0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (2,360 puan) tarafından
Yasaklarda doktorlar yokmu ya 11 mayisa aldim randevuyu ama calismicakmis doktorum insallah dogurmam 

7 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Saglik sistemimizin harikaligi iste 
(2,360 puan) tarafından
Ya boyle bi rezillik gormedim ben ya 1 senedir bitmeyen virusu bu zamanmi bitircekler pes
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hastaneler açık o sizin Dr unuzun tercihi olabilir 
(2,360 puan) tarafından
Yok kusum tum doktorlar yokmus ve doktorum kendisi demisti 2 hafta sonra gel diye ama oyle yaziyodu doktorlar polikinlik hizmeti vermicektir diye
0 oy
tarafından
Hastahaneler açık randevu sistemleri işlem görüyor hala bebeğim doktorunla alakalı bir durum söz konusu olabilir istersen başka bı doktora danis doğumun için 
tarafından
Hangi sehirdesinnji ? Ben bugün özele gittim mesela normalde hep devlete gidiyordum ne olur ne olmaz diye bı özele de ugrayayim dedim özelden muayeneden çıktim 5 10 dakika sonra bı baktım devletin randevuları komple kadın doğum için açılmış sık sık kontrol et randevuları biz 3 4 arkadaşız hepimizin birbirimizden haberi var kim görürse hemen diğerine söylüyoruz yoksa ne sıra bulabiliyoruz nede istediğimiz doktoru
(2,360 puan) tarafından
Bende devlete gidiyom canim ya
tarafından
Aslında şöyle 3 5 kişilik bı grup yapsanız kendinize daha iyi olur sizin içinde yoksa sıra bulmak çok aşırı zor
(2,360 puan) tarafından
Burdada oyle tanidiklarim yokki
tarafından
Olmadı bak ne yapabiliyo musun doktorun orda sıra bekleyen hastalarla konuş onlarda ister istemez zorlanıyorlardir numara alıp verin birbirinize MHRS indirsinler onlarda randevu bildirimini açık tutun hemen bildirim düşüyor
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benimde 5 mayista randevum hastaneyi aradim sordum gelebilirsiniz polikinlikler acik dedi.  Randevu olduguna dair web sitesinden ekran goruntusu alın gelin dedi 
0 oy
(748 puan) tarafından
Ben bugun sordurdum mhrs iptal etti randevumu yokmus canim doktor falan 
(2,360 puan) tarafından
Dimi benim kinide iptal etmisler canim
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Kız gerçekten mi ya dogurursan ne yapacak :(
(748 puan) tarafından
Kim gorevliyse sezeyanlarda onlar yapar canim
(748 puan) tarafından
Benimki izinli degil 11 mayistaydi gelme dedi yokum yasak var dedi bugun gittim cuma kadar burdayim gel muayneninedim dedi 11 mayista gelmee dedi
(2,360 puan) tarafından
Canim hastaneyi aradim ama doktorun isi vardir dedi sanki bende o kadar akil edemedim onu bana oyle diyo
(748 puan) tarafından
Dalga geciolarda yatacaklar simdi 17 gun siz naparsaniz gapin diolar
(2,360 puan) tarafından
Aynen aynen ölsek umurlarinda olmicak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 188 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Enozlem (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 173 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy