0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
O kadar dar ki içim o kadar kırgınım ki hayata isyan etmiyorum ama su dünyadaki tek şansım cocugum ağlamayı bile unuttum ben şu dünyada düzelmeyecek biliyorum anne babasından hayir görmemiştim bi insanın hayatı hiç düzelmeyecek

4 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Deme öyle dualarında tutma vakti vardır elbet seninde bahçende çiçek acar
(121 puan) tarafından
21 senede açılan tüm çiçeklerim kurudu bu saatten sonra yavrumun sağlığından baska bisey istemem
(9,247 puan) tarafından
Herkes çekmiştir. Bak ben de çok çektim ama bana zarar verenleri birbir hayatımdan çıkarttım.ama sağlam psikolojik destek alarak.simdi ewlendim hamileyim herkesin imrendigi bir hayat yaşıyorum.soranlara ben geceler boyunca hüngür hüngür ağlıyordum herşeyin bir karşılığı var bende o sabirlarin ödülünü yaşıyorum diyorum baktım imrenme kıskanma var onlarında hayatımdan cikartiyorum.sadexe yanımda Allah olsun diyorum beni o sevsin.
Benim haklılığımi o savunsun.mbende çok ağladım dedim hayat bitti.oleyim ama zamanında ne dua ettiysem hepsini. Karşılığını aldım sende sabret
(121 puan) tarafından
İnşallah kardeşim  boğazımdaki düğümler beni boğmaya başladı artık çünkü
(9,247 puan) tarafından
Neler yaşadın bilmiyorum ama  Allah sabredenlerle beraberdir.sabret eğer bebek varsa da onun için sabret.biz annelere müjdelenen cennet var onu unutma belkide senin sınavın bu isyan etme elbet mükâfat olacaktır ben inanıyorum.allah sana dayanma gücü versin bu muberek günlerde için ferahlar insallah
(121 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun kardeşim
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Agla canim agla insan aglayinca rahatliyo bende oyle aglayinca rahatlarim o anlik tabi 
(121 puan) tarafından
Ağlamaktan başka  yaptığım bisey yok ki benim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kuzum inşirah süresini oku ve dinle Allah içine ferahlık versin şükürler olsun her halimize 
(121 puan) tarafından
Şükür yavruma onu bana veren Allaha
0 oy
tarafından
Dua et canım gozyaslariyla secdede dua et teeccut vakti Rabbim gönlüne frahlik  sıkıntılarına çare gondersin inşallah ❤️❤️❤️
(121 puan) tarafından
Ediyorum gücüm kalmadı cok yoruldum kardeşim çok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 173 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu

381,182 soru

11,411,237 cevap

34,953 kullanıcı

...