0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba içimi dökmek istedim. 2 tane evladım var bide hamileyim 3 aylık Rabbime bin şükür. Ama kalça ağrım çok fazla bel fıtığıda olabilir hiç doktora gidemedim. Bacaklarıma vuruyor ağrı yuruyemiyorum kitleniyorum. Geçenlerde köye gitmiştik orda oldu eşim biraz telaş yaptı çünkü birsuru iş beni bekliyor çocuklar var felan. Kaynanamgilin yanında ben seni düşünmüyorum çocukları düşünüyorum dedi. Kaynanam zaten ölsem umrunda değil hiç bişey yapmaz.  Ben o durumdayken iş yaptım hiç biseye elini sürmedi. Çok zoruma gitti o lafı umrunda olmak isteyen yok dedim bende sadece. Nasıl bı insanmış bilmiyorum. Kendimi yargiladim böyle bı insana çocuk dogurdugum için. Zaten öyle bı anadan öyle bı merhametsiz biri olurdu

10 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Allah esinin gonluns merhamet verir insallah ayip etmis
(111 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Öyle durumdayken neden iş yaptın ki ya, yatsaydin kalkamıyorum deseydin kim naparsa yapsın,önce sen kendini düşün, sen kendini düşünmezsen  kimse seni düşünmez 
(111 puan) tarafından
Canım sanki orucu bana tutuyorlar elini hiç biseye sürmüyor yemekleri de benden bekliyor ezan okunacak karının umrunda değil bende çocuklarımı düşünüyorum onlarda yemek yiyo
0 oy
(979 puan) tarafından
Bende hata ki seni baba sahibi ettim deseydin
(111 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(207 puan) tarafından
Canım daha önce böyle olduğunu bilmiyormuydun. Kaç senedir evlisiniz, üçüncü çocuktamı anladın böyle düşüncesiz olduğunu yoksa yenimi gösterdi gerçek yüzünü?
(111 puan) tarafından
Canim böyleydi ama ben hep bisekilde idare ettim. Çünkü evlenince hemen çocuğum oldu onu dusundum. Ben idare ettikcede artık annesinin yanında da konuşmaya başladı beni ezdirdi hep şimdi beni tutsa ailesine karşı savunma hemen diyolarki karının ağzına mı bakiyosun. Çünkü zamaninda hep ezdi öyle diyecekler diye de eziyo
(207 puan) tarafından
Ve sende hala çocuk yapıyorsun öylemi. İster bana kız ister kızma ama neden böyle bir insana evlat veriyorsun, kendini daha çok adam yerine koysun diyemi? . Eğer düzelecek olsaydı zaten birinci çocukta düzelirdi, demekki kalıbının adamı değilki düzelmemiş. Allah islah etsin tez zamanda düzelmesini nasip etsin inşallah
(111 puan) tarafından
Niye kizayim canım b nde kendime kızıyorum zaten. Ama işte diyorumya kendime zaman bile ayiramiyorum sadece hamileyken hastaneye götürüyor. Doğum yaptıktan sonra hastaneye gidip spral taktiramadim oldu.
(207 puan) tarafından
Bundan sonra kendine kızmanın hiç birşeye faydası yok. O yüzden artık kendine kızma ve sadece çocuklarını düşün allah güç kuvvet versin inşallah.
Bu arada benim de her iki gebeliğimde belime kramp giriyor. İlkinde de bu ikincidede karnım iki aylık olduğu gibi belime kramp girdi. Birincide doğum yaptığım gibi geçti, inşallah bunda o kadar uzun sürmez. Ne düzgün yürüyebliyorum ne rahat oturup kalkabiliyorum
0 oy
tarafından
Allah merhametli olmayı nasip etsin eşine
(111 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(48,731 puan) tarafından
Allah esine ve ailesine merhamet versin 
(111 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(670 puan) tarafından
Allah sana sabır kocanada merhamet versin
0 oy
(402 puan) tarafından
Bir daha köye gitme canım hamilesin otur evinde çocukların içinde senin içinde en rahat yer sndin evin 

Peynir ekmek de olsa otur kendi evinde ye

Sen kaynanaya gidip hamile halinle ne çalışıyorsun ki sana acimayanin yanına gitme artık otur kendi evinde rahatına bak 
(111 puan) tarafından
Canım gitmek istemiyorum  yasak geliyor diye götürüyor. Şimdi bide tam kapanma geldi bu yüzden kavga bile ettik ben gitmek istemiyorum diyorum o iyi sen anana git diyo ben gidicem diyo evde duramam diyo. Neymiş bayram geliyormuş. Çok yoruldum artık bı bardak kaldıracak bile halim yok ama rabbimin sayesinde evin içinde çocuklarımı idare edebiliyorum
(402 puan) tarafından
Tamam gitme işte o gitsin bırak ne yapirsa yapsın sana değer verilmeyen yere gitme gerek yok onun ailesi artık sizsiniz bayram yasak herkese geliyor bir tek size değil benim eşimde öyle yaptı geçen yıl
Burnundan getirdim artık bana şakayla karışık bile olsa bahsetmiyor en güzel yer insanın evidir bayrami kendi evinizee kutlayin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Topragin ustu varsa altida var deseydin yapin eziyeti benim hesabim mahsere sizinle de de kendilerine getirt Allahtan korkmayan cinstenselwrde sen Allaha sigin Allah ne guzel vekildir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 439 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,009 göst.
0 oy
43 cevap 1,155 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde ruk2433 (15 puan) tarafından soruldu