0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Günaydın mutlu huzurlu bereketli sağlıklı günler.  Yürürken kemiklerim. Kırılıyor gibi ses geliyor. Ağrıyor sızlıyor. Boğazların yanıyor.  Ne iyi gelir öneriniz varmı. 24=5 haftalık olduk. 

2 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
Yani ben çözüm olarak bilmiyorum varmı da ben 35 haftadayım ama o kemik eklem agrısı inanılmaz bi agrı ben korona oldum tamam dedim yani ama kötü bi agrı ayaklarımın altına yastık koydum ve iyice battaniyeyle örtüm ozamn iyi geldi
tarafından
Geçmiş olsun cnm. Bende soğuk birşey yedim abarttım ondan sonra oldu böyle onun zararını çekiyorum Hastaneye gitmekte istemiyorum ilk defa bu hafta gitmedim çok şükür hastaneye
(29 puan) tarafından
Soğuk etkiliyor canım benm ayaklarım hem yanıyo gibi hissediyorum aslında soğuk ayağımı açınca bacağımda açılıyo ister istemez o yüzden sızlama oluyo doktor da kendini sıcak tut demişti magnezyum feln kullanıyosan hala agrıyosa soğuktan olablir bizim burda hava 30 lar da ama işte havaya bakmamak laızm ☺️
tarafından
Bı dünya hap alıyorum ama 2.3 tanesinin ne işe yarıyor biliyorum gerisini bilmeden alıyorum
(29 puan) tarafından
İlacın üzerinde kağıdında feln yazar canım bak eğer yine yoksa ilacın ismini nete yaz çıkar
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Magnezyum eksikliği olabilir ya da corona
tarafından
Corana olarak düşünmüyorum cnm. Soğuk aldım.  Dün 4.5 tane dondurma yedim ondan sonra böyle oldum. Sezeryan yerimde sızlıyor
tarafından
Magnezyum eksikliği için ne yapmam lazım
(5,492 puan) tarafından
Bence ne olur ne olmaz sen yine de bi test yaptır. Magnezyuma en iyi doğal şey madensuyu günde 1 tane içince çok iyi geliyo, beni bayağı rahatlamıştı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 408 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,167 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu

381,713 soru

11,427,725 cevap

34,987 kullanıcı