0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (2,127 puan) tarafından
Yarın hastaneye gitcem kızımı bırakacak biyer yok napcam ben kızlar ya bisey demezler dimi 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende oglusumla gidecm önce aryp snra gdcm cnm
tarafından
Yok kız sağlık ocagini snde hastahaneyi ara cnm
(2,127 puan) tarafından
Ben hastaneyi aradım normal çıkın gelin dedi ama hani yolda cevirirlerse kızıma bisey derlerse diye korkuyorum
tarafından
Yok demezler de kimsem yok canm korkma hastahane demisse sıkıntı yok
(2,127 puan) tarafından
Öyle yapim bari saol canim
tarafından
Sende sağol cnm
-Reklam-
0 oy
(6,777 puan) tarafından

:angel: randevulara izin var. 

(2,127 puan) tarafından
Ama belgem felan yok canım inanırlar dimi
(6,777 puan) tarafından
Hes koduyla izin alabiliyorsun. Burdan biri sormuştu ordan biliyorum.
(2,127 puan) tarafından
Ha nasıl yapcam ki acaba ya
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimde 3 buçukta randevum var canim tek gidemem gidicegim yer cok cok uzak eşimde gelecek ve mecbur oğlumu da götürmek zorundayım bugün doktoru randevu için aradım ilk defa yasakta hastaneye geliyorum sorun olmaz dimi eşimde gelecek dedim bi mesaj gelecek nereye diye soran olursa onu gösterin dedi ben her randevu aldığımda su gün şu saatte randevunuz var diye mesaj geliyo yarında onu göstererek hastaneye gidicem 
(2,127 puan) tarafından
Bende hastaneyi aradım normal çıkıp gelin bişey olmaz dedi mesajda yok bende senin dedigin gibi benim hastanede uzak eşim goturcek mecbur karnım burnumda bide mecbur kizimida götürmem gerekicek
(9,626 puan) tarafından
Canim mhrs de e nabız da aldığın randevular görünüyo istersen ekran fotoğrafı falan cek kalsın telefonda..normalde benim sürekli gittiğim hastane yakın buraya tekte gidiyorum ama ayrıntılı ultrasona giricem oda benim gittiğim hastanede yok mecbur diğer şubesine gitmek zorundayım oda baya uzak olduğu için tek gitmek istemiyorum
(2,127 puan) tarafından
Aa öylemi eşime bi diyimde baksın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu nasıl yasak anlamadım zaten ya :D git cnm napcan mecbur bşy olmıcak 
(2,127 puan) tarafından
Randevum var ama kağıdım felan yok mesajda yok
0 oy
(218 puan) tarafından
Ca ben dün gece gittim esim ben kızım acile gıttım tabı. Kızım için bişey demedi polisler durdular tabi. Elimizde recete vardı sadece polis bısey demedi hatta nobetcı eczaneyı tarif etti
(2,127 puan) tarafından
Ha iyi bari ya çünkü mecbur yanımızda götürmek zorundayiz
0 oy
(196 puan) tarafından
Birşey olmaz hastahane randevum var de çok sorarlarsa çocuğunda randevusu var dersin gotmisken onuda genel muayene yaptıracağım dersin 
(2,127 puan) tarafından
Oyle diyim bari insallah bisey olmaz
0 oy
tarafından
Bişey demezler hastaneye gidiyorsun diyarbakır daysan kızını gel bana bırak :))) akşama kadar evdeyim 
(2,127 puan) tarafından
Ahaha saol canım Ankaradayım:D
tarafından
Tüh yaa :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 238 göst.
26 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Merve2028 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 351 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ecrinininanasi (18 puan) tarafından soruldu

378,936 soru

11,342,595 cevap

34,809 kullanıcı