0 oy
798 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Az önce annem falan eşimin iş yerine gittik tezgahtar tabi neyse işte kızımı yürütürken arkamı döndüm iki dakika sonra bi baktım eski sevgilisi neyse dedim işidir hani mecbur bakacak anam adam hiç umrunda değil ki,benim olmam öyle laklak yaptı gözümün önünde güle gule delirdim 10 dakikaya gelcek eve canını okuyacam bi gelsinde duymasamda eşimin konuşmasında kıza verdiği cevapları anladım sınır oldum sınır offf hesap sormazsam uyku uyuyamam bu gece bide orası fırın pasta satıyorlar ama hani günde 2 zor çünkü 10 adim ilerde pastane var ve şahane pastalı bence sırf eşimin orda olduğunu bile bile geldi çünkü aldığı pasta en az 4 günlüktü zaten gorunusu berbattı gelen bakıp gidiyordu o ise aldı bide öyle sohbet etti canını okuyacam eve gelsin sırf bekliyorum öyle 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
gelmesini beklemen kabahat ben olsam orda yanlarina giderdim 
(1,219 puan) tarafından
Kendi iş yerim olsa satamam bile ona cnm çalışan yoksa ben ona orda benzetirdim de neyse ekmek parası sonuçta bi o.p. icin işinden edemem
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Ohh valla ya canini oku kiz halkindan gel haklisin sen ayni seyi sen yapsan delirirdi esin
(348 puan) tarafından
Ya kendi yapinca nolmus abartıyorsun olur
(1,146 puan) tarafından
Sende mi sivaslisn  Hafize?
(348 puan) tarafından
Evet sivasliyim bu programdw bunu yine bir cerkez kizi sormustu bu heralde.yine sensin ;)  annen mi sivasliydi
(1,146 puan) tarafından
Aaa Hayır babam  anam kayserili  =D  dogurdum dogurali  kafa mi  kaldı ki =D
(348 puan) tarafından
;)) peki neden sordun ki sivassi ;D
0 oy
(2,130 puan) tarafından

:angel: sakin ol canim duzgunce konus ne yapmaya calisiyomus ustune gttikce inadina yapar tabi sana sakin ol diyorumda orda ben olsaydim okiza :))) yapistiydim yani 

(1,219 puan) tarafından
Bende yapardım cnm ama ekmek parası adamı işinden edemem bi o.p için
(2,130 puan) tarafından
En dogrusunu yapmissin kendini durdurmakla degmez ama anlik ofke iste
(1,219 puan) tarafından
Aradı demin yat uyu geliyorum dedi bende yok sen gel senle isim var sorulacak bi hesabim dedim o anlamıştır zaten
(2,130 puan) tarafından
Agirligini koy canim
0 oy
(200 puan) tarafından

Oku kız hakkındır:woot: sonra diyolar ki bu kadınlar cok  kıskanc 

(200 puan) tarafından
Hadi gazan mübarek olsn bacım çenene kuvet allah yar ve yardımcın olsun:D
(1,219 puan) tarafından
Dedim diyeceğime bide haklıymış gibi uste çıkıyor git yanım dan dedi ben niye gidicekmisim dedim salona gitti hiçte umrumda değil çünkü ben severim saygıda gösteririm Aama  bununda siniri var
(200 puan) tarafından
Aynn ama abartmasaydn fazla aranız fazla açılmasn  bu defa adamın aklında  yoksa bile aklına  girer
(1,219 puan) tarafından
Bağırıp çağırmadım ki cnm karşına geçip küfürde etmedim tek dediğim hergun geliyor galba beya samimi sohbet ettiniz dedim zaten haklı olsa bukadar tepki vermezdi dediğime haksız olduğu için haklı çıkarmaya çalışıyor bağırarak ben karışan bi insan marketlerde kızlarlaysa konuşur arkadaş gibi ama o başka bu başka mesala geçende öyle bi kızla konuştu onu hani bu sene hiç iş olmadı kalabalık mı diye falan filan sohbet etti aldırış bile etmedim ama  bu akşamki diyorki ben seni hiç görmedim nerde duruyordun daha önce hangi bölümdeydin diyor bunu diye bilmesi için esim tavırlarıyla zaten sormasına izin verdiği onu sorabiliyor o yüz vermeseydi onu soramazdı bile muhabbet etmeye yüzü olmazdı alırdı giderdi
(200 puan) tarafından
Valla canım ne yaşadığını sen daha iyi bilirsin ben zannettim  ki sen kavga cikardn bagirdin cagirdin yani ben olsaydm oyle yapardm sen yine iyi olgunlukla  karşılamışsın
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Amaaaan boşver ya adamın ne günahı var kız kaşınıyorsa
(1,449 puan) tarafından
O zaman durum farkli canim esin fazla iyi niyetli herhalde
(1,219 puan) tarafından
Onu allah bilir
(1,219 puan) tarafından
Benim orda olduğum halde yapması ve ben daha önce bu gibi olan bi konu yüzünden uyardım o halde yapması sınır bozucu
(1,449 puan) tarafından
Durum farklı canını okuyacağını bile bile yapması da entersan...
(1,219 puan) tarafından
Geldi duşa girdi kaçtı kısaca bekliyorum
0 oy
tarafından
Amqn oyle oadinlara hic firsat vermemek lazim 
(1,219 puan) tarafından
Aynen ama yolda müdahale edersin işeri olunca olmuyor işte
0 oy
tarafından
Nldu ne dedi merak ettim ?
(1,219 puan) tarafından
Normalmiş gibi konuşuyor ben senden beklemezdim dedim beni kovuyor git yanım dan diye bide bende ben niye gitcekmisim dedim salona gitti hiçte umrumda değil bana saygı duymaya saygı duymam
tarafından
Hem suclu hem guclu.
Bi kac gun konusma bakalim anlayacak mi hatasini.
Evde helali varken ne buluyor bunlar haramlar da ?
(1,219 puan) tarafından
Isı gereği evet gulmesi gerek müşteriye ama buna izin vermiycekti gulmiycekti muhabbet etmeden gönderecekti işini yapıp
0 oy
(21 puan) tarafından
Aboooo ben olsam o pasta kizin suratinda patlardi vallah banane gitsin baska yerde is bulsun kovulursda calismak isteyene is var tas bile tasir ama benim oldugum yada olmadigim yerde eski sevgilisiyle kakara kikiri yapixak vissss oyarim sen ne ettin gi oku canini kadiniz kiskanciz biz 
(1,219 puan) tarafından
Burası öyle cnm bende çalıştım ama gerekirse terlemeye hakkin var yok değil ama onu yapmadı bide ben varım orda
(21 puan) tarafından
Vallah ne diyim cnm sen yada daha dogrusu biz yapsak olmadik laf yeriz ağırlığını koy sende ister kizsin ister kizmasin ama seni anlamasının yolu burdan geciyorsa tepkini icinde degil disunda yasa dozunda ama
(1,219 puan) tarafından
Ben diyeceğimi dedim fazlada bisey demem gerek yok ona bu yeter sahasına gerek yok
(21 puan) tarafından
Iyi yapmisin cnm o dusunsun artik uzme kendinu
(1,219 puan) tarafından
Yok üzmem cnm ben kendimi üzülecek bir durum yok sadece sınır oldum beklemediğim şeyi yaptı ve hayretle izledim zaten yanında durmak bike istemedim anneme hadi gezelim biraz deyip kalktım çünkü beni iyi biliyor ben dicegimi şakayla derim bu sefer beya ciddi konuştum oyuzden bunu yapmam diye düşündü halba
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Sakinligini korumaya calis canim ofkeyle kalkan zararla oturur hakliyken haksiz duruma dusme.guzellikle konus rahatsizligini anlat ve tekrr olmamasini iste zorla hic bisiy elde edemezsin

