0 oy
956 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar, ben 24 yasindayim bir yıl once bosandim. Guya ki severek evlenmisdik ama o beni hic sevmemis, ne yazik ki....  8 aylık bir evlilikti.. Ayrılmak istemiyordum ooooooo kadar ihanet etdi ki bu 8 ayda her gün Yuregimde severek bosandim. Onun hic umrunda degildi. Bosanmak istiyorum dedim ve "eeee git babanın evine " dedi bana..... O surec benim için cok zordu , yüzümü bu hayatda guldurmedi

Simdiyse benimle evlenmek isteyenn bir adam var ama 45 yasinda Esim olacak o varlık o kadar üzdü ki beni...hep cirkin gördü dilinde hep ne kadar cirkinsin oylesin burnun soyle , vicudun soyle dedi. Ama bu 45 yasindaki dedigim insan bana cok deger veriyor. Kendisi bir doktor bense onunla yan yana calisan hemsiresiyim. İki yıldır aynı yerde çalışıyoruz.  Onun bana ilgisini hic fark etmedim ama , iki ay once dile getirdi , bense birdaha bunu tekrarlamasini söyledim.  O da biraz daha dusun dedi ve dun yine sordu  . Yasi benden cok buyuk ama bana karsi cok saygili. Yasini da hic gostermiyor, 36 falan duruyor. Bir çocuğu var ve 7yil once karısı olmus. Evlenelim dedi bana. Sizce yas farki problemmidir?? Sizce pişman olurmuyum??

41 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bence yapma zamanı gelince karşına çok daha iyisi çıkar, tabi seni sever sayar gencecik kız alıyor sevilmek için yaşça büyük biriyle evlenmek zorunda değilsin
-Reklam-
+1 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım şimdi olmasa bile ilerde çok sorunlar olur bence düşün o 60 yasında iken sen 35 yasında gencecik bi kadın  olucaksın senin isteklerin farklı onun istekleri farklı olucak yinede kendi kararın 
+1 oy
tarafından
Evlenme canim .Evlenme .Yasin cok genc .45 yaşında biriyle evlensen , cocugun olsa .Cok yasli bir babasi olacak.Zaten aranizda yas farkindan dolayi jenarasyon farki olacak maalesef .Cunku yas farki cok.Onu gectim , zamanla seni cok kiskanacak .Ve bu kiskanclik seni bunaltacak .Bu yastaki erkekler genelde genc kadinlari ister .Antropoz olayi.
+1 oy
(11,013 puan) tarafından
Eşiyle arasında yas farkı cok olan biri olarak soyluyorum olmaz canım yakma kendini o yastaki adamların cogu boyle eşimde oyle nasıl sahip cıkmak nasıl düşünceli anlatamam beklerken her gün cicek ler gece 3 te kapıma gelp 2 dk görüp gitmeler kapıda yamalar neler neler birde soyle evimiz olacak söyle yere gitcez söyle yapcaz ne gazlar evlendim de ne oldu aynı gün degişti şimdi durmadan kuşak çatışması yasıyoruz tek bir sözünü de tutmadı genc oldugum için kıskandı insan içine cıkartmadı al bosanıyoruz yakama kendini 
+1 oy
(6,926 puan) tarafından
Olur yada olmaz  karar senin vermen gerekiyor  yasicak olan senin hayatın  Rabbim hakkında hayırlısı nasip etsin sana tek tavsiyem istihare namazı kıl ve duanı et yat   canım
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ya bilmem yaşda çok ... Ve ne bileyim insanlara güvenmiyorum kuzum subaylık sultanlık bence
(1 puan) tarafından
Ama cocugum olsun , bir ailem olsun isterim
(1,661 puan) tarafından
Bilmem canm 1000 ölç bir biç çok iyi düşün Allah korusun ikinci kez evlenib pişman olma sen yıpranırsın iyi düşün her ayrıntısını ... Kimle yaşayacaksın,annesi ailesi ile ilişkisi nasıl ... Seni dinlermi zaman ayırırmı ... Sana vakit ayırmayı istermi ... Seni kırmakdan korkar mı,her zaman hakının yanında dururmu ... En önemlisi çocuğuna baba olurmu,dağ olurmu
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yaş engel değil 

İnsan gibi insan olsun adam gibi adam olsun mutlu etsin yaşa takılma.

