0 oy
326 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından
Kızlar dünden beri bebeğim göz seğermesi gibi belli belirsiz hareket ediyordu. Bu durum 28.haftadan beri olmaya başladı. Dün geceden itibaren hiç hareket etmeyince çok korktum sağlık ocağına gittim. Ebe kalp atışını dinletti ve bu dönemde çok hareketli olması lazım ama sessiz bebek dedi. Başına gelen var mı? Eskisi gibi hareket etmiyor, çok korkuyorum.

29+3 haftalık. 

8 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Acile git canm herkesin bebegi farklı olur karnında ihmal etme
(426 puan) tarafından
Tmm canım sağol
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Doktora görün muayene ol bence suyuna vs  baktır için rahat etsin 
(426 puan) tarafından
4 gün önce muayenem vardı ultrasonda bakıldı canım. Suyum falan normal denmişti
(1,284 puan) tarafından
O zaman bosver ebeyi hiç takma belki o an bebek uyuyordur normal.boyle şeyler
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Sen yinede bir usb gir canım suyun azalmıs filan olmasın. Kalp atısı var diyorsun şükür hiç hareket etmeyen bebekler bile var
(426 puan) tarafından
4 gün önce muayenem vardı canım, suyum falan normaldi. Sadece hareketleri azaldı. Düzene girmedi mi acaba hareketleri daha.
(10,972 puan) tarafından
Demekki uslu bir cocuk olacak
(426 puan) tarafından
Hayırlısıyla gelsin de dünyaya. Hareket etmedikçe beni bir kaygı korku alıyor canım
(10,972 puan) tarafından
Korkma sıkma kendınıbcanım sımdı o hareketsın duran ayaklanınca ölü totosundakı pamugu cekecek
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Benim kızımda çok hsreketli değildi 
(426 puan) tarafından
Önceki haftalarda vururdu ama şimdi göz seğermesi gibi. Hareket etmeyince içim cız ediyor canım
(1,661 puan) tarafından
Kuzum bebek büyüdükce yeri daralır ve hareketi azalır diye biliyorum sen tabii yine kontrole git gitme demiyom ama bende bir kez uziye hareket etmiyor diye gitdim o denli hiss etmiyordum birşey yok dedi bir sorunda olmadı çok şükür
(426 puan) tarafından
Ayy çok şükür.
(1,661 puan) tarafından
Sen yinede kontorlunu yap kuzum
(426 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benimki hiç etmezdi sadece geceleri ortaya çıkardı oda nadir çok şükür bişey yoktu bende bı kaç kez korktum acile gittim kalp atışına vs bakılırdi 
(426 puan) tarafından
Benimki önceki haftalarda ediyorduda son zamanlarda azaldı canım. Rabbime emanetler
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim kızım da çok tembeldi 
(426 puan) tarafından
Herhangi bir sıkıntı yaratmadı değil mi canım hareketsiz olması falan. İlk grbeliğim, çok korkuyorum bir şey olacak diye de.
(12,494 puan) tarafından
Yok canım bizde bş sıkıntı olmadı
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bebegin sirti disa donukse hareketleri yavaslar ama mutlaka kontrole git her bebek bir degil
(426 puan) tarafından
Valla bilmiyorumki canım sadece muayenelerimde 2 seferdir  doktor yüzünün fotosunu alamıyor. Yüzünü dönmüyor diyor. Bir de kafası yukarda diyor.
0 oy
(899 puan) tarafından
Benim bebeğim de hiç hareketli değildi günde toplasan 5 kez ancak yani her bebek bir olmuyor
(426 puan) tarafından
Sağlıklı sıhhatli olsunlar da. İçim cız etti bir şey olcak diye.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 255 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 216 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
8 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sg (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.