0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,755 puan) tarafından

Kızlar 9 günlük bebeğim var sürekli gözü sulanıyor capaklaniyor. Ilık su ile sildim bir iki defa neden olur nasil gecer varmı bu durumu yaşayan 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözyaşı kanali tikanik olabilir 
(1,755 puan) tarafından
Ama ağlayınca gözyaşı akıyor öyle bisey degilmi yoksa
tarafından
Yok canım göz sulanıyor ondan akıyo benim kızım da öyle
(516 puan) tarafından
Yenidogan bebeklerin göz yaşı akmaz normalde canım ,aglasalarda akmaz
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Damla vermislerdi ve masaj yaptim düzelmedi pazartesi gidecegiz ufak bi operasyon yapilacakmis kanali darmis sizde göz doktoruna götürün 
(72 puan) tarafından
Bnm kziimdada gar 1 yasinda dojtor 4 ay daha bekliyelim dedim  acaba kac dakka suruyormus islem yatis olacakmis bilgi verfilermi  beni bilgilendirirmisnz
(1,808 puan) tarafından
8 bucuk aylik canim benimki de  haftaya gidecegiz ona göre söylerim
(72 puan) tarafından
Saok cnm
0 oy
(137 puan) tarafından
Bende bu durumdan dolayı dün hastaneye gittim. Gözleri cok sulanıp çapak oluyor. 20 günlük bebeğim. Doktor normal dogumlarda hep karsılastıgımız Bi durum dedi. Mikrop kapmıs dedi. Göz damlası verdi. Dünden beri kullanıyorum etkisini görmeye basladım. Bence sende gidip Bi göster. Bende 1 hafta boyunca ılık su ile sildim faydası olmadı. 
0 oy
(516 puan) tarafından
Doktora gotur canım goz yasi kanali tikanik olabilir, benim oglumun da akiyordu gozu,damla verdi doktor kullan gecmezse gel masaj gistercez onu uygularsın belki kanal tikaniktir demisti,damlayi kullanınca geçti ama sorun kalmadi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (973 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevgi.tasan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
15 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...