0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar tövbe kızıma kızgın sürat yapdim hiii  ypdm bsldi  aglmya saka yapiyordum  kizmiyordum  bile ay zor susdurdum  neyse sonra yuzumu  gosderdim  gene  agladi gene susdurdum  gene beni gördü  agladi towbeee  saka yapdım  sadece bide daha 5 aylık ne anlar ki bi kızgın  bi gulme  yapiyordum  oyun  yani deminden  beri yuzumu  gorunce  agliyor  demin gene kizgin  sürat yapdim  gene dudagi  buzdu  daha yapmiyorum  towbe niye bole oldu be insan annesine  bakıp ağlar mi simdi mutlu ama

image

7 Cevaplar

+2 oy
(184 puan) tarafından
bebekler sandığımızdan daha akıllı oluyor.Yapılam her hareketi kavrayabiliyorlar. Ayrıca annesi yaptıgı için daha çok nazlanıp ağlıyordur çok normal.Ve şaka dahi olsa yapmamak en guzeli.Bilinçaltlarında kalıyor bu durum
(1,466 puan) tarafından
Ay canm skldi  towbe ya :D
-Reklam-
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Korkmustur tabiki
(1,466 puan) tarafından
Ay ne bilem  saka yapdim  hiii  yapdim sadece bagirmadim  da :D
(2,630 puan) tarafından
Ben oglumu korkutunca guluyo dahada şimariyo
Senin bebek normal tepki vermis
(1,466 puan) tarafından
Isde bende güler diye yapdim zaten :D
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ah canım doğar doğmaz bile anlarlar. Yapma bir daha :)
(1,466 puan) tarafından
Yok kız yapmam da towbe bir buzuyor  dudagi  gormen  lazim ne bilim anlar sandim şakayı:D
(3,213 puan) tarafından
Ahaha :))) ben de oğlumun ayağını koklayıp oooooy dedim o zamanlar bir ağladı içim eridi.
0 oy
tarafından
bende oğluma ağlar gibi yapmıştım uykudan uyanınca oda benle ağladı susturamadım da içini çeke çeke:D
(1,466 puan) tarafından
Au aynen öle yapdi isde haha:D
tarafından
:D hdhjcjjxh
0 oy
tarafından
İlkinde ağlamış zaten zor sakinleştirmisisn ikinciye keşke yapmasaydin canım onun algıları çok yüksek oluyo nasıl göründün bakalım onun gözünde korkmuştur tabiki 
(1,466 puan) tarafından
Ama bi gulme  bi kizgin  yapiyordum  kız şaka oldunu  anlamisdr  diye dusundum  ikinciyede  hani belki o anlik  öle olmusdur  yoksa niye benden korksun  mantgyla  denedim  dudagi  buzdu  aglamadan  sarldm  zaten
tarafından
Benim kızım da uzatarak askimmm diye seslenincr feryat figan ağlıyodu yaşına girince unuttu çok şükür aşkım dediğimiz an dudağı buzuyodu :D
(1,466 puan) tarafından
Ay biyandan  uzuluyorum  biyandan  gulesim  gelio :D
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Seni tanıyor yaa artık korkmuştur annesi :) 
(1,466 puan) tarafından
Valla doğru galiba :D
0 oy
tarafından
Oyyy maşallah sübhanallah 
(1,466 puan) tarafından
Saol canım:*

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 264 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bal oglum (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 694 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...