya gidcmde burda belirli saatlerde kan aliolar birz koy gibi yerdym. Bebegkm var o satlerde o. Uyuyor
tarafından
Anladım canım bidaha test yap normalde hamile isen testte çıkması lazım çünkü
(5 puan) tarafından
Peki teskr edrm guzel yorumlarin icin
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım bidaha kan tahlili ver bence bide postun kapanabilir canım basligini düzelt istersen sorunu kısaca belirt
(5 puan) tarafından
Teskr ederm ya o zmn dua edin bnm. Icin hamile olayim yoksa esim. Bir saha amilyat olmak zorunda kalicak
(3,099 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım♥️
0 oy
tarafından
Emziriyor musun 
(5 puan) tarafından
Hyr ya
tarafından
Kadın doğuma bi git o zaman hormon testi yaptır 22 gün çok uzun bi süre
0 oy
(3,747 puan) tarafından
Kaç yaşındasın canım mutlaka kadın doğuma gitmelisin
(5 puan) tarafından
26 gdcm bugn burya yazdktn sonra doktrma msj atm oda birz bekle dedm baklm
0 oy
(299 puan) tarafından
Gebelik yok hormonlara bağlı 1cikmis 22 gecikmiş 1000 üstünde olması gerekirdi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısı şuan en son adetim Mart başında bitti iki ay olacak neredeyse. İki defa kan verdim biri daha geçen hafta defalarca test yaptım yok. Rahim duvarı kalınlaşması var dedi. Adet olmaman çok normal dedi söktürücü verdi. Ama çok ilgilenmedi. Adet olayım başka doktora gideceğim
(5 puan) tarafından
Olmadinjzmi sizdd bizde korunmuyrz bnde beklcm olmdi ozele gidcm bugn doktrma msj atm ezmrymsn drdi hayr dedm o zmn birz bekleylm dedi tmm dedm
(2,493 puan) tarafından
Olmadım. Korunuyorum ben. Polikistik var zaten bir de. Tarlusal içtim adet olayım gideceğim başka bir doktora bende.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ElisaMina (39 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,904 cevap

34,987 kullanıcı