+1 oy
1,069 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
.............................

65 Cevaplar

0 oy
tarafından

Arabayi ben suruyom esim yanimda oturuyo kaynana arkada çocukla oynuyor :D

-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben otur diyorum kendisi arkaya geçiyor
0 oy
(10,152 puan) tarafından
Kaynanam otursa sikinti etmem asla ama oturmuyo. Kayinpederim ben o bile bi yere gitsek sen otur der bana hep
tarafından
Ne güzel ya maşallah cnm Allah bozmasın inşallah
(10,152 puan) tarafından
Amin canim insallah :)
0 oy
tarafından
Kayınvalidem bana der geç öne diye ben ona derim anne sen geç diye poşetler varsa o elimden alır arkaya oturur sen önde rahat otur çocuğu da ver bana der. Eğer yükümüz yoksa ben sen otur anne derim o geçer öne ben çocukla arkada dururumm 
0 oy
(103 puan) tarafından

3.çocuğuma hamileyim köyde oturuyorum. Eşim uyuşturucu bağımlısıydı tedavi gördü ama doğru dürüst çalışma durumu yok eğer vermek isteyen olursa be fitrenize talibim. Allah razı olsun şimdiden. Bana özelden ulaşırsanız sevinirim <3

0 oy
(2,255 puan) tarafından
Tabiki kaynanam benim ne haddime
0 oy
(3 puan) tarafından
Tabiki kayınvalide oturur kendisi prenses olduğu için kilosunu bahane edip oturur püfür püfür sigara içip beni sinir ederdi.
0 oy
(38 puan) tarafından
Vall bnm kaynanm oturdu
0 oy
(35 puan) tarafından
Kaynanamı oturturum büyükler önceliğim saygısızlık olur bence benim fikrim
0 oy
(36 puan) tarafından
Arabanın önü de arkası da aynı yere gidiyor kuzum kafaya takmaya gerek yok. Benim için sorun değildi ama kayınvalidem hep önce gidip arkaya oturur, hiç eşimin yanına öne oturmadı biz evlendikten sonra. 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Kayinvalidem direk arka koltuğa otururdu sen kocanin yaninda otur diye. Çocuk doğunca bende ona sen oğlunun yanına otur dedim:)
0 oy
(10,591 puan) tarafından
K.babam oturur toplu gidiyor isek o yoksa k.validem o yoksa kaynım tek gitsem boş olur ön cnm :)))
0 oy
(422 puan) tarafından
Canım kaynanam anne sen otur derim yok kızım kocanın yanına sen otur der hiç oturmaz 
0 oy
(2,566 puan) tarafından
Kayınbabamla falan biyere gidyiyosak kayınbabam oturur o varken ben oturmam ama yoksa başkasına vermezdim 1 yıl öncesine kadar şimdi bebekden oturamıyorum 
0 oy
(119,809 puan) tarafından

valla ben arabayi kullandigim icin yanima kim oturursa otursun noo problem :D

0 oy
(487 puan) tarafından
Eğer arabada kayınpederim varsa o oturur çünkü rahatsız mümkün olduğunca rahatbetmeeini sağlamaya çalışırız yoksa eğer kaynanam hiç öyle bişey istemezde kabul etmezde ben otururdum 2.cocuktan sonra artık 14 yaşındaki oğlum kurulur öne:)
0 oy
(299 puan) tarafından
Kaynanam iyi yahut kötü olsun farketmez. eğer öyle bir durum olsa ona derim öne sen otur sonuçta büyük olan o saygı bakımından öyle gerekir bence
0 oy
tarafından
Benim kayinvalidem asla öne oturmak istemez.Kendi kayinvalidesi ona cok cektirmis o da söz vermis asla kaynanam gibi olmycam, gelinime cektirmiycem diye .O da cok dikkat ediyor ,Allah razi olsun .Her konuda dikkatli davraniyor.
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben bindim şimdiye kadar
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Normalde ben oturuyorum ama kayinvalidem de otursa hiç sorun olmaz benim için 

İlgili bir soru bulunamadı

383,095 soru

11,466,622 cevap

35,069 kullanıcı

...