0 oy
1,696 göst.
Diğer kategorisinde (397 puan) tarafından

Surekli Sayfaya giren erkekler yuzune arkadasa neler ddik  Hamile bir bayani uzduk. Ozur dilememz lazm. Hakkini helel et ferihacm tum arkdslar adina ozur dileriz.  Tamam postlarn herkze tuhaf geldi sadece ondn bu suphe her insan bir degilki sonucta :'(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herseyi fazla abartiyorsunuz hanimlar bwn ztn burda hic bir zaman erkek olduguna inanmadim. Tum kotulugu erkeklerde aradiniz ama kotu kadinlarda var. Tamam cinsel icerikli cok kisi kist acti ama erkek olaxak diye bisey yok kotu bir kadin cani sklan kendine eglence arayan bir kadin da olabilir bu sekilde dusunulmedi hic. Ben esim bu uygulamayi indirtemedim baba olmasina ragmen gir oglumuzu ordan takip et dedim beni ugrastirma oyle seylerle dedi ki esim cok duskun yani birak diyer erkekleri. 
(397 puan) tarafından
Oyle cnmda bazi erkekler gercktn giriyor. Herkzn ilgi alani bi baska sonucta. Cogusna denk geldik
-Reklam-
0 oy
tarafından
günahını aldılar kızın
(397 puan) tarafından
Vala cok uzuldm cok dalga gecildi ya
tarafından
oyle oldu braz:(
0 oy
(200 puan) tarafından
Kız ne olmuş gene gündemden  uzak kalmışım
tarafından
Tavsiyene ihtiyacım yok. Kim nasıl davranırsa öyle davranıyorum
(130 puan) tarafından
Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/

Hepinize tavsiyem Feriha tatlım sen Hariç :;))) Tavsiye birtek kişi hakkinda arkadaşlarıma çünkü;)))
(200 puan) tarafından
Hafsam daha önce burda hic bir sekilde hic kimseyle byle bir munafakaşaya felan  girmedim ama sylediklerine haliyla kırılınca tepkimi belli etmek istedm  bak senin bile kötü bi niyetin  yokken kibarca dışardan nasıl göründüğünü anlatmak istemissin ama bunu bile anlamamş  terslemiş eyer ki begenmiyosan byle kibar bi yoruma cevap bile vermezsin olur biter ama o biraz daha kırıcı olmaktan kaçınmak yerine insanları kırmayı tercih ediyo ben uyardgn icin teşekkür ederim
tarafından
Ay ergen gibi girip laf sokmuş bide :D
(200 puan) tarafından
Feriha ben senin gibi o kadar güzel konusmanın icinden cımbızla kötü olanı ayıklayıpta konusmuyorum bence sende azıcık uslubunu korumasını öğren en başta sen şaka yaptn ben şakana karşılık verdim sen tartışmaya basladn haliyle bende tavrımı belli ettm kırıldım cnkü neyse ya valla uzadıkca uzadı iyice
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Evet canım katılıyorum sana. 
(397 puan) tarafından
Cok fazla gittik uzerine bence
(1,048 puan) tarafından
Evet. Yani bir kadın elini attı.
Yok kürek . yok erkek eli gibi . öz güveni sarsılmıştır eminim
(397 puan) tarafından
:):) elde eldi ama yani smdi
0 oy
tarafından
Aynen ama kendi de sonra yorumlarda hakaret etti ayrıca bildiğin erkek gibi konuştu o yüzden
(397 puan) tarafından
Aynen cnm ama degilms iste cok ozele kacti postu hep yanls anladk
0 oy
tarafından
Elime firinci küreği dediler o kürek onlara nolmiya. Üzüldüm ama akşam akşam olsun.
(1,048 puan) tarafından
Çocuğum hiç uyumuyor da :D
(397 puan) tarafından
He diyin ferihaya derdi buyuk ablacigmin :)
(1,048 puan) tarafından
:D dalga geçenin kocası okşamasın
(397 puan) tarafından
Off buyuk beddua oldu bu :)
(845 puan) tarafından
Canım elin firinci küreği gibi ben dedim hakkını helal et bayan olduğunu bilseydim öyle demezdim. Aklıma şüphe düşürdun onun için dedim
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Erkek değil bence de ya hamile bir kadın sonuçta ama yazdıkları tabi çok mahrem olmaz 
(397 puan) tarafından
Aynen cnm kadinms ztn inandk ') belliki sadece fazla düskün :)
(274 puan) tarafından
Resmen olay olmus gece gece ne sordu ki bukadar gerci kapatmis sanirim postu baktim ama
(397 puan) tarafından
Kocasini cok istyrms ama kocasi istemiyorms. Gunun her saati benle olsn falan ddi
(274 puan) tarafından
Hmm anladm canim
0 oy
tarafından
Kızlar uygulamaya erkekler girmiyor dimi 
(397 puan) tarafından
Giriyor cnm arada ama hemen kendini belli ediyorlar tabi
tarafından
Nasil anliyorsunuz
tarafından
Ya ne bilim bazen özel soru soranlar oluyor biz soruyoruz  ondan dedim
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Gene uyurken olaylar olmuş:/ 
(1,499 puan) tarafından
He ya çok olaylar olmuş ama biz göremedik
(9,651 puan) tarafından
Nabalim :/ bidaki olayları kaçırmayız inşallah:)
(397 puan) tarafından
Hemde ne olaylar ne olaylar :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Yine bi ekşınlar dönmüs burdaa ama ben kacirmisimmm:O

(397 puan) tarafından
Cok sey kacirdn inan:)
(2,840 puan) tarafından
Farkındayım ve suanda gece nasil bakmadim diye pismanim ama bebisim durmadi napam napamm yaaa :(((
0 oy
tarafından
KALP KIRILINCA TAMİRİ OLMUYO OYLE KOLAY KOLAY MALESEF KONU NEDİR BİLMİYORUM AMA AYIP OLMUŞ PEKİ SONUÇ NE OLDU ARKADAŞ CIKDIMI UYGULAMADAN 
(397 puan) tarafından
Yok burda hala. Ya ben pek uzerine gitmedm ama diger kizlar neler dedi neler. Ama erkek sandk haklilardi ama degilms haksz oldk :)
tarafından
Yaaa kimbilir nasıl kırılmışdır biliyomusun en kötüsü de birine bişey anlatamamak derdini anlatsanda birilerinin yanlış anlama ihtimali ve kendisini haklı cikarmaya calismak lakin bak banada okadar şey dediler ama ben yinede kirici olmamaya calışdım öyle de olmak isterim açıkçası sakinligini korusaydı keşke herkese çok tepki vermiş oyle diyo kızlar

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,715 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 397 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 512 göst.
0 oy
3 cevap 271 göst.
28 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,695 cevap

34,813 kullanıcı

...