0 oy
949 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından

Sokakta burnunu karıştıran birini gördugumuzde ay iyyy iğrenç diyoruz oysaki hepimizin yaptığı bir şey bu çocukluktan gelme yapmayan yapmadım desin :)

Sonuç:kendi yaptığımız şeyleri başkası yapınca iğrençlik sayıyoruz midemiz bulaniyor sınırımız bozuluyor 

Mesela gaz çıkartmak 

Mesela kola içtikten sonra geğirmek 

Benim bir kuralim var evde burnunu karıştır ama gözüm görmesin pisliğini de mendile sil 

Gazini tut mümkün mertebe adapli gegir evde seviye kuralların var asla musadem yok 

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Yani herkesin içinde kıçını ayırarak osurur agzini ayırarak geyirirsen iğrenç deriz tabi 

Hepimiz isiyor osuruyor siciyoruz ama herkesin önünde değil 
(29 puan) tarafından
Ben mesela tırnaklarımı kökünden kesme hastasıyım istesem de uzatamam kırılır
tarafından
Kaşıya kaşıya yıkıyor demek :)))
(5,559 puan) tarafından
Sana + oy . Demek istediğimi demişsin
tarafından
Bende uzatmam canım ☺️
Hahahahhahahaahha iğrenç yaa
(4,725 puan) tarafından
Hanifeeee ++++
-Reklam-
+5 oy
tarafından
düzenlendi

Hiç nazik olamıycam Köşeme çekilip Yapıyorum içini öyle bir karıştırıyorumki oda yetmezmiş gibi peçeteyi büküp sokuyorum burnumun içine döndüre döndüre siliyorum ayy çok iğrencim:D

tarafından
O güzelliğinizin altında bir pislik taraf varmış :D
tarafından
Ahahaaa aşırı iğrençlik içerir
(1,521 puan) tarafından
Bence asirri durustluk icerirrr ;)
(2,252 puan) tarafından
Acı ama gercek canim dogruyu yazmışsın:):)
tarafından
Bu gecenin iğrenç insanı olarak kabul edildim :)
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Yapıyoruz ama insan içinde değil canım ayıp olan ulu orta yapmak 
(29 puan) tarafından
Görmemek lazım :)
(2,039 puan) tarafından
İyide sen gormene engel olamıyorsun çoğu zaman ama o sabredip evinde yapabilir acelesi ne canım :)
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ebesini bile bellerim :D 
tarafından
Yapma be selo senden beklemeyen hareketler :)
tarafından
Lan bu selo neler yapıyo neler :) siz bilmiyonuz hahahahha
(25,224 puan) tarafından
Hahaha sümkürünce çıkmayan canavarlar var napayım la :D puhahahah
0 oy
tarafından
Allah su vermiş burnumu neden karıştırayım su çekip temizliyorum 
tarafından
Ama karıştırmak farklı suyla temizlemek farklı kimi parmağını burnunun derinliğine kadr sokuyor parmağı gözünden çıkacak gibi oluyor
(29 puan) tarafından
Ben kulak copuyle temizliyorum sumkurmuyorum kulak copuyle temizlemek çok iyi ya
tarafından
Çubuk burnuna kaçar kız :)
(29 puan) tarafından
Yok ya çok güzel temizliyor
tarafından
Bide şey var deniz suyu yanında şişesi var suyu içine koyup Bi taraftan sıkıyorsun diğerinden çıkıyor burun ameliyatı olunca doktor vermişti bana bununla temizle genzin temizlensin diye oda çok iyi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Karıştırmam kendime yakistirmam yalnızken bile bir kere bile öyle birşey yapmadım. Su tutar temizlerim. Yapanı da temiz bulmuyorum malesef. 
(29 puan) tarafından
Sence sümük pis bir şey mi
(1,320 puan) tarafından
Pis değil mi ? Bütün gün vücudumuza girmemesi gereken kıl tüy tozu biriktiriyor orada , eline temas halinde başka bir yere dokunman da hak vebaldir bana göre su ile temizlemek en güzeli
(29 puan) tarafından
Bak hassas noktam o benim asla tahammülüm yok karistirirsan da hiçbir yere dokunmadan elini yıkaman lazim
0 oy
(237 puan) tarafından
Her kesin önünde yapmıyoruz tabi
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Merak konusu bu kalmıştı kız çok güldüm ya :D :D

(29 puan) tarafından
:))))
0 oy
tarafından
Ayip adap denilen bir durum var gaz cikarirsin,burnunu temizlersin,sexte yaparsin ama sokak ortasinda degil.herkes yapiyo diye sokagin ortasina buyuk tuvaletini yap nasil olsa herkes yapiyo yani
(29 puan) tarafından
Kaç kişi gördüm çişini yapan ben şok
tarafından
Canm yanlis gormussun onlar insan degil mahluk yaratik
(29 puan) tarafından
Kız bir de otobüsle geçerken parkta bir duvar var ama cam gibi çekiyor adamlar deve kuşu gibi kafasını gomunce vücudu kapandı sanıyor yapiyorlar
tarafından
Arkalarindan bir kütükle indireceksin oyle olmaz boyle olur diye bak bir daha yapabiliyorlar mi asalaklar
0 oy
tarafından
Heralde karistiriyom ama tuvalette klozette otururken :))))
(29 puan) tarafından
:))))
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Hanı bazen en ilginç poste neydi diye soranlar oluyor ya artık bunu yazcam bu ne saçma bi post yahuu :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Iyide sokağın ortasında da burun karıştırmak cidden iğrenç 
0 oy
(439 puan) tarafından
Bende banyo fiskiyesinin tanzikli suyuyla temizliyom kizlaar bi alemsiniz ne güldüm ya 
0 oy
(44,748 puan) tarafından

Yorumlara bakmaye geldin:D:D

(29 puan) tarafından
Karıştıran da var karıştırmaya da :)))
0 oy
tarafından
Canm venm cocukluktan gelem bisey elimi burnuma o zamndan vurmazmışım yapan biruni gorunce kusasim geliyor ben esim hep der 7 24 tuvalete gider temizlerim bol suyla elimide tertemiz yilarm cikarim cok igreniyirum elimde degil malesef gaz çıkarmadada gevşek degilimdir 
(29 puan) tarafından
Bende evde hoş karsilamiyorum canım aşırı seviyeliyim evde
0 oy
(10,561 puan) tarafından

Koca istanbulda ya parka indim adamın biri önümde işedi şaka gibi milletin için de nasıl şok oldum var ya ulu orta her tarafı gözüktü :sick:

(29 puan) tarafından
Evet ben de en az üç kez gördüm bir de en işlek yerlerde
0 oy
(3,099 puan) tarafından
He karistiriyorum sonra koltuğun arkasına sürüyorum şaka kız şaka :D mide bulandirmaya gerek yok küçükken yapardım ama yalan yok:D
0 oy
tarafından
Lavaboda yikiyorum abdest alirken yikiyorum iyiki muslumanim o ne oyle ya iftar saati midem bulandi 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Genelde sabah el yüz burun temizliği yaparım dışarı çıkarken yine yaparım eve gelince yaparım rahatsız edici bir kaşıntı olursa gider yine yaparım evde ulu orta yapmamayı tercih ederim 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Hamileliğin en hassas ayındayım nerden girdim buraya  :))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 371 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 665 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sevdaaa06 (212 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 987 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 456 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,149 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı