0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum ıslak mendil atmış 3 4 tane sonra da sifonu çekmiş ve sifona basınca su geliyor yükseliyor yavaş yavaş gidiyor toz ve jel açıcı denediö şiş de soktum ama bana mısın demedi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kola varsa kola dök canm
tarafından
Cidden mi
tarafından
Ewet canm klozeti açar kola ben mutfaginki oluyo dkuyom hemen aciliyo. Ama klozete denemdm yine dene istersn
-Reklam-
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Ne yap biliyon mu bi tane askı yada sert bir hortum gibi bisey varsa sok ittir cek ittir cek aninda açılır.  Sifonu cektigin an su yukseldigine göre tıkanıklık cok yakın yerde.  Dedigim gibi yap açılır 

tarafından
Ne diyin bacım sok itir çek itir tövbe tövbe bdurhdbrh3hdbdbd
(2,374 puan) tarafından
Kiz you tube da videosu var anca öyle açılıyor valla bizimki defalarca tıkandı araştırıyorum surekli tek çözüm o
Sanada iyilik yaramiy gidiyom ben baska posta küstüm senden   :///
tarafından
Aşkom klozet fantazine bayıldım xhebdbdb kız şaka yaptım anlatman çok komik yüzümü güldürdün Allahta seni güldürsün
(2,374 puan) tarafından
Hahahhjj daha kibar anlatilmiydi   :))))
0 oy
tarafından
Canım nalburlarda sıva açıcı var eritici diye geçiyor ismi onu dene kola faln işe yaramaz benim dediğim içindeki kumu kiri hepsini eritiyor eşim satıyor ordan biliyorum
0 oy
(45 puan) tarafından
kaliteli bi açıcı açar
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Bu bir milyoncularda ağır açıcılar var canım onlar işe çok yarıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
17 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 151 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
0 oy
7 cevap 156 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (501 puan) tarafından soruldu

384,860 soru

11,511,750 cevap

35,174 kullanıcı

...