+1 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugun kızımla dışarı çıktık tam gezmelik bir hava vardı çok sıcaktı kısa kolluyla çıksam yeriymiş yanii ben hafif eser sandım <3:D

Kızımla 2.ci kez dışarı çıktık :kissing:

Atayım buraya sonradan gelir bakarım aa ne günlerdi yaa der yad ederim geçmişi :happy:❤️

Bebek arabasının markasını soracak olan olursa gubi passo. Gayet güzel ama çok ağır yaa kollarım ağrıyor yokuş aşağı inip çıkarken :'(

İlk montajını yaptım ama üstünü takmadığım için komşudan almıştık bebek arabasını. Kraft pro plus yazıyordu yanlış htrlamıyorsam çok daha kullanışlıydı valla ve hafifti manevrası ikisinnde güzel. Asansörde ki benim bebek arabam dışarda olan ise komşumun bebek arabası. Daha kibar duruyor onunkisi :woot:  Ondan istiyorummm :wassat:

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(44,604 puan) tarafından
İyi gezmeler taze anne☺️
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Oh maşalalh size 
0 oy
tarafından
Maşallah canım nerde oturuyosun
tarafından
Ankara çiğdemtepe canım ❤️☺️
0 oy
tarafından

Oh oh bebişin üstünü az açsaydın güneş alsaydı keşke mis gibi d vitamini :D

0 oy
tarafından

Burası Ankara bilirim ben memleketimi anında :D ever bugün çok sıcaktı lc waikiki ye gittim yandım susuzluktan

0 oy
tarafından
Bizde cktik harbi hava güzeldi yaa:)))
0 oy
tarafından

Bizde denize gittik cok güzeldi kimsede yoktu <3

image

image(kocamın burnuda el sallıyo :angel::D)

tarafından
Orda olmaya ihtiyacım var valla süper sessiz temiz hava ohh mis. Kocamımçn burnuda el sallıyor demesen valla dikkt etmycektim yazını görünce belirtmene güldüm gçhahahah :)))
tarafından
Ay kiz evet cok guzeldi denizin kenari cok soguk ruzgarli ama hemen bu oturdum taraf sicacik bikini giyip uzanasim geldi sjsjsj sessiz huzur dolu
0 oy
(966 puan) tarafından

image

bizde kızımla beraber çiçeklere baktık evin önüne çıktık 10 dakikalık 
tarafından
Ayy ne güzel çekmişsn canm çok güzell ❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 359 göst.
27 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 256 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elmali turtam (229 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 282 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

377,102 soru

11,285,357 cevap

34,689 kullanıcı