(1,219 puan) tarafından
Ben diyeceğimi dedim o yeter ona cnm ben kavga eden insan değilim kolay kolay etmem dediyecegimi şakayla derim anlar
(1,219 puan) tarafından
Ciddi dedim her halde beklemiyordu bu durumu
0 oy
(122 puan) tarafından
Yillardir satis temsilciligi yaptim yapdi satış yoneticisiyim magazada ama kimse kusura bakmasin satış illa karakterinden duruşundan taviz vermek degildir. Personelimde bakmak istemedigi musteriye gerekli aciklamasini zaten bilirim bakmayabilir insanogluyuz. Ortada evli bi adam var orda tek satisci o degil diyelim madem eski bir hukuku var arkadasina paslayabilir. Digelimki tek satis danismani eşin musteri kim olursa olsun tebessumle hosgeldiniz buyurun der oda ne istiyorsa alir muhabbet etmek osterse gulumsemeden icini yapip evet hayir gibi ucu acik olmayan yanitlar verir ve kendinden uzaklastirabilirdaha once defalarca yasadigimiz durumlar. Belki kondurtmaya bilirsin esin sonucta ama sen oradayken onunla oyle diyaloga girmesi uslupsuzca ve işten de onemli olan sey ese verilen deger eesmen seni kucuk düşürmüş. Haaa cokmu samimi ve bu cokmu normal ozaman yanlarina gidecektin eger tanismiyosaniz esim diye tanistiracakti tanisiyorsaniz da muhabbete dahil olacaktin. O konu bi tarafa gittigi yerlerde de baska bayanlarla muhabbete girmesi de cok garip gereksiz bu durumda mi cok normal onun icin yada senin icinde ozaman yaptigi gibi sende yap bi müddet nasil nasil ggune baksin disardan. Sakin zamaninizda bu konulari oturup konusun konusun bence oyle tartisip ayribodalara gitmek daha cok cok uzaklastirir sizi hatta aldatmaya bile tesvik edebilir. 
(1,219 puan) tarafından
Bende öyle yaptım cnm benjm bildiğinde işyerinde o şekilde olması gerek ama yok benimkinde hata ben diyeceğimi dedim gerisini o düşünsün bende yaptım ona benzer bi iş baktım çok fazla diyolaga giriyordu hoşuma gitmediğinde yüz vermeyip işimi yapıyordum ve gönderiyordum illede yüzüne gülmedim kimsenin bas edemeden üstümü çağırıp iki kas göz yapio sen buraya bi bakta ben yaparım derdi müşteri alırdı veya terslerdi gönderirdi biz bu yüzden bir kere tartıştık cnm,aslında eşimde hep suç yüz vermezsen kimse diyolaga girmiyor ben bunu bilirim başka bisey bilmem yoldan geçene ben selam vermezsem ver aynı hesap veya cevap vermezsem sen neden cevap vermiyorsun diyemez kimse dünkü sen tavrını koymuşsun

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,046 göst.
31 Ocak 2020 Aile kategorisinde gizemuras (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 615 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hacerhale (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 848 göst.
2 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu

390,897 soru

11,693,865 cevap

35,569 kullanıcı

...