+1 oy
1,050 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
.............................

65 Cevaplar

+1 oy
(29 puan) tarafından
Araç kullanan insanın dikkatini en az dağıtacak kimse o binmeli şoförle konuşulmaz 
tarafından
Tabiki ama mesela sizde oylesiniz kaynananizda kimin oturmasını isterdiniz bu durumda
-Reklam-
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Arabamız yok olsaydı kaynanamı oturturdum
tarafından
Kaynananiz iyi herhalde
(12,498 puan) tarafından
Çok şükür Allah ondan razı olsun
0 oy
tarafından

Arabamız olmadığı için panik sorun yok sıfır sıkıntı 

tarafından
Olsaydı peki
tarafından
Kayınvalide otururdu izin verirdim
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Ben otururum ama kaynanam da otursa öyle takıntım yok yanına oturunca bişe olmuyor oturmayınca da gideceğim yere gidim yeter :)

tarafından
Aslında ben oturmak istiyorum ama bir kere kaynanamın oturmasina göz yumdum şimdi ben oturayım desem ayıp olur gibi düşünüyorum bazen de şeytan durtmuyor değil tabi git sen otur kocanın yanına diye
(1,472 puan) tarafından
Eşin desin sana gel yanımda otur diye topu ona at canım sen birden yaparsan ayıp olur
tarafından
Söyleyemez ki sonucta ailesi onlarmis tartıştığımizda öyle söylemişti çok zoruma gidiyor onlar aile peki ben ve kızım neyiyiz
(1,472 puan) tarafından
Çok saçma düşünüyor bence
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben otururum kayinvalidem kayinpederim de beni otutturur arabayı eşim kullaniyorsa
tarafından
Nerde bizdekilerde o düşünce önde kasilacak hava atacak baskinligini gösterecek herkese benim kaynana
(324 puan) tarafından
Doğrudur çevremde çok var öyle insanlar
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Arabamız yok ama olsa ben otururum shsjjsjs
tarafından
En güzeli ilk başta nasıl yaparsan öyle kalıyor ben başta çekinmistim biraz
0 oy
tarafından
Arabam yok olsada otutturmam gitsin kocasinin yanina otursun
tarafından
Jkjkjjk aradığım yorum buydu bence de yani herkes kocasının yanına oturmalı
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Kayinvalidem oturuyor cnm
tarafından
Benimde malesef
(3,167 puan) tarafından
Yapacak birşey yok zaten kızım var arka daha güvenli
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Hiç arabam iz olmadı ama alışmışım benim ruhum Fakir :D kocam bir kaç hafta patronun arabasını kullandı eve getirdi ben hep arkaya geçiyor dum en sonunda döndü dedi den niye arkaya biniyirsun :D

Bozuntuya vermedim dedim özel şoför sur götür beni gittiğin yere:D

tarafından
hadi yaa ben yeterki kocami göreyim hemen otururum yanına
(12,264 puan) tarafından
Elimde değil
Ama bir kaç kere denk geldi hanım efendi sormadı kızım geç istersen diyr oturdu aman
Madalya taktılar sanki ☺️☺️☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Arabamız yok ama ben Kaynanama teklif ederim ama o oturmaz eminim ben otururum :D 
tarafından
Benimkine gerek yok teklife hemen oturuyor zaten maşallah
(25,224 puan) tarafından
Aman otursun nolcak kız :)
tarafından
Çok soğudum hepsinden rüyamda bile görmek istemiyorum hiçbirini yoksa başlarda bende sorun etmiyordum
0 oy
tarafından
Kaynanam oturur hep 
tarafından
Benimde öyle
tarafından
Kendi oturur yapışır ama oteji eltilerimde oyle değil işte
tarafından
Bence sende müsade etme o zaman benimki diğer eltilerde de oturur
0 oy
tarafından
Genelde şöför koltuğunda ben yanımda eşim arkada kayınvalidem oturur 
tarafından
Bak en güzeli kökten çözüm bu hiç aklıma gelmemişti ehliyeti aldım bende yakın zamanda ama trafiğe çıkmaya cesaretimi toplayamiyirim kii
0 oy
(608 puan) tarafından
Ben oturuyorum kayınvalideme sen otur desemde oturmaz kocanın yanında sen otur der
tarafından
Ah ah nerde o kayinvalideden bende benimki evine misafirliğe gideriz gurbetten tutar oturma odasını vermeye kalkar . Diğer odaları kıymetli ayak altı edecek tabi eşimde müsade etmedi iki gün sordu ona rağmen burada mı yatacaksiniz diye
0 oy
(288 puan) tarafından
Kaynanam yoksa ben otururum ama kaynanam varken o oturur sıkıntı yok yani
0 oy
(48,761 puan) tarafından
benim ön veya arka takintim yok eger esim kaynanam ve ben gidiyosak bende kaynanamla arkaya otururum onunda takıntısı yok rahatiz biz araba gitsinde nerde oturdugumunuzun onemi yok bizim icin 
tarafından
Aslında takıntı değilde baskınlık kurmak için oturuyor bence bazı Kaynanalar
(48,761 puan) tarafından
var oyle inat edenler gelinde var kaynanada
tarafından
Malesef benim kaynana öyle bende saygısızlık olur diye demiyorum ama bazen de kendi kendime git sen otur diyorum ama dediğimle kalıyorum
(48,761 puan) tarafından
eşine soyle sen desene gel yanima diye de o desin
tarafından
Asla söyleyemez annesine karşı öyle bir şey lafa gelirse ben kimsenin lafıyla hareket etmem der ama icraatta hiçbir şey yok
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Hiç farketmez ben saygıdan arkaya geçerim kaynanam ısrar eder sen bin diye ben ona o bana deriz öne sen bin diye sonra kendisi arkaya geçer beni öne kovar :)

tarafından
Ne güzel bende saygıdan arkaya geçerim ama benimki hiç öyle demez sanki mecburmusum gibi davranir
(7,768 puan) tarafından
İşte karakter meselesi kuzum bnm kaynanamda pek iyi biri değil ama böyle şeylerde nezaketi tutuyor daha doğrusu yüzüme karşı melek arkamdan şeytan:))
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bilmem hiç denk gelmedik üçümüz aynı arabada
0 oy
tarafından
Arabam yok ki otryum yürüyerek gidyoz gezmeye el ele tusuyoz :))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben otururum kaynana eşi bile sürse arkada kurulurdu bir iki kez teklif ettim sonra sallamadım. 
0 oy
(2,623 puan) tarafından

Kaynanam kendi kocasının yanina otursun kocamın yani benim yanım :D kaynanam sagolsun hep arkada oturur 

tarafından
Oh ne güzel masallah bende öyle düşünüyorum

İlgili bir soru bulunamadı

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...