0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Eltim yatamadan yatmaya gdyodu 2 çocuğu var bnmde var bn kaynanmla otryom ve bu ayrılma istedi bİze söylemedi ama herşyi var erzak bile Kayınpederim aşa birlikte olamk istyodu ve çok saçma evi var evinde otursun snra bu gelmedi şimdi ayrı yemeği ve haftanın 4 akşamı yemeğe bize gelyo bnde bugun kaynanams dedımki anne daha önce diyordu raht değlm düzenm yok bilmem ne faln szce ayıpmı etm söylemekle ya dedım şimdi niye gelyo otursun keyfine düzenine baksn inanın Allaha ben onalr gelince bunalıyorum okdr ses gürltü ya

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bisey Anlamadim 
(410 puan) tarafından
Aynen bende
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Canım yazdığını pek anlıyamadım ama demekle iyi yapmışsın madem düzen istiyo otursun evinde
0 oy
tarafından
Düzgün  yazsaydın  anlardim
0 oy
(424 puan) tarafından
What???? Hiç bişey anlamadım 
0 oy
(379 puan) tarafından

Buda acayip bi tipmiş hem istemiyo hem 4 gün orda ilginç :D

(791 puan) tarafından
Ewd canım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç bişey anlamadım sil baştan yaz 
0 oy
tarafından
Haklisin. Bnc
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ahaha kimse bir şey anlamamış ama ben anladım çünkü bende aynısını yaşadım eltimin evi ayrıydı kahvaltıyı bizde yapardı yemeği de yerdi yatmaya eve giderdi hangi akla hizmet yapıyor anlamıyor sizinki 4 günmüş bu günlük gelirdi 
(791 puan) tarafından
Ewd hergün böyleydi sonra ayrılmak istedi ayrıldı yemesi faln şimdide 4 günü nerdyse aşa inip yemek yiyorlar bnde kaynanma dedımki anne ayrılmak istyodu düzenm yok dedı ndn şimdi gelyo gelsn ama bu kadr değl
(791 puan) tarafından
Şuan ayrımsn
(3,276 puan) tarafından
Iyi demissin canım evet 9 ay falan oldu ayrıları ben ayrı eve çıktım evlendiğimde geri birleştik eşim iş kazası gecirince
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hiç de ayıp etmedin hakkını savun burda babasının oğlu yok sen yemeği yap gelsin hazıra konsun öyle dünya yok canım söyle hakkını savun
(791 puan) tarafından
Cvbn için teşekkür ederim
0 oy
(388 puan) tarafından
Evini ayırdıysa orda ne işi var haftanın 4 günü sen onları çekmek zorunda değilsin ki hani durumu vs. Varsa sonuçta kaynananla oturuyorsun diye, ayıp bence resmen çalış köle bak bize diyorlar sana siz gidin onlara haftanın 4 günü kabul eder mi acaba hazırcı senin elti biraz herhalde 
(791 puan) tarafından
Önceden hergn yatmdan yatmaya giderdi şimdi yemekte ayrı ama yine çoğu zamn burda bnde dedım ki madem düzenm olsun neyin nerde oldunu blmyom dyodu şimdi bukdr ndn gelyoki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 185 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2melek (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Dilek4600 (7 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap

34,835 kullanıcı

...