Güzelce düşün onun bir çocuğu var ilk çocukla konuşun bu niyetinizi.

Ve karşındaki insanı çok iyi tanı Allah gönlüne göre versin

tarafından
Kız melike nasıl sorun değil ay 8n9 yada 10 yaş değilki tam 21 yaş büyük adam 60 yaşına geldiğinde bu kız daha gencecik kadın olacak eee birsürü arzusu isteği olacak nasıl karşılıycak
(27,564 puan) tarafından
Hesaplamadim desem sjshshh
0 oy
tarafından
Yaş farkı çok. Sen çok gençsin. Hemde çocuğu var. Mesleğine aldanıp evlenme. İlerde pişman olursun gibi geldi. 
0 oy
tarafından
Çok yaş farkı var ya şimdi belki farkedilmez ama bi 10 20 sene sonra çok belli eder bilmiyorum 21 yaş çok aşırı 
0 oy
(327 puan) tarafından
Bence problem olsaydı ilk eşinle zaten mutlu olurdunuz demek oluyor ki problem değil önemli olan aradaki sadakat bağlılık saygı sevgi sen bu konuyu etrafındakilerle büyüklerinle istişare et canım hakkında hayırlısı olsun inşaallah
0 oy
(2 puan) tarafından
Bacım önce her açıdan ölç tarf sırf evlenmek için evlenme sonra çok pişman olursun. Bende görücü usulü evlendim adam da bi sorun yok ama malesef bi ailesi var düşman başına
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Bizim aramizda 5 yaş var ve o bile bazen bana çok geliyor adama 30 yaş olgunluğu çökmüş evinde olmak istiyor bense gezmek eğlenmek.. 45 yaş amca diyeceğim bi bey olurdu herhalde:) ben olsam kabul etmem de sen edeceksin gibi geldi
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bende suan boşanıyorum. Hep diyorum ki keske kendimden en az 10 yas büyük biriyle.evlenseydm.  en azından sorumluluk duygusunu edinmiş olgun biri olur. Ama bi evlilik sadece aşkla yürümedigi gibi sadece mantıkla da yürümez. Ha deyince evlenicek değilsin. Tanırsın görürsün normalde iyi bi adam ama bakalım ilişkide nasil bi insan gözlemlersin. Kararını ona göre verirsin
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Çocuk düşünüyorsun ama babası onun dedesi yaşında olacak hemen hemen. İleride Allah korusun hastalık var saglık var yaş ilerleyince bunu daha iyi anlayacaksın ama şimdi tabiki insana toz pembe gelebılır hakkında hayırlısı 
0 oy
(683 puan) tarafından
Ben 21 yaşındayım babam o yaşta bence fazla 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hepsini okumadım ama yaş çok fazla arkadaşımda yaptı o hatayı anlaşamıyorlar başta iyi gibiydi bide adam sni elde edince işin büyüsü bozulacak sakın hata etme 
0 oy
tarafından
Yaş farkı çok ilerde sorun olur cnm  
0 oy
(3,836 puan) tarafından
evet yas farki cok ama bu senin için sorun olursa olur takılmam diyorsan iyi düşün yine de. çocuğu da varmış bakalım huyu suyu nasil annesi ölmüş sonuçta. adami iyi tanı bence. yasa o kadar takılmadım 
0 oy
(780 puan) tarafından
Kuzum 2 sene yanında çalışmışsındır huyunu suyunu sen daha iyi bilirsin tart düşün iyice yakından tanımaya bak yaş baya var ama bazıları anlayışlı olur bazilarida evlendikten sonra karilari kendi yaşından küçükse baya kıskançlıklar olur bilemiyorum dua ediyorum sana anca elimden gelen bu Allahım hayatını bahtını yolunu açık etsin inşallah 
0 oy
(48,961 puan) tarafından
seni bilememde ben sevmedigim adamla mantik evliligi yapip onunla ayni yataga giremem dokunamam evlenmek zorunda degilsin sartlari iyi olsada mecbur degilsin iyice olc tart oyle karar ver. birde ayrilan kadınlara musallat olan cok erkek olur oyle mi değil mi onu anla iyice

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 311 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 206 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 638 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde Ts (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 453 göst.