0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 35. Günüme kadar kanamam çok azaldı. Lekelenme şeklinde gelmeye başladı afedersiniz kahverengiye falan döndü. 40im tam çıktığında tekrar fazla fazla kan gelmeye başladı. Bildiğin adet görüyor gibi kan geliyor. Lekelenme olacak kadar azaldı şimdi altıma ped koyacak şekilde kanamam arttı. Ben adet mı oluyorum yoksa bu lohusa kanaması mı? Namaz kılıyorum o yüzden ciddi önemi var benim için bu meselenin

6 Cevaplar

+1 oy
(120,082 puan) tarafından
adet olmussun     
tarafından
Emziren anneyim daha uzun süre bekliyordum adet olmamı çok değişik ya
-Reklam-
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Adet olmussundur canım 
tarafından
Sağol canım benim
(1,239 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Adet kanamasidir. Benimde 40 çıktıktan 10 gün sonra olmuştum  
tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
40 bası derdi annem oda böyle olur muş sonra her ay düzenli adet görmeye devam ederim derdi hep demek ki seninde öyle olmuş canım 
tarafından
Canım 40. Günüm az bir şekilde taze kan geldi sonra arttı şuan adet oluyor gibi kanamam var. İlk gün az kan gelir sonra çoğalır ya aynı öyle oldum
tarafından
Adet olmuşsun canım
tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
tarafından
Adet olmuşsundur canım. Bende öyle olmuştum ilk dogumumda tabi bunu tespit etmek çok zor ama adet belirtileri yaşadın mı. Ancak bir sonraki ay netleşir. 
tarafından
Canım 40. Günüm az bir şekilde taze kan geldi sonra arttı şuan adet oluyor gibi kanamam var. İlk gün az kan gelir sonra çoğalır ya aynı öyle oldum
tarafından
Aynen. Bence namz için söyle yap diyaneti ara fetva hattını oraya bir sor  ne diyecek ben adet oldugumu hissettim namaza başlamamıştım
tarafından
Birde bu annende varmı teyzende halanda onlarda da hemn adet oluyorlRsa sende adet olmuşun demektir benim halalarım öyle oluyorlar mesela. Hani emin olman açısından
tarafından
Diyanetin fetvalarına itibar etmiyorum canım. Araştırmalarim sonucunda bunun adet kanaması olduğunu öğrendim. Sağolasın Ilgın alakan için:)
0 oy
tarafından
Bende de aynisi oldu adet oldum sanirim ama ne agri ne sanci hicbisey olmadan gecti gitti anlamadm yani bakalim bi dahaki ay olacak miyim
tarafından
Bakalım canım:) naber nasılsın
tarafından
Iyi canim bebisle ugrasiyorum sen nasilsin :) paşanın sarılığı gecti mi
tarafından
Uzamış sarılık var kuzum ya. Tahlil sonuçlarını bekliyoruz
tarafından
Gecmis olsun canim bizimki de uzamisti ama bisey yapmadilar bol bol emzir dediler gecti cok sukur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 145 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,773 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,135 cevap

35,176 kullanıcı

...