0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından

Ben hamileyken kaynanam kızin olursa küpesi benden dedi tamam ddm kızım oldu suan 1 yasina geldi kayinpederim ikramiye parasiyla alirz sen gider istedgni alirsin dediler bende 8 ayar olmasin .14 ayar daha iyi ama 800 tl vardir ddm tamam kizm olsun dediler

Şimdi kaynanam yan çiziyo 500 vercekmis ustune koyup ben alcakmısim bende nldu da fikrin dedgsti ddim 800 çok diyo. Eşimde hıc almayin zaten şimdi takmicaz diyo yok alcaz dedik alcaz diyolar

Buyuk eltimin kızına (ilk kiz torun)  ya kayboldu ya kucuk geldi diye 3 tane küpe aldilar banada alcaz dediler alsinlar istiyorum 

Durumlari yok degl sadece kesenin agzı sıkı. Bilmiyorum yanls mi yapıyorum siz olsaniz ne yapardiniz tepki verirmiydiniz...:ermm:

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önemsemem almazsa almasınlar kızım küpe takacak yaşa gelince isterse gider beraber beğenir alırız :)
(660 puan) tarafından
Sorun o degl cnm tbi bende alirim ama alcaz dediler alsinlar istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aldırma bence canım ayıp etmişler 
(660 puan) tarafından
500 e tamam mı diyim
tarafından
Ben olsam tamm demem canım 500ü veren 300 daha verir
(660 puan) tarafından
Pek orali degiler cnm bende surat ifademle tepkimi belli ediyorum bakalm nlck
0 oy
(48,634 puan) tarafından
simdi herkes kimseden bişey bekleme derde. bu beklemek degil en sinir olduğum sey hem umit verip ele bakitiyolar hemde almıyorlar. almayacağın seyin lafini alacakmis gibi yapmasinlar. bizde esimle bu sebeple kavga etmistik nisanliyken . insanin istediginden degil alcaz deyip beklentiye soktukları icin sinir oluyo 
(660 puan) tarafından
Aynen oyle cnm çok şukur aç deglm açık degilim 800 e ilk tamam dediler smdi ben tekrar soyleyince zorla aldiriyomuş gbi oluyo
(48,634 puan) tarafından
anliyorum seni canim benim bazisi agiz yapar aliyomus yapiyomus gibi gosterir ama almaz yapmaz. aslinda hiç adını koymayip direkt 500 verseydi daha mantıklıydi belkide begendigin küpe 800tutmayacak
(660 puan) tarafından
Hayır bide bazı akrabalara kızımın kupesini alcaz dedi 500 verip ustunu ben tamamlayınca onlar almış olmuyo
(48,634 puan) tarafından
☺️ aynı benim kaynana zeytinleri var zeytin parasini aydina vercez diye yaydi herkese para falan görmedik ☺️
(660 puan) tarafından
Yapmıcaksaniz lafınıda yapmayın ya çok degısik insanlar var
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ya kiyamam ay benim kaymamamda  oyle soylemisdi kiz olsun kupeleri benden diye. kizim oldu bir cop bile almadi.      zatem hic  kizima  karsi sevgisi bile olmadi bende   heyatimizdan cikardim.
(48,634 puan) tarafından
sanki o sevmeyince büyümüyor bebek kendisi dünya tatlisi güzellikten mahrum kaliyo haberi yok
(1,161 puan) tarafından
vallahi. benim kaynamam bir kizim oldugunda  geldi gordu. hastane cikisi.  birde 5 aylikken oda kocamin zoruma geldi. 3 gun hastanede yatdim bir kez armaadi oldummu kaldim nasil kecdi sezeryan falan.. sorada  kizima karsi boyle  gorunce. kocamada  dedim kusura kalma benim kizimi sevmeyen kimse bizim hayatimizda olamaz. sem git gor annemn ama ne ben ne kizim bizden uzak dursunlsr  dedim kac  zamandida gormuyorum gorusmuyorim hicde konusmuyorum kafat rahag cok suku
(48,634 puan) tarafından
oysaki bebeginin en güzel zamanlarini kaciriyo sevmesin zaten onun sevgisife gostermelik olur bundan sonra
(1,161 puan) tarafından
vallah kendisi bilir. benim kizimi sevmeyen kim olur. olsun hayatimda yeri yokdur.  benim dunyam o. kizima soguk olan  insanlari istemem. cocuk  yani her seyi anlar. oyle  sevgini anlamasin uzak olsunlar.
(660 puan) tarafından
O konuda hakkını yıyemem sevgi gösteriyo maddiyata gelınce unutuyolar
0 oy
tarafından
Valla öyle dedikten sonra gerek yok diğer torununuza alın siz diyip çekilirdim kenara 
(660 puan) tarafından
Mantıklı aslında suratlarına lafı soylemek lazm
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız sen yazınca baktım çocuk küpeleri 350 400 den başlıyo ki nette daha pahalı oluyor. Vermislerken 3 u 5 i arama al parayı gidip alın iki gün sonra yasaklar başlayınca o parayı da bulamazsın. 
(660 puan) tarafından
Cnm onlar 8 ayar olanlar ben 14 ayar olsun istedim almişken iyisi olsun dedim 8 ayarlar ilerde kararma vs yapiyo onlar da biliyo zaten eltimin kızına hep 14  ayar alındı
(1,850 puan) tarafından
Benim baktiklarimda 14 ayar
0 oy
tarafından
Sende alma kaynanandan parayı. Alıyorsan al almıyorsan alma de. Eşinin dedigi gibi yani.
0 oy
(119,251 puan) tarafından
ne isterim ne onemserim hani bi tarafima bile takmam acikcasi isterse eltimin bebesine 10 cift alsin umrum olmaz
(660 puan) tarafından
Bende pek tınlayan biri degilim aslinda ama herzaman ben ayrim yapmiyorum  yapmam diyo ama fazlasiyla yapiliyo görmezden geliyorum nedense bu konuyu es geçemiyorum yapsinlar istiyorum
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Almasalar gölgede yapmasalar keşke 
(660 puan) tarafından
Alcaz demeselerdi keske
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben kızıma öyle üçün beşin hesabını yapan insanların aldığı küpeyi asla takmazdım doğrusu. Sonuçta hayati bir öneme sahip olsa da evladım için onlara katlansam. 
(660 puan) tarafından
Cok dogru soyledin cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 554 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
10 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (2,413 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,300 soru

11,353,503 cevap

34,824 kullanıcı

...