0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
16 haftalikken özele gittik 1 ay once  eşimle doktor bebeginiz kıza benziyor büyûk ihtimalle kız dedi bugun hastaneye gittim  baska doktora 20 haftalığım doktor bebek erkek dedi  degisirmi dedim yok dedi kesin erkek 5 aylik hamilesin dedi ben ilk bastan beri erkek hissediyordum eşimde kızımız olacak diye hissediyordu  tabikide en önce saglıklı olması fark etmez cinsiyeti  ilk gebeligim bu arada benim gibi yaşayan oldu mu cinsiyetin degismesi suan tekrar degisirmi çok merak ediyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Detaylı ultrasona giricekmisin canim yine en net orda belli olur 
-Reklam-
0 oy
(2,855 puan) tarafından
Valla ben 7 haftalıkken gittim kıza benziyor öyle hissettim dedi adam :D 3 hafta sonra kesin belli olur Merak ediyorum tutacak mı :D
0 oy
(780 puan) tarafından
Benimde 15 haftalıkken doktor erkek dedi 17 haftada erkek dedi 21 haftada erkek dedi ve sonrasında yine erkek dedi sadece eltim kızın olacak dedi hahahhahahahhaa anlamıyorum ki insanlar doktordan daha mı iyi biliyor ki yoksa bizim psikologumuzla oynuyorlar acayip insanlar ben bunu niye anlattimki anlamadım canım Allah hayırlı sağlıklı evlat etsin inşallah
(1,244 puan) tarafından
Eltiniz Kiz dedi diye psikoljiniz mi bozuldu:)
(780 puan) tarafından
Kendisinin 3 kızı var turbelere gittiler kurbanlar kestiler erkek olsun diye 4uncu erkek oldu benimde bi kızım birde oglum var buda erkek olacak kadın kafayı yedi bebek doğacak hala kız gibi duruyor karnın diyip duruyor olsun bizim için fark etmez dedikce ısrarla hala kız diyor yaa valla şaka gibi kadın 39 haftalık oldum doğuracam Allahım hayırlı sağlıklı evlat etsin inşallah kız erkek fark etmez oğlum 12 yaşında  düşmanlar sanki hiç sevmezler ikidebir oglun çok çirkin derler bebekliğinde ben öyle çirkin bebek görmemiştim derlerdi değişikler yani
(780 puan) tarafından
Ama varya maşallah oğlumu gör filim artisti gibi yakışıklı paşam:))):)))
tarafından
İyi bilirim böylelerini sen kibire düşme hicbizamaň allaha havale et sadece canim benim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Oğlumda 12 haftalıkken öğrendim değişmedi :))) oğluşum var 21 aylık kızımda da 18 haftalıkken öğrendim kız olduğunu 25 te gittiğim de yine kız dedi şuan 29 haftaligim değişmez artık herkade :)) herşeyi hazır çünkü 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
14 haftalık öğrenmiştim ben 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 480 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Aslankadini (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 193 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 157 göst.