0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar  ağlamaktan içim gidiyo sütüm gidecek diye de 5 aylık bebeğim için de endişe ediyorum. İçinizde hemşire olan yada bu konuda bilgisi olan varsa cvp versin lütfen kızım 22 aylık köpek dişlerini çıkartıyo öncesinde de bronşit başlangıcı yüzünden ilaç kullandı bir hafta sonra köpek dişleri patladı ikisi üst üste binince de bağışıklığı baya düştü  ağzının içi aft olmuş böyle beyaz etrafı şiş  ne bişey yiyo ne süt iciyo  koca sabahtan beri serumla duruyo serum kendine getirir ama karnını doyurmaz ki,  kızımın başında eşim kaliyo  oda ilk kez kızla başbaşa kaliyo elinden geldiğince yapiyo ama anne kadar olamiyo işte yemesi için zorlayamiyo  çocuğum aç  yatiyo görüntülü konuşurken ağlıyo  iyice bitkin düştü yavrum kızıma dua edin nolur bide sadece serumla olmaz demi doktor da yokmuş sabah gelicekmis bişey olmaz demi uzun oldu kusura bakmayın 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Serum besler canim korkma
(1,134 puan) tarafından
İçimi rahatlattin çok sağol kuzum ağlaya ağlaya bi hal oldum onu öyle görmek çok kötü  bitkin duruyo kurban olduğum inşallah hemencik iyileşir
tarafından
Inşallah cnm raht ol
-Reklam-
+1 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım benim kızım da 1 yaşındayken çok kusuyordu emzirdiğimi de kusuyordu acilde sabaha kadar 2 serum yedi ama aç kalmadı korkma. Sabaha kadar bişey olmaz. Sabah da doktor gelince bişey der. Çok geçmiş olsun
(1,134 puan) tarafından
Çok sağol canım.  Eşime dedim zaten kızın bişey yemediğini doktor gelince söyle  diye
(2,443 puan) tarafından
Aynen söylesin ihmal etmesin ama hastalanınca zaten iştahsız oluyor çocuklar malesefki. Rabbim acil şifa versin
(1,134 puan) tarafından
Söylüycek canım  9 gündür maf oldu eridi bitti yavrum zaten zayıf bi çocuk hastalıklar üst üste bindi daha da kötü oldu saol canım yine
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Serumun çeşitleri var ne veriyorlar bilmiyorum ama şekerli mi tuzlu mu.. içindeki mineral takviye eder inşallah iyi olur ağzını karbonatlı suyla pansuman yapın
(1,134 puan) tarafından
Saol canım zaten hastanede yatiyo serum yiyo bide farklı ilaç veriyolar canım biz extra bişey yapamayiz tedavi görüyo
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin bişey olmz inşallah 
(1,134 puan) tarafından
Sağol canım inşallah olmadık dönemde yattı bide yavrum hastaneye
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benim kızımda oda spreyi içmişti yemek borusu zedelenmesin diye tam bir gün serum ile beslediler hastanede daha bir ay oluyo 19 aylık şuan bişey olmadı korkma serum hem doyurur hemde kan şekeri dengelensin diye veriyorlarmış doktor demişti hatta 3 gün bu serumla beslenen çocuklar var bişey olmaz korkmayın demisti
(1,134 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabın için allah razı olsun canım
(3,099 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah cümlemizden razı olsun♥️
(1,134 puan) tarafından
Aminnn kuzum ❤❤
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Canım sen nerdesin ki korkma serum doyurdu onu oğlumda yedi serum ertesi gün akşama kadar bşy yemedi 
(1,134 puan) tarafından
Ben evdeyim kuzum babası başında 5 aylık bebeğim var ben kalamıyorum çocuğumun başında eşimde ilk defa kalicak  yatiş olmadan bez bağlamayı gösterdim inşallah yapabilir
(25,223 puan) tarafından
Anladm cnm geçmiş olsun yapar sen h merak etme
0 oy
(129 puan) tarafından
Bi hafta hastanede yattk sadece serumla beslendi zayfllycgna aksine serum kilo aldrdı doktor serum dşnda beslnmek istemiyorsa zorlmyn serum yeternce tok tutar tüm vitmnlrrini alır demşti
(129 puan) tarafından
Benimkinde de aft olşmştu ne biberon ne mama nr ek gıda hiç brini kabl etmedi emziği bile brakmştı afttan ama dediğim gbi serumla kilo aldı
(1,134 puan) tarafından
Anladım kuzum sağolasin bizimki emziği birakmiyo işte meme meme diye ağlıyo olmayınca

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
17 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
17 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu

382,960 soru

11,463,473 cevap

35,057 kullanıcı

...