0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kanamam oldu hastanede yatmıştım bir hafta. Doktor haftaya kontrole gel dedi. Bu gün doktora gittik 14+3üz bu arada. Bir tahminde bulunabilir misiniz dedim cinsiyeti daha oluşmadı bebeğin dedi:))) ben de oluştuğunu biliyorum bari bu haftalarda devlet Hastanesi'nde söylemek yasak derseniz anlarım dedim uzatmayalım dedi. Sonra ulturasonda fotosu bile vermedi. Sekiz buçukta mesai saati başlamasına rağmen odasına saat ona doğru geldi. Bu hastanelerde doktorların iplerini bu kadar kim salmış acaba çok merak ediyorum. Mübarek günde asabımı bozdular ya durup dururken

11 Cevaplar

0 oy
(3,896 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Cnm bn 20 haftaliktim devlete gittim soylemediler adamlarin islerine gelmiyor birde kalabalik hemen gecistiriyorlar onlarda stresli oluyor tabii.Bn özelde cinsiyeti ogrendim.
tarafından
Tek cinsiyet değil yukarda anlattığım ve bir çok sebepten dolayı insanı özele itiyorlar resmen
(3,896 puan) tarafından
Aynen ilgi alaka yok yine de bazen para olmayinca gitmeye mecbur oluyorsun.Dogumum devlette olacak insallah iyi insanlarla karsilasirim:((
tarafından
İnşallah ya. Sen de hayırlısıyla sağlıkla al çocuğunu kucağına inşallah canım
(3,896 puan) tarafından
Amin cnm sagol :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence 16 dan once soylenmemeli sonra yanlis goruyor doktorlar tam belli olmuyir doktora kiziyoruz. Benim basima geldi biraz kizdim icimden doktora
tarafından
Ya zaten bilinçli biri bu haftaların biraz erken olduğunu anlar ama yüzde vererek tahmin yürüten bilir yanılma payı her zaman var diyebilir. Cinsiyeti oluşmadı demesi acayibime gitti benim:)
tarafından
Sacma birsey demis ama banada %80 erkek dedi ama kiz oldu ha ben cok mutluyum o ayri ama kesin emin olmadan soylememeli anliyorum insan cok heyecanlaniyor bilmek istiyor ama savret :)
tarafından
Mecbur sabredicez artık:)
0 oy
(91 puan) tarafından
Onun devletle alakasi yok doktorla var bende devlet hastanesine gidiyorum 14+6 da gitmistim doktor erkek dedi bana 1 hafta sonra gel demisti 13 haftalik hamileydim randevu bulamadim 2 hafta sonra gittim soyledi 
tarafından
Ya develete giden bir kaç arkadaşım da aynı problemi yaşıyor 18. haftada hala söylemediler birisine mesela. Bence erken söyleyen doktora denk gelmek şans meselesi
(91 puan) tarafından
Doktordan doktora fark var benim doktorum erkek isini profosyonel sekilde yapiyor allah razi olsun ondan o kadar iyiki her gittigimde ilk nasil oldugumu bir sorunum varmi yokmu diye soruyor meslegi sevmekle alakali bence
0 oy
(4,097 puan) tarafından
12 haftalık iken devlet hastanesinde tahminde bulnmuşlrdı ve değişmedi cinsyet
tarafından
Valla iyi bir doktora denk gelmişsiniz ne güzel
0 oy
(673 puan) tarafından
Muayene saati 9 da başlar canim ve hiçbir doktor hastası varken geç gelmez. Ya yatan hastalarini kontrol ediyordur yada acilde bir hastası vardır ona bakıyordur. Cinsiyet olayına gelince daha tam belli olmadığı için  riske girmek istemezler sonra başları belaya giriyor. Ama uzatmayalım gibi ters bir cümle kurması çok kabaca olmuş doktorun. Ultrason kağıdınida vermeliydi orada uyuzluk yapmış gibi
(3,896 puan) tarafından
Aynen gıcık birine denk gelmiş.
tarafından
Öyle oldu maalesef
(673 puan) tarafından
Valla o zaman ara sabim'i sikayet et. Geldiği saati söyle bu saatte geldi diye canim. Bir doktor hastası yoksa ve randevulu bekleyen hastası yoksa saatini bilmeli
tarafından
Cimere yazdım sabimi aramadım ama. Bakalım ne gibi bir cevap gelecek
(673 puan) tarafından
Tavsiyem sabim i ara canım. Sağlık bakanlığına bağlı çünkü
0 oy
tarafından
Sen doktoruna denk gelememişsin canım bende devlete gittim hep çok iyiydi doktorum hatta randevu alamazsan acilen giriş yap bakarım derdi hep 
tarafından
Valla işte iyi doktora denk gelmek şans işi biraz da canım benim. Bir de bizim burda tek bir kadın doğumlu var elmahkumuz inan ki
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Bazıları erkek bebek istiyo kız deyince erken haftada aldırmak istiyolar o yüzden bazı doktorlar geç söylüyor ki aldırma zamanı biraz geçsin diye. Ben öyle duymuştum ama devlete hiç gitmedim
tarafından
Allahallah hiç duymamıştır bunu illaki bir sebebi vardır da yani oluşmadı demesi de tamamen yanlış bilgilendirmeye giriyor. Erken desin bir şey desin
(2,458 puan) tarafından
Yani tabiki 12. Haftada oluşmaya başlıyor 13. Haftada bir tahminde bulunabiliyor doktorlar
tarafından
Evet canım
0 oy
(2,377 puan) tarafından
İyi bir doktora gelmeniz lazım, benim doktorum baya iyi. Ben sorduğum da 14. Hafta gel söylerim dedi. Ama ben 17. Haftada gittim. O yüzden doktorla alakalı maalesef. Ve çok ilgili doktorum. Erkek olmasına rağmen, kızım diye konuşur hep benimle. Zaten randevuları hemen doluyor. Ankarada iseniz öneririm. 
tarafından
Ankara'da değiliz ama kamandayız zaten doktor gidecekmiş baya bir iki ay yerime de doktor gelmeyebilir dedi. Zaten bu durumda ya Ankara'ya ya kırşehire gidicez. Siz söyleyin en azından fikir olsun. Bu arada teşekkür ederim
tarafından
Hangi hastane hangi doktor canim bende sehir hastanesine devam ediyorum ve dogum orda olacak insAllah ama bazi terettutlerim var
tarafından
Kaman devlet hastanesi canım. İnşallah iyi geçer doğumunuz. Doğum konusu zaten hem bebek hem kendimiz için tereddüt oluşturuyor ister istemez
(2,377 puan) tarafından
Fatih Demir doktorun ismi, Ankara Sincan devlet hastanesinde görev yapıyor. :)
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Biraz doktorlada alakalı ya ben bir kere gittim devletde test yaptıracaktim muayene etti cinsiyeti sordum bacakları kapaliydi banada gösterdi göstermiyor diye. Malesef ultrasyon kagidi vermiyorlar ya. 
tarafından
Dediğiniz gibi şans meselesi bazen imkanlar da el vermiyor
tarafından
Malesef öyle.
0 oy
tarafından
Cimere şikayet et canım mesaiye saatinde gelmek zorunda
tarafından
Ettim zaten bakalım ne cevap gelecek

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 506 göst.