0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (819 puan) tarafından
Anne olmak bana nasip olmayacak galiba:((

15 Cevaplar

0 oy
(4,654 puan) tarafından

Sabret kuzum sabrın sonu selamettir sen böyle takarsan kafana ooo daha çok canın sıkılıyor

Sen nerden biliyorsun ki nasip olmuycak vardır  rabbimin bir bildiği 

Rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine kucağını doldursun inşallah hemde ikiz üçüzle :)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun üzülme, vardır Allah'ın bir bildiği. Sabret duanı eksik etme, sakın umudunu kaybetme, kaç kişi tanıyorum belki evlendikten yıllar sonra olan. O yüzden umudunu kaybetme. Allah yardımcın olsun, Allah kucağını hayırlı, sağlıklı evlat/evlatlarla doldursun :) 
0 oy
tarafından
Canım bende çok istiyordum her adet oluşumda eşime beli etmez ağlardım çok kafaya takiyodum doktora gittik tedavi yine olmadı en son bıraktım rabbimin bı bildiği vardır elbet dedim hiç çocuk sahibi olmayan insanlarda benim gibi belki benim nasibim yok deyip kafamdan attım artık cocuk olsun diye cabalamadim o ay hamile kaldim.. yani demem o ki stres yapmayın çok etkiliyor inşallah insallah rabbim sanada nasip eder hamileyim diye post acarsin dualrim seninle 
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Birinci aya 6 gün  geçip  ikinci ay hamileydim hissediyorum seninde olacak insallah ❣
0 oy
tarafından
Sabret canım Allah en güzel zamanda en sağlıklısıni hayırlısını versin . Bende öyle arkadaşlarım evlendi hep patır patır hamile kaldı hepsi bende diyorum benim neden olmuyor bir kafaya taktım üzüldüm korunmayı bırakmıştık işte 6 ay sonra oldu korunmayi bıraktıktan şuan var ama henüz kese falan göremedik . Yani Allah hiç ummadığın anda veriyor hayatına güzellikleri inşallah gönlüne göre versin ama üzülme sabret 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
O yataga bebek icin girdigin her gun ya da her ay hayal kırıklıgıyla cikarsin.Herseyin vakti ve zamani var.Hamile kalmadan once k.doguma gidip,muayene ol ve folik asit iste onu duzenli bir sekilde kullan
0 oy
tarafından
Büyük hayal kırıklığı ama böyle düşünmemelisin
0 oy
tarafından
Olur insallah en beklemedigin anda olur uzulme. Hayirlisi neyse o olsun senin icin
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda kucağını doldursun insallahh ❤️ Vaktini saatini bekliyodur Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sana ve tüm evlat isteyen annelere<3

0 oy
tarafından
Hayır öyle deme Rabbim imtihan ediyor belki sen en güzel şekilde geç bu imtihanı yada senin istediğin zaman hayırsız Rabbim hayırlı zamanda verecek senin için sukuret dua et deme ama oyle
0 oy
(237 puan) tarafından
Sabret canım inşallah seninde yavrun olucak tez zamanda
0 oy
tarafından
Kız ben 5 ay onu yaşadım sonra umudu kestim 1 ay geciktim diyorum kist var kesin bende hamile olduğumu düşünmedim bile soğan kürü içirdi kaynanam şuan 3 aylık hamileyim 
0 oy
(619 puan) tarafından
Kendini rahat bıraktığında oluyor. Bende niye olmuyor diyordum doktor troidlerini normale dönene kadar yapma dedi. 18 aya kadr surebilir diye zaten 30 yaşındayım ohoo derken eşime dedim aman zaten olmuyor bisey olmaz dedim. Sanırım bunu dedigim gun hamile kaldım.

Ne kadar rahat olursan bide rabbim ne zaman nasip ederse o zman oluyor. Rabbim sana da hayirli evlatlar nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,716 cevap

34,840 kullanıcı

...