0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Hellooo bebiskolar :D bugün tetanoz aşısı oldum ve kolum çok ağrıyor bu birincisi :D ikincisi hazır şehir merkezine inmismen özele doktora da gidelim ne olur ne olmaz dedik devlet 15 haftada %90 erkek dedi bacak arasında çok belirgin çıkıntı vardı ultrason resmi falan da verdi hep sonrasında gittiğimde pozisyonumuz uygun değil ama erkeğe benziyor dedi bugün de (20+3) özele ilk gidişim bu çocuğumda ilk %90 kız dedi sonrasında ben 15 haftamda devletteki doktorum erkek demişti diyince tekrar bebisle oynadı oynadı ama evet daha demin tam pozisyon uygun değildi sanki kız gibiydi ama şuan pipisini çok net görüyorum dedi :D resmini falan da verdi fakat daha testisleri falan olusma aşamasında olduğu için bana dediği doktorun 1 ay sonra çok net şekilde görulur hemde isterseniz ayrıntılı ultrasona gidebilirsin ordada çok net yüzünü falan da görebilirsin dedi aman bende çıktım eve geldim bu arada 20 haftalık bı oglus için 23 cm 350 gram sizinkiler ne durumdaydı :D 

2 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından

İnanirmisin ben oğlumun cinsiyetini 6 aylikken ögrendim :Dsürekli arkasi dönük olurdu dr gittigimizde evde ise kipir kipirdi :D

tarafından
Sezaryenim bebeğim ben ve doğuma 1 ay kala almam lazım işlerimiz vokyogun zamana geluhor dogumum
(1,850 puan) tarafından
Hi bu ikinci mi kiz
tarafından
Evet asko
(1,850 puan) tarafından
O zaman al bari birseyler ama bana göre erken. :)
tarafından
Biz fındıkvi olduğumuz için bebisko doğumum da tam fındık sezonumuza denk geldiği için Haziran temmuz arası almam lazım :))
-Reklam-

380,424 soru

11,390,067 cevap

34,898 kullanıcı

...