0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından
Eşim neden böyle yapıyor aksamları onunla ayni anda uyumami istiyor bazen uykum olmuyor hamileyim sabahlari uyudugum zaman 2 gundur sahura kadar ayakdayim uyumuyorm butaya bakiyorm instgrama falan telefonda napiosun diyor uyanip bakiyor rahatsiz oluyorum diyor bana guvenmiyormu yani biseyde olmadi hic guvenimizin kirilcagi cok uzuluyorm neden boyle yapiyor cogu insan esi uyuyor elinede aliyor telefonu ayri odadada oturuyor benmki uyymasam bile baska odada oturmama izn vermiyor nasil aşicaz bu durumu biz

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnimkide öyle canım o yüzden o evde olunca erken bırakıyorum telefonu onla uyuyorum mecbur  bnde anlamadım niye böyle 
(225 puan) tarafından
Sacmalik degilmi sencede bende öyle yapiyordum ama artik bu durumdan rahatsiz olmaya basladim baska yerde bu konu gecse ne dusunur insanlar guvenmio esi bisey varki derler oyle deilmi yani
tarafından
Öyle vlh haklısın ama bnim elimden bisey gelmiyor mesela şuan yok evde şehir dışında Bn istediğin gibi takılıyorum tlfnda bnce ilgi bekledikleri için böyle ler
(225 puan) tarafından
Kiz uykuda nasi ilgilenek uyusun iste :ad
tarafından
:-):-) iyyy iştee erkeklerin en u.y.uz yanlarından Birtane si ilgi isterler ama göstermezler pff
(225 puan) tarafından
Aynen aksam gelio 8 de yemek yiyoruz 10 da uyyo ne anladim ben :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız benimkide sürekli dibinde ister beni annem elinden gelse isede götürecen oğlum der ama telefonuma karışmaz uyukum olmadığı zaman giderim yanına çocuk gbi uyumasını beklerim sonra geri giderim oturma odasına babamda öyle telefon konusunda güvensizlik olabilir ama diğer konuda yanında istemesi bağlılıktan kaynakli
tarafından
Valla benimkide öyle çayı demler gelir bensiz içmez oruç tutmuyorum sahurda illede onla oturup yiyecem dışarda bişey yesin aynısından banada getirir getirmesi güzel ama bana bir sor onu istiyormuyum diye 5 dk yanında ayrılıyim hemen bağırır koca sesiyle hatun nerdesin gell.. çocuk gibiler buda sevgi ve bağımlılık tan kaynaklanıyor
(225 puan) tarafından
Aynen aynen ayni bizm kocalar :) bagimli olsun tabi olsunda telefonda napiosun bakma rahatsiz oluyorm demesi beni uzuyor
tarafından
Benimki demez ben onunda yöntemini buldum dizine yatiyorm akşamları geceleri zaten sarılmadan uyumaz o yüzden bişey demiyor :D
(225 puan) tarafından
Sonrada kaciyosun he :)
tarafından
İvitttttt :D
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim eşim de kıskanç Vala yanyana otursak TL elime alamam o uyumaya gitse hadi sende gel çocuğu uyut sen uyu dinlen der TLla uğraşma dalmaya çalış der 
(4,759 puan) tarafından
İşte sevgi saygı umursama isteyen öyle çok kişi var ki onların yanıdna çok şükür bllzmkş dert değil kuzum zaten Rabbim onları başımızdan eksik etmesin inşallah şeytana uydurmasın onların varlığı herşeye bedel TL girmek başka şeyler yapmak olmasa da olur yeter ki Rabbim onları başımızdan eksik etmesin ellerimizi ayırmasın kalplarimizi ayırmasın inşallah aminnnnn
(42 puan) tarafından
Ama kıskançlık bir sevgi gösterme şekli değil ki!
(4,759 puan) tarafından
Kuzu sevmese önemsemese kaybetme korkusu olmasa nlye kıskanır sevgi göstergesi tabi kaybetme korkusu var
(42 puan) tarafından
Öyle canım amma onun da bir haddi olmalı,gereksiz kıskançlık ömrü zindan eder.
(4,759 puan) tarafından
Orası da öyle kuzum
0 oy
(561 puan) tarafından
Bende tam tersi uyuyacaksam onun telefonla ugrasmasini istemem yani guvensizlik degil ama nasil anlatayim canim telefonlari birakip sarilip uyumak daha iyi belkide esin sarilip uyumak istiyordur ilgi bekliyordur cunku kendimden biliyorum yatip uyusam o kalksa icerde otursa veya telefonla ugrassa rahatsız olur kizardim bence bi dene ilginin hosuna gittigini goreceksin ☺️
(225 puan) tarafından
Bende istemem baksin etsin :D
0 oy
tarafından
Kafasinda kuruyo belliki canim. Pek sanmiyorum asabilcegini
(225 puan) tarafından
Aynen zihniyrtio sekilde demekki
0 oy
tarafından
Senin onunla ilgilenmeni istiyor tek sebep bu yanında uyuman bile bir ilgi onun için :) çünkü bende öyleyim :)
(225 puan) tarafından
Ilgileniyorm ama ben bu kdri tuhaf gelio ne bilm:)
tarafından
Emin ol elinden gelse canım sıkıldı uyan benimle otur diyebilir :)
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Bilemedimki canım hiç sorun olmadı bizde böyle şeyler 
(225 puan) tarafından
Iykide olmuyor canm
0 oy
(545 puan) tarafından
Bazı şeyler vardır aile olduğunu o sıcaklığı aradaki iletişimi taze tutar.Beraber uyumak uyurken sarılmak beraber uyanmak uyumadan önce ve sonra sabah sohbet etmek.Bunlar beni iyi hissettirir kocam var ya da karım var diyip o duygusallığı mutluluğu taze tutar.Ben de önemserdim eşim de senin gibi ne olacak vs. Şimdi ise kendimi ona uzak hissediyorum aramızda da soğukluk var bence ama ona göre herşey normal.Bir zaman sonra eşin takmazsa eğer böyle şeyleri sonra sen üzülürsün çünkü kadınlar daha duygusal olduğu için illaki etkilenirsin.
0 oy
(410 puan) tarafından
Benim esimde oyle bence bu kiskanclik guvenmemek degil seninle vakit gecirmek istiyor hc cagirmasa yatip uyusa bozulmazmisin 1 senelik evliyiz 1 kere ayri ayri yatmadik benim erken dahi uykum gelse hadi yatalim der aksamlari bende hamilelikten dolayi uyuyamam oda koltukta yanima uzanir ben derim tamam yatalim telefnla oynasam napiyoeun bensiz kocan geldi falan der oda biraz bakar birakir
0 oy
(48,735 puan) tarafından
o uyurken teli sarja tak ac tv yi uyuyunca al eline baktin kiprasiyo tel elindeyken hemen bırak ☺️
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Biz 2 senedir evliyiz eşim de öyledir ama memnunum bu durumdan o evdeyken telefonla çok oynamamı istemz onunla aynı anda yatağa gireyim ister 
0 oy
(295 puan) tarafından
Yanliz deyilsin bnimde ayni guvensizlik deyilmis sordum ben zaten gun boyu cok ozluyorum aldigin nefesi beraber alalim diyo bni kandiriyo balkonaciksa asko gelmiyonmu der cikar koltukta uzaninca gel sarilim rahat uzanim der garip bisey

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 434 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 225 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 329 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.