+1 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar bu sabah 10 15 de kızımı kucağıma aldım.Hepiniz sağ salim bebeginizi kucagınıza alırsınız İnşallah.Allah yardımcınız olsun.

10 Cevaplar

0 oy
(478 puan) tarafından
Uzun ömürlü, sağlıklı, mutlu olsun insallah :) geçmiş olsun :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay maşallah :) Allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim 
0 oy
(712 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasıp etsin kuzum inşaAllah darısı bana ve tüm bekleyenlere 36+3 günler geçmiyor sanki 
0 oy
tarafından
Amin inşAllah kuzu hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
İnşallah canım.Allah analı babalı büyütsün
0 oy
tarafından
Maşallah sübhanallah rabbim güzel günlere büyütmeyi nasip etsin Inşallah canım benim gözüm aydın olsun ")
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Masallah gözun aydin canim allah hayırli sağlikli uzun omurler versin anne babasina hayırlı saliha bir evlat olmayi nasip etsin sizi birbirinizle yormasın onu size sizide ona bagislasin darisi tum hamilelerin basina ve allah olmayanlarada nasip etsin allah kimsenin kucağini boş birakmasın isteyen herkese hayirli salih evletlar nasip etsin canim.
0 oy
(780 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canım hayırlı sağlıklı evlat etsin inşallah benimde 38.6 haftadayım sabah akşam bekliyorum hayirlica gelsin bebeğim sen kaç haftalık doğum yaptın kaç kilo oldu 10 gün önce gittim kontrole 3 buçuk kiloya yakın demişti merakla  ve sabirsizlikla bekliyorum bu uygulamaya göre 8 günüm kaldı hayirlisiyla
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allah anali babali büyütsün insallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️❤️❤️

İlgili sorular

381,079 soru

11,408,638 cevap

34,945 kullanıcı

...